Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

gittim canımm. dr dediki evet dedi kaybolmuş. gebelik varmış ama yok artık unutun onu dedii. yaşınız genç daha çok olur üzülmeyin falan dedi işte. dediki pazartesi biraz sıkışık gel ultrasonla bakalım dedi bakalım şimdi sıra pazartesi gününde ve bende hala kanam olmadı enteresan yani kızlar.

canım dr unda dediği gibi daha çok gençsiniz olur rabbimin izniyle sakın üzülme en azında hamile kalabildin benim yıllardır oda olmadı bidaha kalabilirsin sadece kendini toplayıp biraz aklından çıkar tatlım olurmu bundada bir hayır vardır mutlaka herşeyin hayırlısı

gittim canımm. dr dediki evet dedi kaybolmuş. gebelik varmış ama yok artık unutun onu dedii. yaşınız genç daha çok olur üzülmeyin falan dedi işte. dediki pazartesi biraz sıkışık gel ultrasonla bakalım dedi bakalım şimdi sıra pazartesi gününde ve bende hala kanam olmadı enteresan yani kızlar.

Şöyle düşün canım demek ki hamile kalabiliyomuşsun Bunu veren Rabbim yine nasip edicek sana sakın canını sıkma hiçbirimizin akıbeti belli değil Benim de karnım ağrıyo aklımdan kötü şeyler geçiriyorum sonra diyorum veren de Allah alan da bize bişey demek düşmez.

canım öncelikle aramıza hoşgeldin gözün aydın inşallah normal gebeliktir rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder listeye kuzunaz arkadaşım ekliyo tatlım özelden listede gerekli bilgileri verirsen ekler tatlım iyi geceler a.s.:nazar:

çok tşk edrm güzel dileklerin için cnm ALLAH razı olsun rabbim bütün isteyenlere,dileyenlerede nasip etsin inşallah canı yürekten diliyorum bunu inanki,çünkü bizi bizden başka hiç kimse anlamaz anlmayanlar aman daha olur takma kafana sıkma canını der geçerler.gelen her ayın nasıl umut dolu bir bekleyiş olduğunu bizler biliriz o yüzden bundan sonra dualarım sizlerle herzman kızlarrrrrr. ALLAH'IM banada sağlıklı hayırlı bir şekilde kavuşmayı kucağıma almayı nasiip edr inş.

canım öncelikle gözün aydın, hayırlı olsun, Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin..
anladığım kadarıyla daha keseyi görmemişsiniz
doktorlar keseyi görene kadar dış gebelik ihtimali üzerinde dururlar
tüm hamile kalanlarda aynı risk var
gönlünü ferah tut sen Allahın izniyle saülıkla büyür bebeğinn

tşk edrm cnm ama işte gelde bunu içine anlat bi kurt kemirip duruyo içimi sanki yıllar sonra bulmuşkennn bu korku çok kötüü.bide kanamam var biraz bugün iyice moralim bozuldu doktorumda yok 2 günlüğüne memleketine gitmiş.çok kötüüyüümmm inankii.

canım dr unda dediği gibi daha çok gençsiniz olur rabbimin izniyle sakın üzülme en azında hamile kalabildin benim yıllardır oda olmadı bidaha kalabilirsin sadece kendini toplayıp biraz aklından çıkar tatlım olurmu bundada bir hayır vardır mutlaka herşeyin hayırlısı

Şöyle düşün canım demek ki hamile kalabiliyomuşsun Bunu veren Rabbim yine nasip edicek sana sakın canını sıkma hiçbirimizin akıbeti belli değil Benim de karnım ağrıyo aklımdan kötü şeyler geçiriyorum sonra diyorum veren de Allah alan da bize bişey demek düşmez.
sağolun kızlar öle diyorum zaten.. hep bundada vardır bi hayır.. en azından hamile kalabiliyorumm tek olması gereken şey adet olmak okadar.rabbim daha büyüklerinden korusunn... demekki kısmet değilmniş zaten kısmet olsa birşey bahane olurdu yanii.

yok bence birsey yoktur ama doktor herseyin iyi oldugundan emin olmak istemistir bence yani butun kotu olasikalri elemek icin istemistir boyle birsey bende bu sogan kurunu denemek istiyorum ama bir turlu adet olmadim bu ay nerdeyse 2 hafta geciktim ama hamilea deyilim sen ne zaman basladin tam olarak sogan kurune yani adetin bitikten kac gun sonra

ayy cnm ya inş. dediğin gibidir ama kanama var bugün neden bilmiyorum çok korkuyorum ama.cnm ben soğan suyuna adetim bittikten 10 gün sonra başladım aslında adet bitiminden 7 gün sonra başlanıyo ama duramadım içiyim dedim ve 15 gün içtim sabah akşam 1 bardak ve işte bu güzel haberi aldım bu ay.cnm sendedemi pco var eğer öyleyse hemen başla.benim başlamamda Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU nun sayfasında ziyaretçi defterini okumam vesile oldu bi bak cnm istersen insanlar neler yazmış bu soğan suyu hakkında okurken inanamadım şimdi bende yaşadım hala inanamıyorum rabbim küçücük bir nimeti bizlere şifa gönderiyo işte ne büyüksün ALLAH'ım sana şükürler olsun bütün isteyen arkadaşlarıma,isteyen dileyen herkesede nasip et ALLAH'ımm.

slm kızlarrrrrrrrrrr
evincim gebelik olmadığına üzüldüm ama
rabbim bi kapıyı kapatır bi kapıyı kapatır
en azından hamile kalabiliyosun

prensesinannesi yazdıkları okudum canım
çocukalr bu yaşlarda kıskanç olurlar kendimden biliyorumki
gece fesatlığıumdan uyumaz babamın koynunda yatadım hemde anneme yer bırakmadan
eşinde hediyeni vermiş oh ne güzel:)))))
benimki unutur herhalde:KK43:(((((

seninde sevgililer günün kutlu olsun canım
eşinle karabiberle:))))
ve olacak bebişlerinle sağlıklı günler geçir canım

gülcüm senide tebrik ederim canım
kanaman vermış ama rabbim büyük
umarım kötü bişey olmaz canım
sen neler hamiş kalmak için ne zamandır istiyodun canım
anlat bakalım bizlerde umut olursun :)))))))

Hilall bugün bir görünüpp bir kayboluyosunn olmuyooo amaaa
:umursamaz::umursamaz:

kızlar bakın gene ne buldum. saraçoğlunun ziyaretci defterinde... özellikle kayram canım senin için içimizde en uzun süreli evlilik seninn.

19 yıl sonra gelen mutluluk, E.K. - 22.01.2010 11:46Sevgili hocam öncelikle yüce Allah’ın sonra sizin sayenizde bize önermiş olduğunuz kürünüzle 5 aylık tedavinin sonucunda hamile kaldım. Allah’ımıza binlerce şükürler olsun kızımız Zehra dünya ya geldi. Allah bu mutluluğu herkese nasip etsin.Teşekkürler hocam Allah size uzun hayırlı ömür versin.4 aşılama ve 1 negatif tüp bebek tedavim vardı.

Selam kızzlar merhaba yerimseniben Ben de soğan kürüne başladım 13 gün oldu ayrıca zayıflatıyormuş birazcık göbüşüm vardı eridi. Ben de bir sorun yoktu kist oluşumunu falan engelliyormuş o yüzden oluşmasın die kullandım. Hayırlısı bakalım

Selam kızzlar merhaba yerimseniben Ben de soğan kürüne başladım 13 gün oldu ayrıca zayıflatıyormuş birazcık göbüşüm vardı eridi. Ben de bir sorun yoktu kist oluşumunu falan engelliyormuş o yüzden oluşmasın die kullandım. Hayırlısı bakalım

ya ben ne ıncır kurunu nede sogan kurunu ıcemedım kokusundan :KK43:sadece gunde 2 3 tane kuru ıncır yıorum :KK43:(((

Arkadaşlar bu topiğe nazar mı değdi? Hiç kimse yok mafoldumben.Ben incir kürünü denemedim 7 Tane incir artı 21 gün içeceğim. Zor geldi soğan bile zor geldi. ılk gün işyerime götürdüm yemekten 10 dk önce dediği için düzenli uygulkayamam diye düşündüğüm için sabah ve akşam aç karna içtim. Her defasında hep yeni hazırladım. Ilımasını bekledim. Vaktinizi ve de emeğinizi alıyor düzenli olması gerekiyor önemli nokta bu bence.

ayşecim canmm bu zeytinyağlı pekmezi nasıl yapacam
ıstayım mı ikisini sıcak sıcak derken?????:uhm:

CNM YAAA aniden çıktımda yazını görmemişim
zeytinyağını tavada ısıt üstne pekmezi dök ikisini beraber 1-2 dkk kaynat
ya ekmek batırıp yesin yada kaşıkla sıcak sıcak içsin
ama kaşıkla içmesi daha etkili olur hemen toparlar

tabiki haklisin kizim benim herseyim aldigim nefes gibi onsuz kendimi dusunemiyorum ama ikinci bebegimide istekten kendimi ali koyamiyorum
allah hayirlisini versin hakkimizda. aslinda var ya biseyi cok istemiycekmissin cunki benim annanem diyorki biseyi cok istemiyceksin cunki allah o zman vermez bana dua etsin diye yani hemen vermis olsa rabbim istediklerimizi belkide onu unutucaz

cnm kendini bu istekten alıkoymanı kimse senden bekleyemez
annelik bir kadının en saf en gerekli duygusudur...
ama demek istediğim bu kadar kafana takma şu an yanında olan kızına Allah sağlık versin diye dua et,Allah onu sana bağışlasın önemli olan bu...
zaten kızın daha çok küçük millet isteyerek 5-6 yıl ara veriyor sen biraz acelecisin galiba kaydirigubbakcemile3

kızlar bu arada harbiden topiğe nazar değiyor arada sırada bu ne sessizlik bu ne yaaa
bugün hiç girmedim bide baktımki hiç sayfa ilerlememiş enteresann bilmiyorumkismile
kimin nazarı değcek diye düşünüyomda değerse sumeyratın değer ancak :roflol::roflol::roflol:

ayşem nasılsın napıyosun tek başına diycektim yani iki başınıza balım yeğenim küsmesin :emir_bebek:

canımm olur mu hiçç okudukk çok güzell içten yazmışsın ama sen olmadan yorum yapmayalım dedik.
Allah eşinle ve kızınla hatta 2. bir bebişle mutlu eylesin yuvanızı ve hiç ayırmasın sizi :Saruboceq:
Kızının da maşallahı var yaşından büyük hareketler içinde :emir_bebek::emir_bebek:

okudum canım rabbim kızınıza ve size sağlıklı uzun bir ömür nasip etsin bi test yaptır istersen kızına zekası yüksekse böyle çocuklara özel eğitim veriliyo tatlım e bu kadar geç yatıp nasıl erken kalktın

arkadaslarim sizlere cok tesekur ediyorum allah herkeze mutluluk huzur saglik versin kizima zeka testi yatirmayi dusunuyorum gercekten ama birde ogretmeninle konusmak istiyorum acaba o ne dusunuyor. evet gec yattim ama erken kalkmak zorunda kaldim cunki karakizim uyanmisti gunaydin oldu anne kalk dedi

ayy cnm ya inş. dediğin gibidir ama kanama var bugün neden bilmiyorum çok korkuyorum ama.cnm ben soğan suyuna adetim bittikten 10 gün sonra başladım aslında adet bitiminden 7 gün sonra başlanıyo ama duramadım içiyim dedim ve 15 gün içtim sabah akşam 1 bardak ve işte bu güzel haberi aldım bu ay.cnm sendedemi pco var eğer öyleyse hemen başla.benim başlamamda Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU nun sayfasında ziyaretçi defterini okumam vesile oldu bi bak cnm istersen insanlar neler yazmış bu soğan suyu hakkında okurken inanamadım şimdi bende yaşadım hala inanamıyorum rabbim küçücük bir nimeti bizlere şifa gönderiyo işte ne büyüksün ALLAH'ım sana şükürler olsun bütün isteyen arkadaşlarıma,isteyen dileyen herkesede nasip et ALLAH'ımm.

slm kızlarrrrrrrrrrr
evincim gebelik olmadığına üzüldüm ama
rabbim bi kapıyı kapatır bi kapıyı kapatır
en azından hamile kalabiliyosun

prensesinannesi yazdıkları okudum canım
çocukalr bu yaşlarda kıskanç olurlar kendimden biliyorumki
gece fesatlığıumdan uyumaz babamın koynunda yatadım hemde anneme yer bırakmadan
eşinde hediyeni vermiş oh ne güzel:)))))
benimki unutur herhalde:KK43:(((((

seninde sevgililer günün kutlu olsun canım
eşinle karabiberle:))))
ve olacak bebişlerinle sağlıklı günler geçir canım

ben tedaviye yeni basladim doktorum ilk gittigimde bana yumurta goruyorum ama kucuk kucuk demisti ve ben her ay 2 3 gun gec adet olurdum ama bu ay neoldu bilmiyorum 2 hafta gecikti test yaptirdim ama negatifsenağlama yani ben daha tam olarak neden bebegimin olmadigini bilmiyorum ikinci randevum martin besinde

hilalcim kizimda yapiyor senin gibi gece kalkiyor babasina susadim veya cisim geldi diye uyandiriyor ve sonrada ortamiza giriyor bide bana anneeeee oteye git. hatta ben bazen kalkar onun yataginda yatarim. babasini kimseyle paylasamyiyor eve geldiginde babasi beni ve karakizi oper ama o kizar annemi deyil once beni op der
ayrica karabiber demen hosuma gitti insallah seninde bizim karakizimiz gibi seninde olur bir cimcimen

ayrica ben turkiyemi cok ozledim yaaaaaturkbayragi

cnm kendini bu istekten alıkoymanı kimse senden bekleyemez
annelik bir kadının en saf en gerekli duygusudur...
ama demek istediğim bu kadar kafana takma şu an yanında olan kızına Allah sağlık versin diye dua et,Allah onu sana bağışlasın önemli olan bu...
zaten kızın daha çok küçük millet isteyerek 5-6 yıl ara veriyor sen biraz acelecisin galiba kaydirigubbakcemile3

aminnnnnnnnn allah herkezin yavrusuna saglik huzur mutluluk nese versin yavrularimiz bizim herseyimiz ben kizimin tirnagina kiyamam. karakiz daha kucuk evet 3.5 yasinda suanda ama ben istiyorumki aralarinda fazla yas farki olmasin hatta olursa ikinciden sonra 3 4 5 de olsun evimiz onlarin sesleri gulusleri bagirtisi cigirtisinla inlesin cinlasin ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ulen ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

bu yaz istanbula gelicez izine allahin izniyle nasip olsada sizlerden birinizle yani istanbulda olan bir arkdasimla tanisabilsem benim gorumcem bosatancida oturuyor

X