Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kızlar bende soğansuyu içtim geçen ay ve perşembe günü hamile olduğumu öğrendimmm pco hastasıydım bende.ama kafama takılan şey doktor pazartesi tekrar gel bidaha tahlil yapalım sağlıklımı dış gebelik falanmı die bakalım dediii.şimdi aklım fikrim pazartesinde dua edin kızlar lütfen sayfanıza benide kabul edin daha anlatıcağım çokk şey var sizlere.

canım öncelikle gözün aydın, hayırlı olsun, Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin..
anladığım kadarıyla daha keseyi görmemişsiniz
doktorlar keseyi görene kadar dış gebelik ihtimali üzerinde dururlar
tüm hamile kalanlarda aynı risk var
gönlünü ferah tut sen Allahın izniyle saülıkla büyür bebeğinn

günaydın tiryakçım nasılsın ayağın iyileştimi tatlım

günaydın canımmm
iyi çok şükür
sadece fecii bi kaşıntı var tatlı tatlııı
anlatamam sanaa olabildiğince kaşımamaya çalışıyorumm

sen nasılsın canımmm
bittimi adetin??

günaydın canımmm
iyi çok şükür
sadece fecii bi kaşıntı var tatlı tatlııı
anlatamam sanaa olabildiğince kaşımamaya çalışıyorumm

sen nasılsın canımmm
bittimi adetin??
iyileşiyoda ondan kaşınıyo tatlım hadi gözün aydın rabbim beterinden korusun bitiyo gibi canım bugün inşalllahh
tünaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
tünaydın canım hoşgeldin
ooo kimleri görüyorumm kayraaaaa

canımmm beni yarın yalnız bırakma dedin bende geldimmmm

ne yapıosunuz nasılsınız kızlar yaw.dun pek gıremedım.misafır coktu :KK43:(bu sıkıntıdada ne gusel agırlanır ya mısafır kımse kımsenın derdınden anlamıorrrrrr:KK43:((((

kizlar inanmiyorum size yaaaa dun gece uykum kacti oturdum ve birsuru seyler yazdim aklima gelen ama hic biriniz yorum yapmamissiniz cok tesekurederim yaaaaaa gercekten yani cok tesekurediyorum

sağol kayracımm yanlız bırakmadığınn içinn cnımm benimmm
opuyorumnanaktan

kizlar inanmiyorum size yaaaa dun gece uykum kacti oturdum ve birsuru seyler yazdim aklima gelen ama hic biriniz yorum yapmamissiniz cok tesekurederim yaaaaaa gercekten yani cok tesekurediyorum

:1shok: güzelim daha geçmişi okumadımki eşim çıkar çıkmaz geldim selam verdim kardeşim gece bizdeydi şimdide ortalığı topluyorum birazdan bakarım tatlımm

canımm olur mu hiçç okudukk çok güzell içten yazmışsın ama sen olmadan yorum yapmayalım dedik.
Allah eşinle ve kızınla hatta 2. bir bebişle mutlu eylesin yuvanızı ve hiç ayırmasın sizi :Saruboceq:
Kızının da maşallahı var yaşından büyük hareketler içinde :emir_bebek::emir_bebek:

kizlar yaaa benim canim kocam bitanem gonlumun tahtina kurulmus olan evimin erkegi gozumun bebegi bana sevgililer gunu icin hediye almis bu aksam verdi cok mutlu oldum sevindim gozlerim doldu cunki bu aralar maddi olarak pek parlak bir durumda deyiliz ve beni kirmamak icin yinede bana birseyler almis gozlerim doldu yaaa.
kizimizda pek fena teyzeleri babasi bana birsey alinca kiskaniyor. bir baktikki kapinin arkasina oturmus kolarinida baglamis oturuyor neoldu kizim dedi babsi beni sevmiyormsuun bana almadinmi dedi. bende hemen bunlari baban sana almis bitanem senin dedim ama inanmadi. bizim kucuk afacan bozuk paralari bayaaaaa bir sey zannediyor babsida cebinden cikardi al sana bir suru para dedi amaaaaannn bizim kizi gormeliydiniz babacim canim cok tesekurederim. babasinin dudaklarindan optu ve bana yan yan bakti babayi cok kiskaniyor. babasinla ilgilenmeyi cok seviyor babasina hergun temiz ic camisirini corablarini o verir buyur babacim der her aksam yemekten sonra ben sorardim caymi kahvemi diye simdi o soruyor.

seyyyyyyyyy kizim bu ay 3,5 yasinda oldu ve bana oyle geliyorki yasindan daha olgun ve akili bir cocuk gibi mesela gecen anne tuvaletim geldi dedi goturdum susadim dedi icecek verdim hemen pesine anneeee birde chips verirmisin dedi bende oooffffff dedim sonr baktimki kendinde uzuldu bir hos oldu yavrum bende ozur dilerim annecim sana kizmadim ama biraz yorgunum bugun dedim olsun annecim ben anladim zaten bana kizmadigini olabilir dedi yaaaaaaaaaaaaaa kizlar bunu 3,5 yasindaki bir cocuk dedi ve buna benzer daha neler neler bende aslinda kizima IQ testi yatirmak istiyorum sizce olumlumu dusunuyorum yoska abartiyormuyum

haaaa bir sey daha ben kizima hamileyken dis etlerim intahaplanmisti ve dis ettimde hamile kalmaisti dis ettim karnim buyudukce yan tarafindan bir et parcasi buyuyordu garip gelebilir sizlere ama gercekten ben yasadim bunlari kac kere kesip aldi disci ama tekrar buyuyordu ben dogum yaptim banyo etirdiler bana ve yatagima yatigimda sabaha kadar o sislik kaybolmustu

artik bende yatiyorum kimbilir sizler kacinci uykudasiniz oooggggg bende gireyim askimin yanina sicacik yatayim hadi yarin gorusmek uzere diycem ama yarin ne yapicasgimiz belli deyilmis ben annemlere gidicegimizi zanediyordum ama esime davetiye vermis arkdasi yarin dugun varmis belkide orya gideriz neyse yaa cok konustum demiiiiiiiii
yani yazdim neyse yaaa hadi byeeeeeeeeeeee

okudum canım rabbim kızınıza ve size sağlıklı uzun bir ömür nasip etsin bi test yaptır istersen kızına zekası yüksekse böyle çocuklara özel eğitim veriliyo tatlım e bu kadar geç yatıp nasıl erken kalktın

evincim hoşgeldin dr a gittinmi tatlımm
gittim canımm. dr dediki evet dedi kaybolmuş. gebelik varmış ama yok artık unutun onu dedii. yaşınız genç daha çok olur üzülmeyin falan dedi işte. dediki pazartesi biraz sıkışık gel ultrasonla bakalım dedi bakalım şimdi sıra pazartesi gününde ve bende hala kanam olmadı enteresan yani kızlar.

X