Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ıdare edşiyom
eşim toplantıda
ben de yarın temizlik yapıcam
hepsi bir arada zor olmasın diye banyoyla tuvaleti yıkadım şimdi
sen napıyon kısss??? olumunekankayizsmile

napayım ceylanım eşim arkadaşlarının yanına kadar gitti fırsat bu fırsat girdim ama bi sen geldin iyiki geldin tatlım kendini çok yorma olurmu bitanem

evişi bu ceylanım nankördür yapsanda bitmez -tatlicadiarzu-

evde bile yokuz ama yine kirleniyo yine pisleniyoo
bu 15 tatilde ptt yaptım ya ev leş gibi
içimden çöp bile kaldırmak gelmiyo
ama bi taraftanda gözüme batıyo
yapmayacağım diyprum ama aklım hep temizlikte içim huzurlu değil

Kızlar bende soğansuyu içtim geçen ay ve perşembe günü hamile olduğumu öğrendimmm pco hastasıydım bende.ama kafama takılan şey doktor pazartesi tekrar gel bidaha tahlil yapalım sağlıklımı dış gebelik falanmı die bakalım dediii.şimdi aklım fikrim pazartesinde dua edin kızlar lütfen sayfanıza benide kabul edin daha anlatıcağım çokk şey var sizlere.

Kızlar bende soğansuyu içtim geçen ay ve perşembe günü hamile olduğumu öğrendimmm pco hastasıydım bende.ama kafama takılan şey doktor pazartesi tekrar gel bidaha tahlil yapalım sağlıklımı dış gebelik falanmı die bakalım dediii.şimdi aklım fikrim pazartesinde dua edin kızlar lütfen sayfanıza benide kabul edin daha anlatıcağım çokk şey var sizlere.

canım öncelikle aramıza hoşgeldin gözün aydın inşallah normal gebeliktir rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder listeye kuzunaz arkadaşım ekliyo tatlım özelden listede gerekli bilgileri verirsen ekler tatlım iyi geceler a.s.:nazar:

kızlarr bu arada 1300 lerdeyiz 1500 lere gelmeden en az bir hamilemiz daha çıkıcak rabbimin izniyle inşallah

yok bence birsey yoktur ama doktor herseyin iyi oldugundan emin olmak istemistir bence yani butun kotu olasikalri elemek icin istemistir boyle birsey bende bu sogan kurunu denemek istiyorum ama bir turlu adet olmadim bu ay nerdeyse 2 hafta geciktim ama hamilea deyilim sen ne zaman basladin tam olarak sogan kurune yani adetin bitikten kac gun sonra

Konuyu Toplam 3 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kayram, prensesinannesi3, sulezehra

hoşgeldiniz kızlar bende yatıyordum bi bakayım sizlere dedim ALLAH rahatlık versin hayırlı geceler güzel rüyalar canlarımm

hoşgeldiniz kızlar bende yatıyordum bi bakayım sizlere dedim ALLAH rahatlık versin hayırlı geceler güzel rüyalar canlarımm

tesekurederim sanada tatli ruyalar allah rahatlik versin ben kizimi yatirmistim o uyurken bende uyumusum sonra uyandigimda uykum kacti

hayırlı geceler canım bende yatmadan önce bakıyım dedim

arkadaslar beni artik az cok tanimisinizdir sizce benim hamile kalmam yakin bir zamandami yoksa daha coookk mu var ne hisediyrosunuz \

ayrica bir soru daha ben 5 gun gecikmeyle test yaptirmistim ya negatif cikti sonra 9 gun gecikmeylede yapmistim yine negatif cikti acabaaaaaaa diyorumki hamilelik hormonu bende yavas yavasmi cogaliyor yoksa dis gebelik falanmi veya bos kese olabilirmi bilgisi olan lutfen beni aydinlatsin

ayrica doktora gittigimde bana yumurta goruyorum 4 5 tane demisti ama kucuk kucuk demisti ondanmi adet olamdim ben yaa ara sira halen basim donuyor ve miydem allak bulllak oluyor ama kisa bir sure icin mesela gecen aksam kizim cilek istemisti babsi aldi ama ondan cok ben yedim canim acayip istedi o cileyi hatyta suanda agzim bile sulandi anlatirken

ama butun bunalr piskolojikmende oluyormus ooofffff yaaaaaaaaaaaa
uykumda kacti

tünaydın canım hoşgeldin kusura baklma işlerim vardı geç gördüm ne var ne yok

merhaba arkadaşım hoşgeldin yasmin doğum kontrol hapıdır ve eğer çocuk istemiyorsan adet düzenini sağlamak için vermiştir ama doğum kontrol hapı yumurtlamayı baskılayarak tedavi eder bende bu tarzda ilaç kullandım bekarken ama inan bırakır bırakmaz adet düzenim tekrar şaştı ben doğum kontrol hapına karşıyım bir dr var polikistikover merkezi var ben sitesine üye olduğum için bir yazı gelmişti oda karşı olduğunu yazıyordu çocuk istemiyorsan bile başka şekilde korun adet düzeninide başka şekilde sağla dışardan hormon almaya çok karşıyım bir sürü sıkıntısını yaşadım ben çünki bitkisel şeylerle adet düzenini sağla hem korunma neden korunuyorsun ki arkadaşım 3 yıllık evliyim hiç korunmadım hala çocuğum olmadı ve doğum kontrol hapıyola korunan bir çok kişi pişman eğer pko luysan glucophage glifor veya glikofen yani metformin içerikli ilaç iste dr undan hangisini uygun görürse her dr pko konusunda çok iyi değil bira lüks bi hastalık gibi anlayacağın sana ben bu zmaana kadar ki hikayelerimi bi anlatsam anlarsın ne demek istediğimi ama çok uzun olacak şu an liste yapmak için mesaj yollamadığım kimse kalmadı kimse yardımcı olamıyor onun la uğraşıyorum ve yemeğe çıkıcam vaktim yok canım konuşalım yine

canım ben yumurtlayana kadar devam etmiştim ama adet olana kadarda devam edilebilir benimki bitmişti yumurtlayıncada tekrar almadım adetin en geç 5. günü öncesindede olabilir bence

kuzucum yaaan bende kizimdan sonra dogum kontrol hapi kulandim ve dedigin gibi cok pisamanim keske spral kulansaydim veya prezervatif ben dogum kontrol hapini cok kotu kulandim yani baslardim ve iki gun unuturdum sonra devam ederdim 5 gun pes pese icerdim sonra yine 3 gun unuturdum ve birakirdim pesin eadet olurdum bu boyle devam etti hep acaba hormonlarim bozuldumuki yoksa bu sekilde kulanmama yumurtlamama engelmi oluyor veya yumurtladigim yumurtalr ondanmi kucuk sencebilmiyorumkismile

kizlar yaaa benim canim kocam bitanem gonlumun tahtina kurulmus olan evimin erkegi gozumun bebegi bana sevgililer gunu icin hediye almis bu aksam verdi cok mutlu oldum sevindim gozlerim doldu cunki bu aralar maddi olarak pek parlak bir durumda deyiliz ve beni kirmamak icin yinede bana birseyler almis gozlerim doldu yaaa.
kizimizda pek fena teyzeleri babasi bana birsey alinca kiskaniyor. bir baktikki kapinin arkasina oturmus kolarinida baglamis oturuyor neoldu kizim dedi babsi beni sevmiyormsuun bana almadinmi dedi. bende hemen bunlari baban sana almis bitanem senin dedim ama inanmadi. bizim kucuk afacan bozuk paralari bayaaaaa bir sey zannediyor babsida cebinden cikardi al sana bir suru para dedi amaaaaannn bizim kizi gormeliydiniz babacim canim cok tesekurederim. babasinin dudaklarindan optu ve bana yan yan bakti babayi cok kiskaniyor. babasinla ilgilenmeyi cok seviyor babasina hergun temiz ic camisirini corablarini o verir buyur babacim der her aksam yemekten sonra ben sorardim caymi kahvemi diye simdi o soruyor.

seyyyyyyyyy kizim bu ay 3,5 yasinda oldu ve bana oyle geliyorki yasindan daha olgun ve akili bir cocuk gibi mesela gecen anne tuvaletim geldi dedi goturdum susadim dedi icecek verdim hemen pesine anneeee birde chips verirmisin dedi bende oooffffff dedim sonr baktimki kendinde uzuldu bir hos oldu yavrum bende ozur dilerim annecim sana kizmadim ama biraz yorgunum bugun dedim olsun annecim ben anladim zaten bana kizmadigini olabilir dedi yaaaaaaaaaaaaaa kizlar bunu 3,5 yasindaki bir cocuk dedi ve buna benzer daha neler neler bende aslinda kizima IQ testi yatirmak istiyorum sizce olumlumu dusunuyorum yoska abartiyormuyum

haaaa bir sey daha ben kizima hamileyken dis etlerim intahaplanmisti ve dis ettimde hamile kalmaisti dis ettim karnim buyudukce yan tarafindan bir et parcasi buyuyordu garip gelebilir sizlere ama gercekten ben yasadim bunlari kac kere kesip aldi disci ama tekrar buyuyordu ben dogum yaptim banyo etirdiler bana ve yatagima yatigimda sabaha kadar o sislik kaybolmustu

artik bende yatiyorum kimbilir sizler kacinci uykudasiniz oooggggg bende gireyim askimin yanina sicacik yatayim hadi yarin gorusmek uzere diycem ama yarin ne yapicasgimiz belli deyilmis ben annemlere gidicegimizi zanediyordum ama esime davetiye vermis arkdasi yarin dugun varmis belkide orya gideriz neyse yaa cok konustum demiiiiiiiii
yani yazdim neyse yaaa hadi byeeeeeeeeeeee

X