Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hiç sorma kız
demin yattımya rüyamda bebişim oluyomuş:))))))))))
sonra alışveriş falan yapıom salam falan alıyom markettn
sonra kahve gördüm
ölmüş eniştemi teyzemleri falan gördüm
yine çok entirikalıydı yani:)))))))
küs olduğum kaynımı gördüm rüyamda
gıcık oldum
uyandım sağ tarafa döndüm başaka riya gördüm:)))))))))))

hehe senin rüyalar aklıma geldikçe gülüyorum zaten,
delikafaduldendelikafadulden:roflol:

ben hazırlanıyorum canımm bu akşam kına var oraya gitmem lazım eşimin de bi programı varmışş beni alamıycakk anneme geçicem ordan da hep birlikte kınaya gidicez

fazla süslenme kıız nazar değmesin hamişlere çabuk nazar değer

slm kıslar uzun zamandır gelemedim alpy aşılamn n eoldu geçmişte bulamadım
ne çok yazmışsınız öyle ....

canım inan o kadar çok sevindimki merak ediyordum seni
eeşim gtryor laptopu o yüzden giremyordum şu an ağlıyorum desem çoook tebrikjler gerçekten çok sevindim senin için özel dua etmiştim ben darısı başımıza olsun inşallah allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım

yok canım hazırlanmak derken iş yerindeyim ya işleri toparlıyorum.Yoksa hiç halim yokk öyle süslenmeye bile :sinifsinif::sinifsinif:

ayyy cnm ya çalışıosun ya zor olur eve gidince iyi dinlen barriii
ben evde bi iş yapmadığım halde ölü gibiyim bu arada aramızda 6 hafta var 1,5 ay yani

Son düzenleme:
canım inan o kadar çok sevindimki merak ediyordum seni
eeşim gtryor laptopu o yüzden giremyordum şu an ağlıyorum desem çoook tebrikjler gerçekten çok sevindim senin için özel dua etmiştim ben darısı başımıza olsun inşallah allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım

Çok sağol canım benim zaten dualarınız vesile oldu mucizeme.Rabbim dualarımızı geri çevirmedi :Saruboceq:
İnşş siz de çok kısa zamanda sevinçten ağlatırsınız beni hepiniz hamişş olursunuz:Saruboceq: Dualarımdasınız canım.

sen nasılsın N83 görüşmeyeli canım?
kürlere devam ediyo musun?

iyiyim canım yaaa ama şu an daha iyi oldum güzel haberinle rabbim nazarlardan korusun:nazar: ben bu ay dr. falan gtmyorum kür mür de yapmıyorum sadece maneviyat la devam işte hatim okuyorum tefriciye falan bakalım hayırlısı artık

ayyy cnm ya çalışıosun ya zor olur eve gidince iyi dinlen barriii
ben evde bi iş yapmadığım halde ölü gibiyim bu arada aramızda 6 hafta var 1,5 ay yani

evet çok zor oluyo sabah kalkması falan da ayrı bir zor oluyo karnım ağrımasa sorun değil de aradan sancım oluyo korkuyorum otobüste falan tutarsa diye:sm_confused::sm_confused:

evet çok zor oluyo sabah kalkması falan da ayrı bir zor oluyo karnım ağrımasa sorun değil de aradan sancım oluyo korkuyorum otobüste falan tutarsa diye:sm_confused::sm_confused:

gececek cnm inşllah o sancılarr
bulantında olmaz inşaallah çalışanlar için zor

iyiyim canım yaaa ama şu an daha iyi oldum güzel haberinle rabbim nazarlardan korusun:nazar: ben bu ay dr. falan gtmyorum kür mür de yapmıyorum sadece maneviyat la devam işte hatim okuyorum tefriciye falan bakalım hayırlısı artık

Maneviyat işin en önemli yanı zaten gerisi hikaye bence Allah ol dedikten sonra oluyor.Çok yıpratıcı bir süreç hamile kalınca da bişey olur mu tedirginliği oluyo.Zahmetle elde edilen şey daha kıymetli oluyo ama Allah'ın dediği olur tabi ona bıraktım ben inşş hayırlısıyla kucağımıza almayı da nasip eder Rabbim.

gececek cnm inşllah o sancılarr
bulantında olmaz inşaallah çalışanlar için zor

aramızda sadece 1 buçuk ay mı var ayşee bana sen çok uzun süredir hamilesin gibi geliyo yaa az varmışş aramızda.Sen tecrübeli annesin sorularımla bunaltıcam seni :sm_cool:

X