Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

alpycım sizde umut oluyorsunuz bize
inşallah allah hepimize o güzellikleri yaşatır

İnsanın çektiği sıkıntılar Allah'ın onu sevmesiyle orantılıymışş yani Allah bir insanı sevdiğinde onu imtihan etmeye layık görür Rabbim bizi seviyo diye düşünmek lazım bizi sınamaya layık görüyo.Hayatları güllük gülistanlık olanlar üzülmeli hiç sıkıntı çekmeyenler Rabbim onları imtihan etmeye layık görmüyo belki de.

yaa kıslar bugün beni ymurtlama günüm ama eşim hastaa
çok fena grip oldu adamccağız 2 gün önceside kaçtı zaten onu nasıl kendine getirecem bilmiyorumkismile sizce fikri olan varmı

çok fena grip oldu adamccağız 2 gün önceside kaçtı zaten onu nasıl kendine getirecem bilmiyorumkismile sizce fikri olan varmı

tavuk suyu çorba yap canım müthiş etkili oluyo hemencecik toparlar kendini sıcak sıcak içsin

aramızda sadece 1 buçuk ay mı var ayşee bana sen çok uzun süredir hamilesin gibi geliyo yaa az varmışş aramızda.Sen tecrübeli annesin sorularımla bunaltıcam seni :sm_cool:

cnm aslında daha fazla olması lazımdı aramızda daa senin gebeliğim büyük çıktı
ilk gebeliği öğrendiğinde doktora gittiğinde doktor 3-4 haftalık fln diyo
benim sat tarihim 26 kasım seninki kaç ordan belli olur
sor gülüm sor herşey güzel gecer inşallah beraber olmayıda isterdim belirtileri beraber yaşardık olsun ama son aylarda belirtiler beraber olur

bol c vitamini alması lazım portakal suyu içir
bide zeytinyağlı pekmez yap sıcak sıcak içsin en etkili yöntem

bana çok saçma geldi 5 haftalık demesi ama benim sat 9 ocak canım hiç bişey anlamadım bu tarih saptamasından.CADIARZU

Kızlar ben çıkıyorum yarın sabah 9 dan akşam 7 ye kadar burdayım inşş.
beni yanlız bırakmayın sumeyrat sen de gel canım.
Hepiniz Allah'a emanet olun kızlar çoook öptümmm.
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bana çok saçma geldi 5 haftalık demesi ama benim sat 9 ocak canım hiç bişey anlamadım bu tarih saptamasından.CADIARZU

cnm bak gerçek tarihini internetten gebelik hesaaplama yaz ordan hesapla
doktorun sana dediği hesap ise ultrasonun bebeğin gelişimine göre verdiği hafta
ultrason veriyo o hesabı...

cnm bak gerçek tarihini internetten gebelik hesaaplama yaz ordan hesapla
doktorun sana dediği hesap ise ultrasonun bebeğin gelişimine göre verdiği hafta
ultrason veriyo o hesabı...

ok canım yarın bakarım ona
hade kalın sağlıcakla canlarımm
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayşecim canmm bu zeytinyağlı pekmezi nasıl yapacam
ıstayım mı ikisini sıcak sıcak derken?????:uhm:

tabiki haklisin kizim benim herseyim aldigim nefes gibi onsuz kendimi dusunemiyorum ama ikinci bebegimide istekten kendimi ali koyamiyorum
allah hayirlisini versin hakkimizda. aslinda var ya biseyi cok istemiycekmissin cunki benim annanem diyorki biseyi cok istemiyceksin cunki allah o zman vermez bana dua etsin diye yani hemen vermis olsa rabbim istediklerimizi belkide onu unutucaz

kizlar ii aksamlar ben cikiyorum yine kizima sut isiticam kendime de kahve yapicam biraz tv seyredicez melekler korusun var ya schow tv de ona bakicaz bebegimle sonra yatak yarinda kahvaltiya dedmiz gelip alicak bizi arabayla annanemize gidicez butun gun orda olucaz

ye eksiyi bul ayseyi ye tatliyi bul sapliyi

kızlar zaten hiçbirinz yoksunuz ama
ben bugün giremem daha
kociş gelir şimdi
kendinize çok iyi bakın yarına kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…