Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın canım hoşgeldin çok şükür sen nasılsın

elhamdülillah iyiyim canım bişey soracagım sizlere netten bir arkadaşla tanıştım igne satıyo acaba dogru olurmu o igneyi almam ya eşim alalım diyo babamda nasıl sakladı bakalım 60tl için deymez ya bozuksa diyo sizce ne yapayımCADIARZU

elhamdülillah iyiyim canım bişey soracagım sizlere netten bir arkadaşla tanıştım igne satıyo acaba dogru olurmu o igneyi almam ya eşim alalım diyo babamda nasıl sakladı bakalım 60tl için deymez ya bozuksa diyo sizce ne yapayımCADIARZU

alacağın iğnenin adı ne canım ve ne zamana vurulman gerekiyor

evinn canımmm hiçç sıkma canını sonuçta hangimizin ne olacağı belli değil hamile olunca da iş bitmiyoki insanın içinde hep tedirginlik oluyo inşş sen yine hamişşş kalıcann ve biz halayy çekicezz yineee canımmm opuyorumnanaktan

ayşeee senin de ilk zamanlar şiddetli karın ağrın oluyo muydu adet sancısı gibi ama daha da serti?

evet cnm oluyodu merak etme özellikle ilk gebeliğimde adet sancısı gibiydi
korkacak bişiy yok bebeiin tutunuyo ve rahmin genişliyo

evinn canımmm hiçç sıkma canını sonuçta hangimizin ne olacağı belli değil hamile olunca da iş bitmiyoki insanın içinde hep tedirginlik oluyo inşş sen yine hamişşş kalıcann ve biz halayy çekicezz yineee canımmm opuyorumnanaktan

kız vlla aynen öyle önce kese varmı sonra bebek varmı sonra kalp atışı varmı
düşük tehlikesiydi hep diken üstündesin bak ben 3 aylık olucam nerdeyse daha yeni atlattım sıkıntıyı

elhamdülillah iyiyim canım bişey soracagım sizlere netten bir arkadaşla tanıştım igne satıyo acaba dogru olurmu o igneyi almam ya eşim alalım diyo babamda nasıl sakladı bakalım 60tl için deymez ya bozuksa diyo sizce ne yapayımcadıarzu
hiç bilemiyorum tatlım
kızlar günaydınn hayırlı cumalar opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
günaydın alpycım sanada hayırlı cumalar
hayırlı cumalar taze anneeee:)
bakın sela okunuyor namaz kılalım birer yasin okuyalım ve dua edlim birbirimize

ahhh aysem bi bitmedi şu adetim banada dua edin ne olur ben okuyamıyorum kuranımı

çok şükür hilalim adetim bi bitse daha iyi olucam inşallah sen nasılsın hayırlı cumalar bu arada

daha bitmedi ya
canım bi doktora git istersen yaaa
nebilim baya oldu yani

bende iyiyim şükür dün kamera takıldı
ona bakıyom işte:)))))))

hayırlı cumalar kayracım 2 gündür kasıklarımda hafif ağrılar var dünde yapışkan akıntım oldu çok az yumurtluyor olabilirmiyim sence kısss

daha bitmedi ya
canım bi doktora git istersen yaaa
nebilim baya oldu yani

bende iyiyim şükür dün kamera takıldı
ona bakıyom işte:)))))))

bitse bi gidicem inşallah çünkü gitmişken smear testide yaptırıcam canım aslında ilk dört gün filan damla damla geldi sonra normale döndü benim normalde 7 8 gün sürer önceki damla damla niye geldi onu anlamadım acaba tiroit hapındanmı yoksa strestenmi anlamadım yoksa kimyasal bi gebelikmi geçirdim belirtilerini okudum adetin normalden çok olması belirtiymiş bilemiyorum önümüzdeki hafta giddicem ALLAHın izniyle inşallah canım ilginç olan hiç adet sancım yok iki aydır bunuda anlamadım bazen olmazdı ama ne bileyim çok takıyorum sanırım biraz rahatlamam lazım

kamera inşallah çözüm olur tatlım rabbim seni ve aileni tüm kötülüklerden kötü insanlardan korusun

kayra sende östrojen sorunu olabilir canım ya bi 2 ay cyclo kullansan ayda bi dr a gitsen canım ya

hayırlı cumalar kayracım 2 gündür kasıklarımda hafif ağrılar var dünde yapışkan akıntım oldu çok az yumurtluyor olabilirmiyim sence kısss

canım bence yumurtluyosun bak ben geçen ayki adetim hani uzun sürmüştüya sonra 22 günde tekrar adet oldum demekki adetin 8 günü yumurtlamış oldum ve adet akıntısında bunu hissetmiştim yumurta akıyla birlikte oldu çünkü sen değerlendir mutlaka bu günleri

puregon ismi martta inş. seninlede dertleşmiktik canım biz:emir_bebek:

evet canım eğer iğne açılmışsa yani diyelim içinde 300 ml vardı 150sini kullandı kalan 150 ml 28 gün içinde tüketilmeli dolayısıyla bu şekilde marta kadar geçmiş oluyo skt ama eğer hiç açmamışsa yani ouregon 600 almış ve 600 ml i hiç açmadan buzdolabında saklamışsa skt ne kadar kullanılabilir o da 1 seneyi buluyo

X