Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Arkadaşım doktorların verdiği ilaçlar yüzünden ben sağlığımı kaybettim.kobay faresi gibi ne verdilerse içtim.Ama hiç fayda görmedim.ne olduysa bitkileri kullanınca oldu şimdi normal adet görebiliyorum.
Eger içinde şüphe varsa içme sende o ilacı.bitkisel çarelere başvur.

sagol canım simdi neette baktım prospektüse ama pek bişey anlamadım en iyisi ben bu ilacı almadan burdakı doktoruma bi gideyim

dogrusu kullanmak pekte içime sinmiyor sogan suyu kürü falan içeyim diyorum

olabilerr canım bence sen bide soğan kürünü dene ha(aycanisa)

:hulya:
arkadaşım merhaba hoşgeldin öncelikle tek temennim burdaki herkes için olduğu gibi seninde bebeğine kavuşman prolaktin için hayıt tohumu kullanmanı öneririm prolaktini yüksek olanlara dr lar agnucaston diye bir ilaç veriyorlar ama dostinexin yanında bu ilaçta yani agnucastonda aslında hayıt ekstresi yani hayıt ın ilaç formatı bence kullan sadece burda değil başka forumlarda da kullanıp bu anlamda faydasını gören oldu

yani tavsiye ederim canım

cnm bu kullanım doğrumu? ben hemen başlayayım diyorum eşim yarın izinli onunla gidip alacam inşallah.40 günmü içmek gerekiyor herhangi bi başlama zamanı varmı adetten sonra önce fln gibi...

Canım şuan olmuyor yükselme.herşey yolunda gibi.bu ay hiçbişey denemedim.adetimde normal oldu.kasım 3 te bekliyorum bidahakini.
Bakalım ne olucak.hayırlısı hepimiz için..opuyorumnanaktan

ayşecim dr lar la ilgili söylediğin bu olayı çok iyi anlıyorum ben 3 sene ilç medikal firmada çalıştım dr lar ve ilaç firmalarıyla sürekli irtibat halinde olduğumuz için çok iyi biliyorum mümessiller dr ları ziyarete gidip ilaçlarını tanıtırlar sonra dr bunun karşılığında bişi ister ve bu mümessil firmasına bildirir ve firmada bunu karşılar bu doğru canım fakat hangi ilaçtan bahsediyorsunuz anlamadım topik hızlı ilerliyor ben bi yandan çalışıyorum ama işlerimi baya toparladım banka hesaplarını ve personelin maaş ödemelerini işlicem bitiyor

cnm bu durumu sende yakından görmüş biri olarak paylaşıyorsun bizimle,
ve ben babmın arkadaşındanda duydum demekki gerçekten var böyle bişey
söz konusu olan ilaç ayçanisa'ya doktorun iltihap için verdiği ilaç orgametril fakat o rahmi inceltip adet olmayı sağlıyor bende kullanmıştım....

gunaydın kızlarr..
kuzunaz kusura bakma dun ööle bı gırıp bakayım dedım sayfalar çok ılerlemıs mı dıye sonra çıktım..okuması zor olııı bırıkınce..

bışe sorcam ya deneyımlerınız yada duyduklarınızla bana cvp verırsenız sevınırım.ya benım adetım gecen ay 24 undeydı.henuz bıkaç gun var yanı eger duzenlı yumurtladıysam ama 2 gundur mıde bulantım ve başdonmem var ..usuttum kesın ama yınede soramadan edemıcem hamılelık belırtılerı bu zamanda başlarmı yanı daha adet gecmeden...

3.bölüm
artık bebeğimin içimde olduğuna ve sağlıklı olduğuna inanıyordum rabbim bana bu nimeti verdiği için şükrediyordum,çok mutluydum eşim üzerime titriyordu her akşam arayıp canın bişey istiyormu diyordu canım hiç bişey istemiyodu, ama inanınkii hamileliiğim boyunca mide bulantısı nedir bilmedim,
her ay düzenli doktor kontrollerim devam ediyordu,folik asit ve bazı vitamin ilaçları içiyordum akraba evliliği yaptığım için çok dikkatli içiyordum ilaçlarımı,inanırmısınız 3 aylıkken karnım belli olmaya başlamıştı iştahım çok iyiydi her ay 1 kilo alıyordum kıyafetlerim yavaş yavaş olmamaya başladı
benim içimde hep kız sevgisi vardı hayırlısı olsun istiyordum ama içimden kız geçerdi eşimde ilk çocuk erkek olmalı derdi ama oda kız çocuklarını çok severdi ama içime doğuyordu kız olacaktı mağazalarda hep kız elbiselerine gözüm giderdi cinsiyet belli olana kadar bişiy almadım bir gün annemle pazarda gezerken bir bebek şapkası gördüm beyaz üzerinde pembe çiçekleri vardı dayanamadım aldım çoook tatlıydı bebeğime aldığım ilk hediye oyduuuu
onu hala unutamıyorum........

merhabalar,
ara ara girip yazılarınızı okuyorum artık bende yazayım dedim yerimseniben
3 yıllık evliyim iki yıldır korunmuyoruz, geçtiğimiz haziran5,5 haftalık bebeğimi düşürdüm
eşimde sperm yetersizliği var...
ana yakıla bebek istiyoruz.
eşim bitkileri kullanmayı pek istemedi şimdiye kadar ama ikna ettm
ne kullanmalıyız sizce ??

cnm belirtiler hemen başlamazz ama bebek biraz büyük olunca kimilerinde erken başlayabiliyor,kasığında ağrı,uyuma isteği,halsizlik sık idrara çıkma varmı

cnm hoşgeldin aramıza inferlite sebebin sadece sperm eksikliği ise keçiboynuzunu öneririz
sende rahmi kuvvetlendirip hamile kalmayı kolaylaştırdığı için böğürtlen kökü içebilirsin

cnm belirtiler hemen başlamazz ama bebek biraz büyük olunca kimilerinde erken başlayabiliyor,kasığında ağrı,uyuma isteği,halsizlik sık idrara çıkma varmı

kasıklarımda dunden beri ıgne batması gıbı hısler var.ara ara oluyo..ya pek hamılelık oldugunu dusunmuyorum aslında ama. bilemiyorum ki..halsızlık de var bıraz..inan saçımı boyatıcam acaba mı demekten boyatamıyorum...

hamile kalmadan önce dr rahim filmi istemişti ama çekilmeden hamile kaldım,birazda korktuğum için düşükten sonra da çekilmedim.
ayşe.20 senin hikayeni merak ediyorum yazsana 3.bölümünü

hamile kalmadan önce dr rahim filmi istemişti ama çekilmeden hamile kaldım,birazda korktuğum için düşükten sonra da çekilmedim.
ayşe.20 senin hikayeni merak ediyorum yazsana 3.bölümünü

yazdım cnm 3.bölümü
kızlaaarr 4 aylıkken olan resmimi göstereyimmi size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…