Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

anladım canım valla ben en fazla 3 kere klomenle tedavi oldum ve o aylar ne kür nede başka bişi kullanmadım neticede klomene cevap vermedi 2 seferinde şimdi sadece bitkisel kürlerin faydasını görüyorum klomen kullandığım aylardada adet,m gelmiyordu farlutalla filan söküyordu inşallah hamile de kalırım allahım sen büyüksün herkes bebeğine kavuşsun

aynen bendede geçen aylar kullandığımda klomenin hiç faydası olmamıştı doktoum takibi durdurmuştu
ama bu ay 16 mm oldu ben sanmıyorumki klomenden oldu olsa geçen aylarda olurdu
benim bitkisel çabalarım sonuç verdi rabbime şükür...
bu ayda adet olayım 5. günü klomene günde 3'le başlıcam yanında çörekotu karışımı,arısütü.polen karışımı,ve otlarımdan içicem
son 4 günüm kaldı bi belirtim yok sanıyorum 3-4 gün geçer yine

böğürtleninde faydalarını senden ve diğer sitelerden okuyorum
malatyaya gidersem toplucamm inşallah

ayyy cnm benimm vallaha kötü niyetle sölemedim
hani pazara fln gidiyodun patronun diyomuşya bu günleri ararsın
bende eskisi gibi değil artık işilerinin çok yoğun olmasından dolayı öle dedim:gitme:

peki canım öyle olsun hoşgeldin bu arada görmedim seni kıs 2 gündür olan işlerim acildi o geliyo bişi istiyor bu geliyor bişi istiyor filan öyle oldu yani şu an hala var işim ama bi yandan yapıyorum her zamanki gibi 4 günün mü var bende geçen ayın 26 sıydı bugün 21 1 karnımda değişik hisler ve az az akıntı var ama sabah çookkk açık pembe belirsiz yani leke geldi hayırlısı inşallah hamileliktir ama şaka bi yana mavi hissediyorum demiştim ya malesef kırmızı açıcam heralde

böğürtleninde faydalarını senden ve diğer sitelerden okuyorum
malatyaya gidersem toplucamm inşallah

ayşecim malatyayı bekleme bence kıss alsana aktardan çok pahalı bişi değil malatyaya gidene kadar içersin yani ben hani bu etkilerinin yanı sıra böbrek hemoroid idrar yolları vücutta sıkılaşma dinçlik verme gibi etkileride var dinçlik verdiğine inanıyorum ben ayrıca

sen şu hamilelik hikayene devam et istersen bizimde içimiz kıpırdasın biraz

hemoroit ve idrar yolları içinde lazım bana
yaa o zaman ben hemen alayım dimi:uhm:

kızlar rahim agzındakı iltihaplar içinde bir kür biliyormusunuz gecen izmirde amelıyat oldugum doktorun sekreterı aradı iltihap var dedi sonucta buda hamıle kalmaya engel bir durum orgametril diye ilaç verdi ama eczacı hormmon hapı bu dedi

Merhaba arkadaşlar ben bu başlıgı yeni gördüm. paylaşımlarınız ilgimi çekti.
Bende pco.luyum.ayrıca hormonlardada arada düzensizlik oluyor. 3 yıllık evliyim.
klomeni 4 kez denedim.laparaskopide oldum. Herşey normal ama hala bebişim olmadı.
ilk başlarda adetim düzensizdi bitkisel uzman bana civan perçemi karışımı ve böğürtlen önerdi.
5 ay kullandım adetim biraz düzeldi prolaktinim düştü önceleri bazı aylar cok yükseliyodu.
Bitkisel çayları uzun süre kullanmak kansızlık yapıyor benimde kanım çok düştü ve 5 aydır çay falan içmiyorum.herşeyi bıraktım.
Bekliyorum Rabbim doğru zamanı biliyor elbet.Bize düşen sabırla beklemek..

cnm soğan suyu rahmi temizliyor ve iltihapları söktürüyor
ayrıca iltihap için elma yağınında çok etkili olduğunu biliyorum
orgametrilin iltihapla bi alakası olduğunu sanmıyorum ben onu adet söktürücü olarak kullandım nie vermişki onu sana:sm_confused:

aycacım iltihaba en iyi gelen ısırgan diye biliyorum.bendede oldu.antibiyotiklerle ve ısırganla geçti.

cnm hoşgeldin aramıza anemiye sebep olan çayları içme farklı şeyler dene... sakın bekleme çabala biz burda böyle yapıoruz sende bize katıl
hormonlarda düzensizlik oluyor demişsin dengelemek için herhangi bir ilaç kullandınmı
adetlerin düzenlimi

Evet katılıyorum sogan kürünü bende kullandım.rahmi temizliyor.pco yada iyigeliyor ultrasonda belirgin olarak gördüm farkı.

gittigim doktor tüp bebekte yapıyor biz ona suan yaptıramayacagımızı soyledık eşimde diyorkı doktor zararsız ilaçlar falan vererek tedavıyıde onda yaptıralım diye kendısıne baglıyordur diye düşünüyor bende nette aractırıken o ialç hakkında adet söktürücü rahmin duvarını inceltici olarak okudum da yinede dedim doktor verdiyse vardır bi bildiği diye kafam karıstı anlıyacagınız delikafadulden

Evet katılıyorum sogan kürünü bende kullandım.rahmi temizliyor.pco yada iyigeliyor ultrasonda belirgin olarak gördüm farkı.

faydasını gördüysen ne mutlu sana devam et içmeye
ibrahim saraçoğlu idda ediyor 10 yıl sonra türkiyede nüfus patlaması olacak soğan suyu sayesinde yani adam o kadar emin,ve inançlı bir adam ben inanıyorumm ona
RABBİM kucağımızı boş bırakmasın,tez zamanda bebklerimize kavuştursun...

benim ara ara prolaktinim yükseliyodu bu da adet gecikmelerine yolacıyordu. tabi gebeligede engel oluyor.doktor dostinex verdi.çok agır etki yaptı çok zayıflattı.birde ilac olmadan düşmüyodu o zaman. glucophagede kullanıyodum 8_9 aydır bıraktım ilacı.

selam arkadaşlar ...bn hala adet oladım dün dr a gittim farlutal yazdı...5 gün içicekmişim inş.gelir şu kırmızılar yahu esasında önce di pro bi iğne yazmıştı bulamadık onu hiçbiyerde onun içi farlutal yazı Allahım inş.gelir kırmıızlarda bi an önce klomene başlarım....hiç böyle gecikmezdi bnm ...offf

cnm ilacın prospektüsünü oku orda yazıyodur ama iltihapla ilgisi olduğunu saanmıyorum bazı doktorlar o ilacın firmasıyla anlaşmalı oluyor her gelene onu veriyorr
babamın arkadaşı doktor onun hastanesi ve görüntüleme var diyorki doktorlar bu yolla neler kazanıyormuşş evler arabalar beyaz eşyalar bilgisayarlar
kendisinede teklif geliyormuş ama adam inançlı biri asla almıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…