Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayferciğim sabırla bekle canım ne düşünsek boş oluyor sonra ama seni çok iyi anlıyorum canım geçen ay bende böyleydim inşallah hamileliktir bu arada ayşecim çok güzel anlatıyorsun arkadaşlar topiğin can damarlarısınız valla ben açmış olabilirim topiği ama sizler çok güzel yürütüyorsunuz süpersiniz :lepi:

benim yaşadığım en belirgin belirti adet olacak gibi sancım vardı karnımda
ve çok uyuyordum
cnm öle deme bilemessin belki vardır bebiş bende kaç aydır saçımı boyucam hep korkuyom hamilelik var die adet olup bityim ancak öle

sağolun kızlar sabredeyım bakalım..adet olsam çok iyi olacak aslında duzene gırdıgını gormem lazım.ilaçsız ayımdayım çunku..tabii hamilelik olsa en iyisi de...yaa ruyamda gordum hayrolsun kuafor koltugundayım sacım boyanıyor ama adet oluyorum şakır şakır..boyatmam lazım sacımı ya psıkolojık mı ne ?ya da bı ısaret mı acaba???????

ya bıde tam çalışmalara hız kazandırdık..önumuzdekı ay esım yurtdısına çıkacak..napcam bılmem bu zamana kadar olmadı gercı sımdı olacagı da varsa olmayacak koca yok çünküü..gerçi isyan etmiyorum Allah ıstedıgınde olacak bebişimiz..hani belki yumurtlama gunu dıye hesap edıyoruz ama aslında olmadık gunde de yumurtlama olabılır.Allahın işi bu karısılmaz ki..

benimde adet olacakmışım gibi bi hisler akıntılar ve ağrılar var ama adet belirtisi kırmızı açacağım belli göğüs hassasiyetin varmıydı :uhm:

benimde adet olacakmışım gibi bi hisler akıntılar ve ağrılar var ama adet belirtisi kırmızı açacağım belli göğüs hassasiyetin varmıydı :uhm:

göğüs hassasiyetim yoktu cnm bende normaldede hiç olmaz o zaten

göğüs hassasiyetim yoktu cnm bende normaldede hiç olmaz o zaten

canım bendede adet olacakken filan hiç olmaz göğüs hassaiyeti de bu yüzden sordum hiç olmaz çoook eskiden bekarken bazen ağırlaşırdı ama şimdi hiç olmuyor bu arada hamilelik resmini yollamışsın ya benim karnım bazen şişince böle oluyor :1rolleyes: bu arada yemek geç geldi yemeğe çıkıyorum görüşürüz

kız aramızda erkek yokta olsun sadece biizmi varız olsun ben eşşeeemi sağlam kazığa bağlayam
başka resimlerimde var gızzz gösterem meraklı melahat

bendede hiç olmaz canım,kız o karın en azından tatlı duran yusyuvarlak bi karın
benimki şu an o resimden daha beter :gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…