Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

arkadaşlar hepinizden allah razıolsun desteğiniz için.. şimdi daha çok iyi anlıyorum neşemle ayşemi gerçektenn.. eğer ben böyle olmadan bukadar üzüldüysem kimbilir onlar neler yaşamıştır.. allah sabrını gerçekten veriyo demekki...
bu arda 10 günlük kontrol süresi geçmediği için ben hastahaneye gidiyorum kızlarr.ilk önce keseyi gördüm diyen kadın doğumcu karıya gidecem eğer yardıımcı olmazsa labrotuara sonrada başhekimin yanına çıkacam.. nolur bugün işim rast gitsin kızlar nolur o sonuuncu test yanlış çıksınn .. bana dua edinn nolurr..

canım günaydın
hadi git bakalım ve iyi sonuçlarla gel
canım
üzülme canım allah seni sınıyo
karamsarlığa düşüp üzme kendini olurmu canım

arkadaşlar hepinizden allah razıolsun desteğiniz için.. şimdi daha çok iyi anlıyorum neşemle ayşemi gerçektenn.. eğer ben böyle olmadan bukadar üzüldüysem kimbilir onlar neler yaşamıştır.. allah sabrını gerçekten veriyo demekki...
bu arda 10 günlük kontrol süresi geçmediği için ben hastahaneye gidiyorum kızlarr.ilk önce keseyi gördüm diyen kadın doğumcu karıya gidecem eğer yardıımcı olmazsa labrotuara sonrada başhekimin yanına çıkacam.. nolur bugün işim rast gitsin kızlar nolur o sonuuncu test yanlış çıksınn .. bana dua edinn nolurr..

dualarımız seninle canım allah yardımcın olsun allah kalbin göre versin ama sen dr keseyi net görmedi kesin bişi demedi biraz daah bekleyelim dedi demiştin eğer dr kese görünüyor dediyse kesin bebiş olabilirde inşallah vardır da en son yaptırdığın test yanılıyordur

alpyciğim nasılsın canım benim günaydın sanada ahhh sen varya sen kıs çok mutlu ettin bizi valla arkadaşlar alınmasın inşallah herkes hamile kalır ama ben ayça sen ve ayşeye çok sevindim çok ama tabi herkesin hamile kalmasını çok istiyorum o ayrı ama size çok sevindim gerçekten

alpyciğim nasılsın canım benim günaydın sanada ahhh sen varya sen kıs çok mutlu ettin bizi valla arkadaşlar alınmasın inşallah herkes hamile kalır ama ben ayça sen ve ayşeye çok sevindim çok ama tabi herkesin hamile kalmasını çok istiyorum o ayrı ama size çok sevindim gerçekten

Kuzucumm günaydınn canımm benimmm.
Ben dün doktora gittim çünkü salı akşamı 2 kere şiddetli karın ağrısı oldu çok fena hem de çok korktum bişey oluyo diye.kramplar gece 11 de ve sabah 5 de girdi sabah 5 de eşim beni hazırladı acile gitmek için yola çıktık yolda geçince tekrar eve gidelim dedik çünkü doktorum o saatte yoktu,doktorumun görmesini istedim.neyse öğlene randevu aldımm doktor usg ile baktı keseyi gördü herşey yolunda dedi öyle kramplar olması normal bebiş büyüdükçe olur dedi.Hala ara ara karın ağrısı var ama Allaha şükür öyle çok yoğun değil canımm.
Kuzucummm sen bu topiği açarak en umutsuz anımda bana ve diğer arkadaşlara umut oldunn çok dua alıyosunnn hepimizden Rabbim bu duaları geri çevirmez dün gece hep bunu düşündümm o bizim dualarımızı mutlaka gerçekleştiriyo ama hayırlı zamanı o biliyor.

Kuzucumm günaydınn canımm benimmm.
Ben dün doktora gittim çünkü salı akşamı 2 kere şiddetli karın ağrısı oldu çok fena hem de çok korktum bişey oluyo diye.kramplar gece 11 de ve sabah 5 de girdi sabah 5 de eşim beni hazırladı acile gitmek için yola çıktık yolda geçince tekrar eve gidelim dedik çünkü doktorum o saatte yoktu,doktorumun görmesini istedim.neyse öğlene randevu aldımm doktor usg ile baktı keseyi gördü herşey yolunda dedi öyle kramplar olması normal bebiş büyüdükçe olur dedi.Hala ara ara karın ağrısı var ama Allaha şükür öyle çok yoğun değil canımm.
Kuzucummm sen bu topiği açarak en umutsuz anımda bana ve diğer arkadaşlara umut oldunn çok dua alıyosunnn hepimizden Rabbim bu duaları geri çevirmez dün gece hep bunu düşündümm o bizim dualarımızı mutlaka gerçekleştiriyo ama hayırlı zamanı o biliyor.

canım benim keseyi görüdüğüne çok sevindim maşallah subhanallah rabbim nazardan saklasın ikinizide muheymin adıyla korusun inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah olmayan arakdaşlarada nasip etsin inşallah bu arada erken gebelik belirtilerinde en önemlisi karın ağrısı kramplar vs. dir bu çok iyi merak etme sadece kendini yorma canım progestan alıyormusun bilmiyorum dr un vermişmiydi hani yoksada sor bu arada şeker hapınıda hamileliğin ilk 3 ayına kadar almak gerekiyor pko lularda canım birde sıcak duşlar alma duş alırken ılık su kullan canım maydonoz soğan fazla tüketme biliyorsun zaten bitki çayı içmezsin rahmi kuvvetlendirici gıdalrı araştır ve onları tüket duaalarımız bütün hamişlerle ve hamiş olmak isteyenlerle rabbim hepimize hayırlar versin , canım bende topiği en umutla yüklendiğim bi zamanda açtım sonra sizler geldiniz hep birlikte birbirimize moral olduk bi gün birimiz teselli edilen olurken bi zaman sonra teselli verenler olduk bu yüzden herkesten allah razı olsun listemiz hamişlerle dolsun inşallah iyiki varsınız hepiniz

günaydın kızlarrr
alpycimm gözün aydınnn
haftaya da kalp atışını duyarsın inşaallahhh

evincimm sende güzel haberlerle dönersin inşaallah canımm
sonuç ne olursa olsun Rabbim sükunetle karşılamayı nasib etsinn

Bu arada evinciğime gerçekten çok üzüldümm ama Rabbimin taktirinde hep hayır vardır şer yoktur.
Daha çok gençç inşş Rabbim tez zamanda verir mucizesini :Saruboceq:
hem belki de 2.test yanılmıştır.
Hep dualarımdasınız kızlar gece uyuyamıyorum,biraz rahatsız oluyorum ben de boş durmayıp dua ediyorum hepinize isimlerinizle.Allah hamişlerin hayırlısıyla kucaklarına almalarını,hamiş olmayanların da tez zamanda hamiş olmalarını nasip etsinn :Saruboceq:

Bu arada evinciğime gerçekten çok üzüldümm ama Rabbimin taktirinde hep hayır vardır şer yoktur.
Daha çok gençç inşş Rabbim tez zamanda verir mucizesini :Saruboceq:
hem belki de 2.test yanılmıştır.
Hep dualarımdasınız kızlar gece uyuyamıyorum,biraz rahatsız oluyorum ben de boş durmayıp dua ediyorum hepinize isimlerinizle.Allah hamişlerin hayırlısıyla kucaklarına almalarını,hamiş olmayanların da tez zamanda hamiş olmalarını nasip etsinn :Saruboceq:

amin inşş canım yha.inş hayırlısıylan alırız kucgımıza.o cıft cızgıyı gorurruz :KK43:(((((((((((

canım benim keseyi görüdüğüne çok sevindim maşallah subhanallah rabbim nazardan saklasın ikinizide muheymin adıyla korusun inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah olmayan arakdaşlarada nasip etsin inşallah bu arada erken gebelik belirtilerinde en önemlisi karın ağrısı kramplar vs. dir bu çok iyi merak etme sadece kendini yorma canım progestan alıyormusun bilmiyorum dr un vermişmiydi hani yoksada sor bu arada şeker hapınıda hamileliğin ilk 3 ayına kadar almak gerekiyor pko lularda canım birde sıcak duşlar alma duş alırken ılık su kullan canım maydonoz soğan fazla tüketme biliyorsun zaten bitki çayı içmezsin rahmi kuvvetlendirici gıdalrı araştır ve onları tüket duaalarımız bütün hamişlerle ve hamiş olmak isteyenlerle rabbim hepimize hayırlar versin , canım bende topiği en umutla yüklendiğim bi zamanda açtım sonra sizler geldiniz hep birlikte birbirimize moral olduk bi gün birimiz teselli edilen olurken bi zaman sonra teselli verenler olduk bu yüzden herkesten allah razı olsun listemiz hamişlerle dolsun inşallah iyiki varsınız hepiniz

sağol canım Allah razı olsun.
progesteron jel kullanıyorum canım glucophage e devam et dedi folik asite de devam et dedi.uçağa falan binme dedi yiyeceklerle ilgili bişey söylemedi ben de sormayı unuttum 1 hafta sonra gidince detaylı sorucam bakalım.Güzel dualarınaa aminn diyorumm canımm benimm.

günaydın kızlarrr
alpycimm gözün aydınnn
haftaya da kalp atışını duyarsın inşaallahhh

evincimm sende güzel haberlerle dönersin inşaallah canımm
sonuç ne olursa olsun Rabbim sükunetle karşılamayı nasib etsinn

sağol canımm inşş ama bizim gibi tedaviyle hamiş olanların hamilelik süreci de tedirgin geçiyo tabii.Hep diken üstünde oluyo insan ama Rabbim neyi nasip ederse o olur,hakkımızda hayırlısı inşş.

kızlar günaydın nasılsınız
evincimi okuyunca çok çok üzüldüm ama inşallah son test yanlıştır birsürü belirtiden bahsediyodu psikolojikmiydi acaba bunlar eğer test doğruysada rabbimin vardır bir bildiği mutlaka buda evin için hayırlısıdır rabbim güç versin sabır versin

kızlar günaydın
alpycim çok sevindim canım
krempların olması çok normal
gerçi kişiye göre değişir ama kardaeşim her hasta olacağı gün kremplar giriyodu
ay sancısı dedi doktor
kendini yorma emi tatlım:)))))

kuzucum sana çok kırıldım mafoldumben
demek hamiş kalsam bana bu kadar sevinmicen ha
öyle olsun bakalım
ama inan ben hepinize çok seviyorum
tabi şaka yaptım kuzucum kaydirigubbakcemile3

alpycım kese görünmüş hadi gözümüz aydın tatlım rabbim tamamına erdirsin inşallahh arkadaşımında oluyodu karın ağrısı karnın genişlediği iiçin ağırıyo demiş dr normalmiş kalp atışınıda dinledinmi eminim harika bir duygudur dimi

hilalim günaydın tatlımmm

günaydın balım
nasılsın bakalım
bugün bizim kapının önüna kamera takılacak
ayakkabı falan çalındıya
bide hergün çiziliyo kapımız oyüzden
ben pek iyi değilim yani
gece uyuyamadım midem çok kötü
iki gündür sabahları ayakta duramıyodum
midem çok tuhaf oldu pskolojim bozuldu heralde:KK43:(((((((((

hilalciğim canım hamiş kalanlar arasında en çok sevindiklerim dedim sen daha hamiş kalmadınki elbette sana da çok sevinirim kayracım hoşgeldin canım sende

hilaaaaaaalllll hoş geldin bacıı
iki gündür yakalayamıyorum seni geçnişi okucam diee
nasılsın kısss
yok mu bugün rüyaa
senin rüyalara çok güldüm banada bulaştı
gece rüyamda bi cinayet işlenmiş onu aydınlatmak için deliller topluyodumm :))))

hilalciğim canım hamiş kalanlar arasında en çok sevindiklerim dedim sen daha hamiş kalmadınki elbette sana da çok sevinirim kayracım hoşgeldin canım sende

canım şaka yaptım ya
kızdıysan özür dilerim balım opuyorumnanaktan
bugün hiç iyi değilim mazur görün beni
sinirlerim bozuk canım sıkkın
bunalıma girdim heralde
ateşim var
midem kötü
çok kötü rüya gördüm

X