Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aynı durumda hepimiz olabilirdik allah kimsenin başına vermesin ya üzüldüm gerçekten

akşamkini özelde yaptırdım. pozitif aldığım devlet hastahanesiydi.

valla bilmiyorum canım ama ben hep ilk testin yanılmış olabileceğini düşünüyordum nedense aklıma geliyordu keşke 2. test yanılıyor olsa nasıl olacak evinciğim böle bilmiyorum ya inan listede adın hamiş yazıyor ya onu silemem ben offf allahım sen sabır ver bize

valla bilmiyorum canım ama ben hep ilk testin yanılmış olabileceğini düşünüyordum nedense aklıma geliyordu keşke 2. test yanılıyor olsa nasıl olacak evinciğim böle bilmiyorum ya inan listede adın hamiş yazıyor ya onu silemem ben offf allahım sen sabır ver bize
abla çok kötüyüm sil gitsin adımıda sill listedenn

evincim çok üzüldüm gerçekten yaa
Allahım sana sabır versinnn
güç kuvvet versinn
elimizden dua etmekten başka bi şi gelmiyo malesef

ben çıkıyorum bacılar hayırlı akşamlar hepinizee

abla çok kötüyüm sil gitsin adımıda sill listedenn

bak canım bunu senin sınanman olarak düşün tamammı rabbim baktı sen isyan edecekmisin yoksa şükredecekmisin diye bak şimdi şükretmen gereken neler var biliyormuusn çok gençsin çok yeni evlisin ve sorunun yok sadece iğnenin etkisinin geçmesi gerekecek her şey yoluna girecek biliorum şu an sana ne sölesek faydasız biliyorum ama bi kaç gün sonra sen kendin anlayacaksın bunu

selam hanımlar nasılsınız
evincim söyleyecek kelime bulamıyorum inanki çok üzüldüm rabbim sabır versin bundada vardır bir hayır

selam hanımlar nasılsınız
evincim söyleyecek kelime bulamıyorum inanki çok üzüldüm rabbim sabır versin bundada vardır bir hayır

hoşgeldin canım nasılsın ya akşam akşam başım ağrıdı inan bizde çok üzüldük sen nasılsın bebiş nasıl karnın büyüdümü bebiş hareket ediyormu

hoşgeldin canım nasılsın ya akşam akşam başım ağrıdı inan bizde çok üzüldük sen nasılsın bebiş nasıl karnın büyüdümü bebiş hareket ediyormu

hosbulduk canım haftasonu girdiğimde sevinmiştim hamiş yazınca şimdi okuyunca cok üzüldüm valla
bebiş iyi büyüdü iyice bazen bişeyler oluyor ama bebekmı hareket ediyor anlayamıyorum ki

evincim canım benim şimdi okudum daha eskileri.canım bende çok üzüldüm.ama dur bi sakinleş önce. listeden falan silemeyiz seni dimi kuzucuummmm???nasıl oldu anlatsana canım benim??????

evincim canım benim şimdi okudum daha eskileri.canım bende çok üzüldüm.ama dur bi sakinleş önce. listeden falan silemeyiz seni dimi kuzucuummmm???nasıl oldu anlatsana canım benim??????

tabikide silmem inşallah olacak çünki daaha yaşı küçük yeni evli üstelik öle ciddi bi sorunuda yok allah yardımcısı olsun hepimizin de onunda

evin gitmiş ya çok üzüldü zor bir durum ya gerçekten alalhım sen bilirsin senin emrine şükür ne diyebilirizki rabbim senin bi ildiğin var elbet

X