Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

tabikide silmem inşallah olacak çünki daaha yaşı küçük yeni evli üstelik öle ciddi bi sorunuda yok allah yardımcısı olsun hepimizin de onunda
amin canım cümlemizin yar ve yardımcısı olsun.kaç yaşında ve nekedar oldu evleneli evinin kuzummm sen biliyor musun?
evin gitmiş ya çok üzüldü zor bir durum ya gerçekten alalhım sen bilirsin senin emrine şükür ne diyebilirizki rabbim senin bi ildiğin var elbet

evet zor hemde çok zor ama zaman geçtikçe anlayacak.Rabbimin hikmetinden sual olmaz.O her şeyin en iyisini bilir.zaten çok sevdiği kullarına dünyada sıkıntı ve dert verirmiş tabi saberdip şükredene ve Ondan asla umudumuzu yitirmemek kaydıyla.bir gün hepimizin yüzü gülecek inşaallah. :CüvCüv: :CüvCüv: hepimiz birer hamiş olacaz ve bebeklerimizle geçen günlerimizi anlatıyor olacağız inşaallah. :emir_bebek: :ecrin_bebek:

ya evincime çok üzüldüm gerçekten
allah sabır versin
daha zor kendini hamile sanıpta birden yıkılmak
rabbim herşeyin hayırlısını versin
e doktora gitmişti hani kese görünüyo gibiydi
doktor anlamamışmı yani hamile olduğunu bu nasıl iştir böyle yaaaaa
hamiş olduğuna nasıl sevindiysem şimdi okadar üzüldüm gerçekten allah
bidaha yaşatmasın
tez zamanda kavuşur inşallah bebişine

ayyyyyyyyyy evinncim çokk üzüldüm tatlım rabbim yardım etsin
sabırlı ol kuzumunda dediği gibi rabbim seni sınıyodur belkii
ayyy şoktayım yaaaa

ya kızlar hepımız böle uzuntulu olursak bu iş olmaz her gun ya varis cekelım 707 tane bu bebegı olmayanlar ıcın cok gusel bır tesbh duasıymıs

ya noluyo yaaaaa
niye böööle bişiy olmuş olmuş evine
hani usg de görünüyor gibiydi bilmiyorumkismile
çok üzüldüm ya şimdiiiii mafoldumben

evincim canim benim ayaga kalk soyle bir silkelen ooooohhhhh sallah savur saclarini bir oraya bir buraya oooggggggg ve kendi kendine ben iyiyim moralim cok iyi de allahim vericek bitanem inaniyorum allahim esirgemiycek sabirli ol bitanem

kizlar benim aklima birsey geldi simdi biz hepimiz bebek istemiyoruz demi olsaydi keske soyle yapardim sunu alirdim yedirirdim icirirdim diyorsuz
o kadar cok cocuk varki bir anne sevkatine muhtac yavrum diyip bir annenin bagrina basmasi onlar icin ancak ruyada turkiyemizde kimsesiz cocuklar cok gelin onlara hepbirlikte anne olalim onlar icin birseyler yapalim annelerinin yerini tatamasakda onlara az da olsa annelik duygularinla yaklasalim o sicakligi vermeye calisilim suan aklim abir fikir gelmiyor gelmiyor ama ben bu konuyu dusunucem sizde dusunun ne yapabiliriz

evinin sonucu negatif çıkmış hayırlısı olsun canım yaaa....
demekki vakti gelmemiş daha,yaşın genç daha yeni evli sayılırsın
daha önünde güzel günler var olur inşallah dualarımda eksik etmiyorum sizi

etrafındakilerde bişey söylerse bişey sorarsa
hamile değilmişim yanlış anlama olmuş deme
kimyasal gebelik oldu de kapat
seni üzecek bişey söylemesinler...

ama neden sonucun öle çıktı vede neden doktor kese var gibi dedi :sm_confused:
kimyasal gebelik mi oluyo bu kuzucum

ya noluyo yaaaaa
niye böööle bişiy olmuş olmuş evine
hani usg de görünüyor gibiydi bilmiyorumkismile
çok üzüldüm ya şimdiiiii mafoldumben

kızacam haaa öyle demeyin gülüm hermen yaaaa :eek:lmaz:
moral verin rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısını versin
bizler dirençli kızlarız neleri atlattık bu nedirki dimi evincim ?

canım sana uygun kürler olabilir varda zaten ama bana uygun dua derken ne sölesem bilmem ama böle değil yani böle söleme canım dua allahın duası olsun her şekilde dua edebilirsin sonuç olarak kuran oku namaz kıl dua et vs. vs. biz genelde bebek için meryem suresi okuyor ve okutuyoruz canım çünki ayetlerinde çocuğu olmayan zekeriya peygamberden ve onun duasından sonuç olarak duasıyla yahya peygambere yani oğluna kavuşmasından bahsediliyor meryem anamızdan bahsediliyor yani böle ilk sayfadada yazmıştım bazı tesbihler var bu arada tüp tıkanıklığı olan arkadaş ibrahim saraçoğlunun tavsiyesi üzerine brokoli kürü kullanmıştı benim ilk sayfada yazdığım böğürtlen kökü kürününde tıkanıklıkları açtığını söylüyor bir uzman onun dışında kaplıcalara gdiyordu adetinden sonra sanırım buhara oturma filan yapıyordu ben sana onun yazılarını bulacağım canım birazdan

hemen nereye gidiyon bacım gııı
teşekür ederim cnm ya sen beni yanlış anlama tabiki dua allahın duası ben öle demek istemedim yani dualarım zaten hiç eksik olmuyo allaha ama ben bebek olması için özel bi dua varmı onu kastettim meryem suresi demişsin iletinde dualarımın yanı sıra meryem suresinide okucam bundan sora yani allaha ve dualarına inancım tam allaha şükür tekrar teşekür edrim kendimi yanlış ifade ettim sanırım

kızacam haaa öyle demeyin gülüm hermen yaaaa :eek:lmaz:
moral verin rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısını versin
bizler dirençli kızlarız neleri atlattık bu nedirki dimi evincim ?

canım haklısın bi anlık üzüntüyle dra kızdım iştee
yoksa inşaallaaah olacak bebişlerimiz
evin genç bir kız
üstelik yeni evli
ve güçlü bir kız
inşaallaaah verecek Rabbim
sonuçta bu bile bir sınav

arkadaşlar hepinizden allah razıolsun desteğiniz için.. şimdi daha çok iyi anlıyorum neşemle ayşemi gerçektenn.. eğer ben böyle olmadan bukadar üzüldüysem kimbilir onlar neler yaşamıştır.. allah sabrını gerçekten veriyo demekki...
bu arda 10 günlük kontrol süresi geçmediği için ben hastahaneye gidiyorum kızlarr.ilk önce keseyi gördüm diyen kadın doğumcu karıya gidecem eğer yardıımcı olmazsa labrotuara sonrada başhekimin yanına çıkacam.. nolur bugün işim rast gitsin kızlar nolur o sonuuncu test yanlış çıksınn .. bana dua edinn nolurr..

X