Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

merhaba arkadaşlar sabah gittim dr benim drum yok neden se bu hafta başka bi dr a gittim. ultrasonda bakdı dediki çok yeniymiş daha kese var gibi ama tam görünmüyoo dedi 10 gün sonra birdaha gel dedii :eek:klava: sinir oluyorum yaa devamlı ertelenmekdenn.. 10 gün sonra gel daha net görürüz dedi yaa.
hoşgeldin evincim stres yapma tatlım belki dr özeline gitmen için öyle demiştir bizim burda genelde dr lar böyle yaparlarda
kan tahlili bile yapmadı değerleri nolmuş diye

size yakın sağlık ocağı yokmu orda kan testini yaptır tatlım yükselmişmi en azından onu görürsün

kızlar benim 5 gündür misafir vardı yatıya kim olduklarını tahmin edebilirsiniz zaten evler berbat temizlik yapmam lazım burdayım ama cevap yazamayabilirim şekerler

evinciğim sen git bi kan testi yaptır özel hastanede filan en fazla 20-25 milyon ihmal etme be tatlım

hoşgeldin evincim stres yapma tatlım belki dr özeline gitmen için öyle demiştir bizim burda genelde dr lar böyle yaparlarda

size yakın sağlık ocağı yokmu orda kan testini yaptır tatlım yükselmişmi en azından onu görürsün
valla canımm bilmiyorumki olmazsa yarın işe gelirken sağlık ocağına giderimm kan veririmm.
evinciğim sen git bi kan testi yaptır özel hastanede filan en fazla 20-25 milyon ihmal etme be tatlım
canım öyle sölüyosunda bunu sana söylemem nekadar doğru bilemem ama.. 20, 25 milyon benim için .çok para yanii.. düşünsenize bugün öğrendimki ssk lılar muayne ücreti 8 tl olmuş şok oldumm yani ne bu böyle bee. resmen soyuyolar artık yanii resmen.

hamile olsa yazıları okumak yerine çokdan hamileyim diyee çığlık atarak buraya yazmıştıı. ama inşş hamişş dirr. yaa inş.

kızlarrr geçmişi okudum canlarımm,
henüz test yapmadım çok ilginç di mi o kadar sabırsız biri olan ben aşılamadan sonra 14.günüm olmasına rağmen tet yapmadım.Sanırım sabırlı olmayı öğrendim perş.ye kadar da yaptırmıycam kan testini sadece gelirken idrar testi aldım ama onu da yarın sabah yapıcam.karnım adet olucakmış gibi ara ara yokluyo onun dışında başka bişey yok.

yaaaa bi de ne diyicem biliyomusunuz

şimdi
dr yumurtan gelişmemiş dese üzülücem ama daha sonrasında üzülmemek için sebebim olacak elimde
diyicem ki gelişmedi yumurta ondan olmadı
ama bu seferede niye gelişmedi diye dert ediceeem
dr gelişmiş yumurtan dese
seviniceeem ama bu seferde sonrası için üzülücem çünkü yine tutmayacak yine hayal kırıklığı olacak
amaaaan kıslaaar işte böööle kaldım arada

kızlarrr geçmişi okudum canlarımm,
henüz test yapmadım çok ilginç di mi o kadar sabırsız biri olan ben aşılamadan sonra 14.günüm olmasına rağmen tet yapmadım.Sanırım sabırlı olmayı öğrendim perş.ye kadar da yaptırmıycam kan testini sadece gelirken idrar testi aldım ama onu da yarın sabah yapıcam.karnım adet olucakmış gibi ara ara yokluyo onun dışında başka bişey yok.

hadi hakkından hayırlısı olsun canım
İnşaaalllaaah hamişsindir canım yaaa

mrb arkadaşlar
aranızda bana yasin okuyacak olan arkadaşım kimdi (direkt konuya girdim ama kusura bakmayın acelem var)

X