Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım hayırlı haberler verirsin inşaallahhh
uzun zamandır hiç bu kadar yatmamaıştım
geçen hafta hiç işe gidesim yok diyip duruyodum büyük mü konuştum ne
Allah da al sana yanık gitme işe dedi :)))

çakmaktaki erdem de mi yoksa yeni açılanda mı canım??
benim bi çok arkadaşım erdemde doğum yaptı memnunlar
ama benim küçüklüğümden bi gıcığım var oraya pek sevmiyorum o yüzden :)

çakmaktaki canım,çünkü tüp bebek merkezi orda var çamlıcadakinde yokmuş.
internetten araştırdım iyi yorumlar var

çakmaktaki canım,çünkü tüp bebek merkezi orda var çamlıcadakinde yokmuş.
internetten araştırdım iyi yorumlar var

bende doktorumu değişcem galiba
aslından seviyorum ama
hiç bi şi sölemiyo
geçen gittim ya hormonlara baktı hiç bi şi demedi bi tek eşiminkine işte üroloğa gitmesi lazım falan dedi bana bi şi demedi muayne etti tahlillere baktı adetin üçüncü günü ara randevu al usg çekelim tedaviye başlayalım dedi ama
ne tedavisi neye başlıcaz tüp mü ialç mı aşılamamı onu bile söylemedi :KK43:((
eşime de doktor bulamadımm daha
bende değişcem doktorumu karar verdimm
sen ne zaman gitcen bi git bakalım memnun kalırsan belki bende ona giderim hem yakın bana çakmakta oturuyorum ya gidip gelmemdede sıkıntı olmazz

bende doktorumu değişcem galiba
aslından seviyorum ama
hiç bi şi sölemiyo
geçen gittim ya hormonlara baktı hiç bi şi demedi bi tek eşiminkine işte üroloğa gitmesi lazım falan dedi bana bi şi demedi muayne etti tahlillere baktı adetin üçüncü günü ara randevu al usg çekelim tedaviye başlayalım dedi ama
ne tedavisi neye başlıcaz tüp mü ialç mı aşılamamı onu bile söylemedi :KK43:((
eşime de doktor bulamadımm daha
bende değişcem doktorumu karar verdimm
sen ne zaman gitcen bi git bakalım memnun kalırsan belki bende ona giderim hem yakın bana çakmakta oturuyorum ya gidip gelmemdede sıkıntı olmazz

ben 2 ay sonra falan giderim ara vericem çünkü,hem fertilaidi kullanıcam bu arada.
bakalım ben doktorun konuşmalarını falan izledim netten bir de erdemin sitesinde o doktora tedavi olanların görüşleri var telefon numarasını veren bile olmuş erkek infertilitesi konusunda da çok iyiymiş erdem.İnşş hayırlısı olur hakkımızda.

ben 2 ay sonra falan giderim ara vericem çünkü,hem fertilaidi kullanıcam bu arada.
bakalım ben doktorun konuşmalarını falan izledim netten bir de erdemin sitesinde o doktora tedavi olanların görüşleri var telefon numarasını veren bile olmuş erkek infertilitesi konusunda da çok iyiymiş erdem.İnşş hayırlısı olur hakkımızda.

hadi yaa bende bakım bi
benim yazdıklarıma göre sence benim doktorun öyle davranması normal mi
en azından hormonlarımı şu iyi bu kötü falan die değerlendirmesi gerekmez miydi

bildiğin ürolog var mı canım peki eşim gitmeyi kabul etti bu ssefer ben doktor bulamıyorumm :KK43:((

hadi yaa bende bakım bi
benim yazdıklarıma göre sence benim doktorun öyle davranması normal mi
en azından hormonlarımı şu iyi bu kötü falan die değerlendirmesi gerekmez miydi

bildiğin ürolog var mı canım peki eşim gitmeyi kabul etti bu ssefer ben doktor bulamıyorumm :KK43:((

bence hiç normal değil canım öyle belirsiz bi tedavi mi olur senin de fikrini alarak devam etmesi lazım.Ayrıca açıklamalı da sana yani senin kafanın yatmadığı tedaviye vücudun da cevap vermez zaten.
Benim şimdiki doktorum iyi aslında o kunuda yani herşeyi anlatıyo tedaviye başlamadan oluşacak riskleri falan söylüyo benim görüşlerimi dinliyo sonra orta yolu buluyoruz.ama bu aşılama da tutmazsa onda devam etmem zaman kaybı olucak,iyi bir tüp bebek merkezine gidip hızlandırmam lazım süreci.
bildiğim bir ürolog yok canım ama netten araştır yorumları oku ben erdemi öyle buldum mesela sitelerde yorumlar yapıyolar yaa o çok faydalı oluyo benim de aklımda olsun ben de bakarım canım ürolog.

kızlar hepinize iyi günler diliyorum ama
bi alp var başka kimse yokmu
sümeyratta zaten varla yok arası
kuzu neden yok acaba
2 gündür giremedim
bugünde evleri süpürdüm
şimdide silecem ve tozları alıp balkonları sıcak suyla yıkayacam
dün kar yagdı bugün hava sert balkonda buz tutmuş ama
pazartesi de kanepeleri ve halıları makineden geçirecem
gelen giden oldu geçmiş olsuna halı yıkamayla bi yıkayayım diyorum
4 gündür igne oyası yazma yapıyorum
komşu 5 tane yazma verdi onun 2 tanesini bitirdim
şimdide şal yapıyorum ama muhteşem duruyor yani
şimdide evleri sileyim buradayım ben

kızlar hepinize iyi günler diliyorum ama
bi alp var başka kimse yokmu
sümeyratta zaten varla yok arası
kuzu neden yok acaba
2 gündür giremedim
bugünde evleri süpürdüm
şimdide silecem ve tozları alıp balkonları sıcak suyla yıkayacam
dün kar yagdı bugün hava sert balkonda buz tutmuş ama
pazartesi de kanepeleri ve halıları makineden geçirecem
gelen giden oldu geçmiş olsuna halı yıkamayla bi yıkayayım diyorum
4 gündür igne oyası yazma yapıyorum
komşu 5 tane yazma verdi onun 2 tanesini bitirdim
şimdide şal yapıyorum ama muhteşem duruyor yani
şimdide evleri sileyim buradayım ben

hoşgeldin canımm
ben de dün evdeydim ama doğru düzgün temizlik yapamadım sular kesikti
öğleden sonra geldi ama süpürüm silebildim öyle derin bi temizlik olmadı.
kuzu burdaydı ama çıktı yemeğe gitmiştir belki de.

kayram teşekkür ederim cevabın için kür kullanmak istemiyorum midem rahatsız benim farklı şeylerden hemen etkileniyo.
nedensiz bizimki.1,5 yıllık evliyim ben bunun uzun bir döneminde eşimin çalışma şartlarından dolayı eşim ayda 1 hafta evdeydi sadece diğer günler evde değildi yaklaşık 1 sene sürdü bu.tabi ben bu arada çok çocuk istediğim için klomen kullnadım.aralık ayındada aşılama oldu 11.gün adet oldum tekrar.bu ay adetim 3 gün gecikti tam heyecanlandım doktora gidip test yaptıracaktım yine adet oldum.benim aşılamadan sonra adet olmama doktorum bile çok şaşırdı.matematiksel olarak hamile olmama şansım sıfırdı çünkü (yani doktor öyle demişti).evlenmeden önceki hayatım çok zor geçmişti hep evlendikten sonra çok mutlu olacağıma inanıyordum şimdide böyle mutsuz olmak çok yıpratıyor beni.buradada kimsem yok anlatacağım gurbetteyim.içim şişti.bazen öyle büyük laflar söylüyorum ki sonrada pişman oluyorum ama o kızgınlıkla ve küskünlükle ağzımdan çıkıveriyo.aslında benimde allaha karşı çok büyük hatalarım oldu.eskiden çok dindar bi insandım 7-8 sene hiç ara vermeden namazlarımı kıldım yani dışardaysam bile camiye gider kılardım.bi ara kapandım 1,5 sene kadar vs.vs.ve bunları yapabilmek için çok mücadele de vermiştim.ama ne olduysa nasıl olduysa ayağim bi kaydı allah yolundan bir daha toparlayamıyorum kendimi.ve işte tüm bu ayağımın kaymasının cezasını çekiyorum,biliyorum fakat kendimide düzeltmeye liyakatim yok sanki şimdi tekrar namaza başlarsam ve kur'an okumaya başlarsam başım sıkıştı da tekrar başladım bolluk zamanımda okumuyodum kılmıyordum,allaha karşı riyada bulunuyormuşum giibi geliyor utanıyorum allahtan başlayamıyorum.hani bi söz vardı hadis miydi hatırlamıyorum 'BOLLUK ZAMANINIZDA BENİ HATIRLAYIN Kİ DARLIK ZAMANINIZDA YANINIZDA OLAYIM' işte bu söz elimi kolumu bağlıyor.pek çok arkadaşım şeytanın sağdan yaklaşması diyecek bu yazdıklarıma onuda biliyorum ama yinede utanıyorum engelleyemiyorum. bu yazdıklarımı hissetmeye başladığımdan beri hiç kimseye anlatmamıştım içim dolmuş kusuruma bakamyın gecenin bi yarısı şişirdim başınızı.
canım benim seni çok iyi anlıyorum ama öyle düşünme rabim belkide ona tekrar ibadete başlaman için sana bu sebebi vermiştir böyle düşün tatlım rabbim yar ve yardımcın olsun sık sık gel buraya rahatlarsın topiğimize gelen vazgeçemez damdan düşenin derdinide damdan düşen anlarmışş derlerya burda herkesin tek derdi bebiş o yüzden içindekileri rahatça paylaşabilirsin bizlerle tatlım olumunekankayizsmile
kayraaaaaa
hoşgeldin

hoşbuldum alpy cım nasılsın tatlım opuyorumnanaktan

hoşgeldin canımm
ben de dün evdeydim ama doğru düzgün temizlik yapamadım sular kesikti
öğleden sonra geldi ama süpürüm silebildim öyle derin bi temizlik olmadı.
kuzu burdaydı ama çıktı yemeğe gitmiştir belki de.

hoşbulduk canım
valla ev temizde olsa ben temizlik yapmaktan hoşlanıyorum
pazarteside kanepe halı derken bir günümü alır
kaloriferli ev olunca kir olmasada is oluyor

hoşbuldum alpy cım nasılsın tatlım opuyorumnanaktan[/QUOTE]

iyiyim kayra aynı şeyler bugün bir arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim 1 buçuk yıldır olmuyodu eşine 20 gün keçiboynuzu içirmiş devam etmesine gerek kalmadan hamile oldu.çok sevindim Allah nasip etti.kürler de vesile oldu.

X