Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hadi hayırlı olsun canım inşallah rabbim yar ve yardımcın olsun en kısa zamanda nasip etsin bebişini canımm

aynen burasıyla ankara zaten hemen hemen aynı ayazzzzzz kar ama çok güzel yağıyo dünden beri yağıyo hep

sağol canım allahım isteyen herkese hayırlı evlat versin başladık bakalım hayırlısı tedaviye

kayracım rahim filimi çektirdinmi sen hiç adet bitince gel rahim fimi çekecez dedi doktorum tüplere bakçak tıkalımı açıkmı diye

evet canım çektirdim adet bitince 2 3 günde filan gidiyosun rahim toparlanmadan çektiriyosun biliyomusun ümitlendirmek istemem ama bu filmden sonra kendiliğinden hamile kalanlar varmış inşallah öyle birşey nasip olur sanada olmasada en azından işin başında vakit kaybetmeden çektirip öyle devam edersiniz canım çok iyi olur

evet canım çektirdim adet bitince 2 3 günde filan gidiyosun rahim toparlanmadan çektiriyosun biliyomusun ümitlendirmek istemem ama bu filmden sonra kendiliğinden hamile kalanlar varmış inşallah öyle birşey nasip olur sanada olmasada en azından işin başında vakit kaybetmeden çektirip öyle devam edersiniz canım çok iyi olur

soğol canım inşallah.... acı çekiyomuşun öyle bişey oldumu sana filimin nasıl iyimi çıktı canım ...........KAYRACIM BİRDE İLTAHAP İÇİN DAĞ KEKE Ğİ İÇİYOLARMIŞ İÇSEMMİ ACABA BEN 55 KİLOYUM TANSİYONUM DÜŞÜK DAHADA DÜŞÜRÜRMÜ ACABA ZAYILAK İÇİN İÇİLİYOMUŞ İLTİHABADA İYİ GELİYOMUŞ

soğol canım inşallah.... acı çekiyomuşun öyle bişey oldumu sana filimin nasıl iyimi çıktı canım ...........KAYRACIM BİRDE İLTAHAP İÇİN DAĞ KEKE Ğİ İÇİYOLARMIŞ İÇSEMMİ ACABA BEN 55 KİLOYUM TANSİYONUM DÜŞÜK DAHADA DÜŞÜRÜRMÜ ACABA ZAYILAK İÇİN İÇİLİYOMUŞ İLTİHABADA İYİ GELİYOMUŞ

canım ben fazla acı çekmedim zaten 15 dk önce kalçadan iğne yapıyorlar çok acı veren bişey değil adet sancısının çok az fazlasıydı açık çıktı benim çok şükür

kekik konusunda bilgim yok ama onun yerine soğan kürü iltihaba iyi geliyor diye biliyorum birde tıkanıklık olup olmadığınada kızlardan duymuştum acı elma yağı (adaçayı yağı )tamponla gece koyuyorlarmış sabah eğer genzinde hissediyorsan tüpler açık diyorlar sanırım oda iltihaba iyi geliyormuş tatlım biraz bekle alıntı yapayım tatlım

Papatya
Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Memur
Yaşadığınız Yer: Samsun Giriş tarihi: Sep 2008

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

ben onu yaptım şu anda hamileyim.birde polen ve bal karışımı yersen iii gelir ben bunları yaptım.daha önceleri gonaphene kullandım 5 ay olmadı tedaviyi bıraktım 2 ay oldu son ayda da bu dediklerımı yaptım şu anda hamileyim

ALINTIDIR

Papatya
Meslek: Memur
Yaşadığınız Yer: Samsun Giriş tarihi: Sep 2008

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

evet arkadaşım çok doğru hamile kalmayı kolaylaştırıyor içerdeki iltihabı söküp atıyo

ALINTIDIR

canım ben fazla acı çekmedim zaten 15 dk önce kalçadan iğne yapıyorlar çok acı veren bişey değil adet sancısının çok az fazlasıydı açık çıktı benim çok şükür

kekik konusunda bilgim yok ama onun yerine soğan kürü iltihaba iyi geliyor diye biliyorum birde tıkanıklık olup olmadığınada kızlardan duymuştum acı elma yağı (adaçayı yağı )tamponla gece koyuyorlarmış sabah eğer genzinde hissediyorsan tüpler açık diyorlar sanırım oda iltihaba iyi geliyormuş tatlım biraz bekle alıntı yapayım tatlım[/Q tamam canım çok sağol biraz bekleyim ne varsa belli olur zatten allahım en kısa zamanda o güzel duyguyu bizlerede yaşatır inşşalah ALLAHA EMANET OL HAYIRLI GECELER CANIM RABİM KALBİNDE NEDİLEĞİN VARSA VERSİN

Meslek: Yönetici Asistanı
Yaşadığınız Yer: ıstanbul Giriş tarihi: Feb 2008

Mesaj Linki

benim bildiğim kadarıyla adetinin 5.günü bi pamuğun üzerine 1-2 damla damlatıp vajinanın ağzına koyup o şekilde yatıyosun.Sabah çıkarıyosun.Bunu 7-8 gün yapıyosun.
Ama ben bunun iltihabı söktüğünü ve hamile kalmayı kolaylaştırdığını biliyorum tüpleri açtığını hiç duymadım.

Meslek: Öğrenci
Yaşadığınız Yer: ıstanbul Giriş tarihi: Nov 2008

Mesaj Linki

hiç bir bilgim yok ama aynı şikayet bendede vardı rahim filmi çektirdim ve hemen hamile kaldım rahim filmi çekilme esnasında tüplerde açılma olabiliyormuş bunu söyliyebilirim açılmasaydı ameliyata alınacaktım sende çektirdiysen açılma olmuş olabilir

ALINTIDIR

SENDE RABBıME EMANET OL TATLIM RABBıM EN KISA ZAMNDA GÖBÜŞÜNE BEBıŞıNı NASıP ETSıN ıNŞALLAHH

merabalar ben bu topiği ilk defa buldum
bende hamile kalmak istiyorum fakat şu ana kadar hiç olmadı.1 defa aşılama yaptırdımfakat yine olmadı.eşiminde benimde bi problemimiz yok.fakat ben isyan noktasına geldim artık.bu noktadan uzaklaşmak için dua ya ihtiyacım var.bana hamile kalabilmek için okunacak sureleri ve duaları gönderirmisiniz nolur.

merabalar ben bu topiği ilk defa buldum
bende hamile kalmak istiyorum fakat şu ana kadar hiç olmadı.1 defa aşılama yaptırdımfakat yine olmadı.eşiminde benimde bi problemimiz yok.fakat ben isyan noktasına geldim artık.bu noktadan uzaklaşmak için dua ya ihtiyacım var.bana hamile kalabilmek için okunacak sureleri ve duaları gönderirmisiniz nolur.

canım aramıza hoşgeldin öncelikle sana şunu söyleyeyim sakın isyan etme bizim 9 yıldır olmuyo aşılamada yaptırdık ama olmadı sizin sebepsizmi kuzunaz arkadaşım hep birşeye dikkat çekiyor eşinin sperm sonuçlarında morfoloji çok önemli ona bi bak tatlım kürlerde kullanabilirsin adetin ikinci günü bal tarçın çörekotu bu yumurtalıkları çalıştırıyo ve hamileliği kolaylaştırıyo eşinede keçiboynuzu kürü yapabilirsin buda kolaylaştırıyo
dualara gelince meryem kenzül arş vakı a yasin amme bunların hepsini okuyabilirsin tatlım birde adak adayabilirsin namaz olabilir kurban olabilir rabbim inşallah en kısa zamnda nasip eder bebeğinizi ama herşeyden önce sabır ve tevekkül tatlım rabbime sığın zamanı gelmedikçe yaprak bile düşmez dalından

Sevval cım kÜrlerı kullanmak ıstersen sÖyle aÇıklamalı yazayım tatlım

kayram teşekkür ederim cevabın için kür kullanmak istemiyorum midem rahatsız benim farklı şeylerden hemen etkileniyo.
nedensiz bizimki.1,5 yıllık evliyim ben bunun uzun bir döneminde eşimin çalışma şartlarından dolayı eşim ayda 1 hafta evdeydi sadece diğer günler evde değildi yaklaşık 1 sene sürdü bu.tabi ben bu arada çok çocuk istediğim için klomen kullnadım.aralık ayındada aşılama oldu 11.gün adet oldum tekrar.bu ay adetim 3 gün gecikti tam heyecanlandım doktora gidip test yaptıracaktım yine adet oldum.benim aşılamadan sonra adet olmama doktorum bile çok şaşırdı.matematiksel olarak hamile olmama şansım sıfırdı çünkü (yani doktor öyle demişti).evlenmeden önceki hayatım çok zor geçmişti hep evlendikten sonra çok mutlu olacağıma inanıyordum şimdide böyle mutsuz olmak çok yıpratıyor beni.buradada kimsem yok anlatacağım gurbetteyim.içim şişti.bazen öyle büyük laflar söylüyorum ki sonrada pişman oluyorum ama o kızgınlıkla ve küskünlükle ağzımdan çıkıveriyo.aslında benimde allaha karşı çok büyük hatalarım oldu.eskiden çok dindar bi insandım 7-8 sene hiç ara vermeden namazlarımı kıldım yani dışardaysam bile camiye gider kılardım.bi ara kapandım 1,5 sene kadar vs.vs.ve bunları yapabilmek için çok mücadele de vermiştim.ama ne olduysa nasıl olduysa ayağim bi kaydı allah yolundan bir daha toparlayamıyorum kendimi.ve işte tüm bu ayağımın kaymasının cezasını çekiyorum,biliyorum fakat kendimide düzeltmeye liyakatim yok sanki şimdi tekrar namaza başlarsam ve kur'an okumaya başlarsam başım sıkıştı da tekrar başladım bolluk zamanımda okumuyodum kılmıyordum,allaha karşı riyada bulunuyormuşum giibi geliyor utanıyorum allahtan başlayamıyorum.hani bi söz vardı hadis miydi hatırlamıyorum 'BOLLUK ZAMANINIZDA BENı HATIRLAYIN Kı DARLIK ZAMANINIZDA YANINIZDA OLAYIM' işte bu söz elimi kolumu bağlıyor.pek çok arkadaşım şeytanın sağdan yaklaşması diyecek bu yazdıklarıma onuda biliyorum ama yinede utanıyorum engelleyemiyorum. bu yazdıklarımı hissetmeye başladığımdan beri hiç kimseye anlatmamıştım içim dolmuş kusuruma bakamyın gecenin bi yarısı şişirdim başınızı.

X