Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aslında bu ateş ölçme işini ben de yapmak istiyorum
adet olduktan sonra ben de yaparım belki tam olarak ne zaman başlanması gerekiyo canım ölçmeye?
Ayşe poposundan ölçüyodu acaba hangisi daha iyi sonuç verir.CADIARZUCADIARZU

adet olunca ilk günü ateş ölçmeye başla canım
evet ayşe poposundan ölçüyodu
bende ayşeden ögrenmiştim
o ay bende ölçmüştüm
bence popodan çok yüksek çıkarıyo
dil altından ölçülmesi daha saglıklı
ben o dereceyi attım
yenisini aldım dil altından dijital bir dereceyle ölçüyorum

Fertilaid bu ilaç ne işe yarıyor kızlar

FertilAid Nedir :"FertilAid Kadın" Doktor Onaylıdır. Doğurganlığınızı arttırmak ve üreme sisteminizi geliştirmek için Jinekologlar tarafından önerilmektedir. Reçetesiz formülünün bileşiminde üremeyi destekleyici bitkisel maddeler ve temel vitaminler içermektedir, üremeyi desteklemek ve hamile kalma şansınızı optimize etmek için geliştirilmiştir.

FertilAid Amacı ve İçeriği:
Düzenli yumurtlamayı sağlar ve Kadın hormonal dengesini yeniden düzenler, üreme sağlığı için vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve bitki özlerini içinde barındırır. Kadınların hamile kalmaya çalışırken kullanmaları gereken doğal bir takviye yöntemdir. >

FertilAid'in Kadınlar üzerindeki etkisi:
Eğer Hamile kalmaya çalışıyorsanız rahim üreme dokularınızı geliştirir, düzenli yumurtlama için hormonlarınızı dengeler, yumurtanın çatlaması için folikülün olgunlaşmasını sağlar, döllenen yumurtanın tutunabilmesi için rahiminizi hazırlar ve böylece üreme sisteminizi düzenli çalışmaya teşvik ederek hamile kalma şansınızı arttırır.

NOT:
Polikistik Over(PCO) hastaları, düzenli adet olamayanlar ve hamile kalmakta zorlananlar için tavsiye edilmektedir. Ürün 30 günlük kullanım içindir. Günlük alımı 3 kalsül olmak üzere toplam 90 kapsüldür.

ALINTIDIR ALINTIDIR

inşallah canım benim
inşallah yararda yorulmadan evlat sahibi oluruz
yaza kadar kullanacaz canım fertilaidi
bunun yanında sabah akşam zeytinyaglı incirde yiyiyorum
bence onunda faydası oluyor
27 şubatta fertilaid biter bakalım ondan sonra adet olacammı

İnşş hayırlı haberlerini tez zzmanda alırız sen kafandan düşünceleri at hiç düşünme olucak mı olmuycak mı diye Allahın izniyle olucak diye düşün hep pozitif düşün.

evincim nasılsın canım
doktora ne zaman gidecen canım
pazartesi gidicem hayatımm ya ama zaman geçmiyo bee.eyvahedigeldismilesempatiksalakcinni

bende güzel bi şal yapıyorum
işte igne oyası yazma felan
buraya çok giremiyorum
ev işini bitirdim
dedim ev işi yaparken müzik açtım
bide topige ugrayayım dedim
bu sıralar elimde ugraşım çok arkadaşlar
parasıyla yazma yapıyorum
5 tane aldım 2 si bitti 3 ü kaldı
işte böyle
aslında geçmişi okuyamadım
2111 sayfada kalmıştım
kııııızzzzlar ben yokken baya kaynatmışsınız
ya bende hamile kaldığımı bilmeden ilif işi aldım kadın şimdilik 10 tne istedi ama diycem abla devamını yapamıycam.. bebişe hazırlık yapıcam diycem.. napimm kız benim çeyizlik bi işim kalmayınca hiç değilse bildiğim bişeyi değerlendireyim dedim.. sonrada hamişş oldumm .kaydirigubbakcemile3

teşekkürler peki işe yarama olsılığı nedir

kendi sitesinde çok fazla başarılı sonuç alanlar var görüşlerini yazmışlar.ayrıca bizim topicde ayşe.20 kullandığı ay hamile kaldı ama yüzde yüz ondan kaldı diyemeyiz şu an topicde 2 kişi daha kullanıyo yakında ben de başlayınca kullanan 3 kişi olucak gerçi tiryak da sipariş vericekti belki o da başlamıştır.yani sen bizi takip et canım bir kaç aaya belli olur yarayıp yaramadığı.

inşallah canım benim
inşallah yararda yorulmadan evlat sahibi oluruz
yaza kadar kullanacaz canım fertilaidi
bunun yanında sabah akşam zeytinyaglı incirde yiyiyorum
bence onunda faydası oluyor
27 şubatta fertilaid biter bakalım ondan sonra adet olacammı
inş canım inşş hayırlı haberlerini alırız seninde.

teşekkürler peki işe yarama olsılığı nedir

sana içindeki bileşenleri de gönderiyim canım ben bu içindeki vitaminlerin çıktısını alıp doktoruma götürdüm kullan dedi.

CHASTEBERRY veya VITEX
Ovulasyonu sağlayan hormonları çalışmaya teşvik eder ve kadın hormonal dengesini yeniden oluşturmayı sağlar.Vitex,östrojen ve progesteron düzeylerini dengeleyen hipofiz bezi fonksiyonlarını normalize eder.Vitex birçok infertilite sorunu için bitkisel tedavi olarak ve özellikle kadınlarde düzensiz adet döngüleri yada kısaltılmış bi luteal faz(edet döngüsünün ikinci yarısı) ile adet döngüsünü düzenlemek için kullanımı yararlıdır.Kullanılmaya devam ettikçe vitex in üreme sistemimiz üzerindeki etkisi artacaktır.
Buda fertilaid i düzenli kullanmamız gerektiğini gösteriyor arkadaşlar.

RED CLOVER
Sinir sistemimizin dinlenmesine ve hormonal dengemizin oluşturulmasına yardımcı olur.Red Clover östrojen hormonumuzun üretimini teşvik ederek kadınlarda doğurganlığı arttırabilir.Östrojen eksikliklerinin giderilip östrojen seviyemizin yükseltilmesi için östrojen bileşikleri içerir.Ayrıca kırmızı yonca sinir sistemimizi rahatlatmak için kalsiyum ve doğurganlığımızı geliştirmek için magnezyum içerir.

SİBİRYA GİNSENG
Çin tıbbında vücudun enerji mekanizmalarını güçlendirmek için geleneksel olarak kullanılan önemli bir bitkidir.Sibirya Ginsengi hormon seviylerini olumlu bir şekilde destekleyerek rahim fonksiyonlarının sağlığını arttırıp,rahim kaslarını güçlendirerek doğurganlımızı arttırır ve destekler.

GİNKGO BİLOBA
Geleneksel tıp alanında dolaşım bozukluklarını tedavi etmek ve belleği güçlendirmek için çok uzun yıllardır kullanılmaktadır.Ve yapılan son bilimsel çalışmalarda Gingko ile ilgili iddialar şaşırtıcı ve mükemmeldir.Laboratuvar çalışmalarında Gingko ile ilgili bulunanlar şunlardır; kan dolaşımını artırır ve üreme organları için periferik kan akışını artırarak sağlıklı kan damarları oluşturur böylece üreme sistemimizin sağlıklı olmasını sağlar.Ayrıca temizlik,antioksidan işlevi gerçekleştirir.

PABA
Vücudumuzda sentezlenen B kompleks vitaminidir.yani B vitaminin dışardan aldığımız şeklidir.PABA doğurganlık yeteneğimizi arttırmak ve hamile kalmayı kolaylaştırmak için östrojen seviyemizi ayarlar.Bazı infertil kadınların hamile kalma yeteneğini artırır.Hatta bir klinik 12 ila 16 kadının dışardan yapılan PABA takviyesiyle birkaç ay içinde hamile kaldığını bildirmiştir.

ANTİOKSİDAN DESTEK:VİTAMİN C
Vitamin C ve E vitaminleri hasar gören ve yaşlanan hücreleri tamir etmekte antioksidan desteği olarak hayati bir rol oynamaktadır ve serbest radikallerin hasar gören hücreleri oksitleyici etkisini engellemektedir.E vitamini genel üreme sağlığımız için önemli bir antioksidan ve sağlıklı yaşam merkezidir.İnsanlar üzerinde bir ön deneme olarak kullanıldığında infertil çiftlerin doğurganlığında önemli bir artış göstermiştir.

FOLİK ASİT(B9 VİTAMİNİ YA DA FOLAT)
Folik asit hamilelik öncesi ve gebelik erken dönemlerinde kullanıldığında spine bifida ve nöral tüp defektleri gibi kalp kusurlarını ve diğer fetal malformasyonlar gibi doğum kusurlarını önleyebilmektedir.Fertilaid gebe kalmaya çalışan kadınların günlük Folik Asit ihtiyacını karşılamaktadır.Başka bir folik asit takviyesine gerek yoktur.

ALINTIDIR ALINTIDIR ALINTIDIR

ee alpycim senden ses soluk yokk

ben beklemedeyimm kendimi hasat zamanı gelmiş ve mahsulün olgunlaşmasının beklendiği toprak gibi hissediyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sen tokatlı mısın canım çünkü ablamın kayınvalidesi de tokatlı o da ilif diyo.biz lif diyoruz.

kızz sumeyrat sen de hamile kalıp bizi bırakıp gidicen sessiz sedasız
kız ne inatçı birisin Allah kocana sabırlar versin,altı üstü bir selam vericenn
walla bazen sana çok sinirleniyorum.Hem bizim hayatımızdan istifade ediyon hem de bir allahın selamını esirgiyon eğer çocuğun olsun istiyosan bizden de helallik al walla.

ben beklemedeyimm kendimi hasat zamanı gelmiş ve mahsulün olgunlaşmasının beklendiği toprak gibi hissediyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sen tokatlı mısın canım çünkü ablamın kayınvalidesi de tokatlı o da ilif diyo.biz lif diyoruz.
evet :):) tokatlıymm çok datlıyım :):)kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızz sumeyrat sen de hamile kalıp bizi bırakıp gidicen sessiz sedasız
kız ne inatçı birisin Allah kocana sabırlar versin,altı üstü bir selam vericenn
walla bazen sana çok sinirleniyorum.Hem bizim hayatımızdan istifade ediyon hem de bir allahın selamını esirgiyon eğer çocuğun olsun istiyosan bizden de helallik al walla.
bak gene kaçırdınn. aklinialirimsmile

sümeyrat bu hiç kaçar mı istifini bozmadan takibe devam eder.sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
değişik bir ruh hali var fisfisfisfisfisfis
olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

ya bu arada benim midem yeni yeni bulanmaya başladıı bugün fenayımm yaa-tatlicadiarzu-

X