Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben geldiiiim
Bi "ce" diyip kaçıcaaam
Napıyonuz kıslaaarrrrr
ben ynı hatta daha kötüyüm diyebilirim
Müştiş bir ümitsizlik ve mutsuzluk içindeyim
ama eşime çaktırmamaya çalışıyom işteee
sisler nasılsınız bakiiiim
çok ösledim sizi yaffff

inşallah canım ben birazda annemin gönlü olsun diye kabul ettim o kadar çok istiyoki sanırım benden daha çok hevesli kıyamam ben anneme çok iyi niyetli
cnm yaa istemezmi anne işte
ama sende biraz azmet tatlım yaa
dene bazı kürleri,vazgeçme

mızmız cım bu senin kocişin için tatlım

Bu formülü erkekler kullanacak ama en çok bayanlara faydası olacak. Bir kilo iyi kalite saf bal, üç çorba kaşığı arı poleni, 250 gram toz zencefil, 100 gram dövülmüş kişniş, 50 gram dövülmüş kakule çekirdekleri, 150 gram dövülmüş toz halinde kırmızı cinseng (uzakdoğuda yetişen doğal maddedir), 100 gram ısırgan tohumu, 100 gram dövülmüş ya da toz haline getirilmiş keçi boynuzu, 2-3 gram kadar safran, iki çorba kaşığı da kırmızı pul biber. Bunların hepsini tahta bir kaşıkla balın içerisinde macun haline getiriyorsunuz. Kavanoza koyup, kavanozu folyoyla sarıyorsunuz, güneş görmemesi gerekiyor. Sabah, akşam tepeleme bir tatlı kaşığı alıp yutuyorsunuz. Bu zihni, bedeni yorgun erkekler için çok iyi. Marul da erkeklerde aşırı cinsel isteği sakinleştirir.

mızmız cım bu senin kocişin için tatlım

Bu formülü erkekler kullanacak ama en çok bayanlara faydası olacak. Bir kilo iyi kalite saf bal, üç çorba kaşığı arı poleni, 250 gram toz zencefil, 100 gram dövülmüş kişniş, 50 gram dövülmüş kakule çekirdekleri, 150 gram dövülmüş toz halinde kırmızı cinseng (uzakdoğuda yetişen doğal maddedir), 100 gram ısırgan tohumu, 100 gram dövülmüş ya da toz haline getirilmiş keçi boynuzu, 2-3 gram kadar safran, iki çorba kaşığı da kırmızı pul biber. Bunların hepsini tahta bir kaşıkla balın içerisinde macun haline getiriyorsunuz. Kavanoza koyup, kavanozu folyoyla sarıyorsunuz, güneş görmemesi gerekiyor. Sabah, akşam tepeleme bir tatlı kaşığı alıp yutuyorsunuz. Bu zihni, bedeni yorgun erkekler için çok iyi. Marul da erkeklerde aşırı cinsel isteği sakinleştirir.

canım mızmızın sorunu eşinin istekli olması mı olmamasımı ?

heyyyyy milleeeet kaydirigubbakcemile5
ben geldiiiim

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (6 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
ayse.20+, bynkutluay, Kayram+, mız mız, prlanta

ok saol cnm yarın bakınıyım aktara :kedi:

ay nasıl dıyeceksem cınsel gucu arttıran bırseyler varmı dıye hehe​

canım polen ceviz bal fındık yedir bide keçi boynuzu suyu içir çok iyi geliyo hem sipermi artırır hemde cinsel gücü dene çok iyi bu eşim yedi ve içti artık kaçacak yer ararsın kendine söyleyim

bak yaaaa şimdi de koçiş çağırıyooooo
amaaan evde ya bi rahat yoook
neyse çok öpüyooom siziiiii
kendinize iyi bakıııın kaydirigubbakcemile5

İyİ geceler bu saate ne yapıyonuzz kıııızzz :d
hoşgeldin dünyalar güzeli anne kıss gece kuşu oldun iyice tatlımm
ben geldiiiim
Bi "ce" diyip kaçıcaaam
Napıyonuz kıslaaarrrrr
ben ynı hatta daha kötüyüm diyebilirim
Müştiş bir ümitsizlik ve mutsuzluk içindeyim
ama eşime çaktırmamaya çalışıyom işteee
sisler nasılsınız bakiiiim
çok ösledim sizi yaffff
ceylanım tatildesin bide ösledim seni niye gelmiyosun nasılsın
cnm yaa istemezmi anne işte
ama sende biraz azmet tatlım yaa
dene bazı kürleri,vazgeçme

ah be güzelim ne bileyim 9 yılın yorgunluğu heralde yarından itibaren karışım yemeye başlıycaz rabbimin izniyle inşallah bide yağ hazırlıycakmış o neden anlamadım ama benim bugün 2 günüm hala birkaç damla geliyo çok çok çok açık pembe anlamadım ne oluyo :uhm:

[
QUOTE=prlanta;11396839]canım polen ceviz bal fındık yedir bide keçi boynuzu suyu içir çok iyi geliyo hem sipermi artırır hemde cinsel gücü dene çok iyi bu eşim yedi ve içti artık kaçacak yer ararsın kendine söyleyim[/QUOTE]

:kedi::kedi::kedi::kedi:
ay olsun bebek olsun ondna sonra durulsun :):kedi:​

canım mızmızın sorunu eşinin istekli olması mı olmamasımı ?

yok tatlım yorgun oluyomuş iş dönüşü haliylede canı istemeyebilir ama çok işe yararsa bu macun marulla dengeleyin demek istiyor heralde kaydirigubbakcemile3

bak yaaaa şimdi de koçiş çağırıyooooo
amaaan evde ya bi rahat yoook
neyse çok öpüyooom siziiiii
kendinize iyi bakıııın kaydirigubbakcemile5

yaaaa offfff ama olmazki sen çalışırken daha çok görüşüyorduk tatlımmm rabbime emanet ol bitanem eşinede selam söyle yanındada bu var :eek:klava:

hoşgeldin dünyalar güzeli anne kıss gece kuşu oldun iyice tatlımm

ah be güzelim ne bileyim 9 yılın yorgunluğu heralde yarından itibaren karışım yemeye başlıycaz rabbimin izniyle inşallah bide yağ hazırlıycakmış o neden anlamadım ama benim bugün 2 günüm hala birkaç damla geliyo çok çok çok açık pembe anlamadım ne oluyo :uhm:

hoşbulduk tatlım ya biz çok geç yatarız sabah geç kalkarız
bide yarın eşim izinli ya bol bol uyuruz sabaha
inşallah karışımlarr işe yarar sanırım yağıda karnına sürüceksin

kızlar bende de tedaviye başladım doktorum çok iyi adetim bitince gitim baktı herşeye yumurtalıklarda bişey yokmuş gayet iyiymiş amaÇok üzgünüm çoook rahimde az kızarılık varmış enfekson var dedi fitil verdi antibiyotik felan kullandım şimdi

kızlar şu alıntı çok ilginç

Erkeklerin testosteron seviyelerinde, kadınlarda da östrojen seviyelerinde düşme oluyor. Erkekler biraz kadınlaştı, kadınlar biraz erkekleşti. Kadınlar özgürleşti güzel oldu ama bedeli de kadının fiziksel olarak zorlanması oldu. Kadınlarda da erkeklik hormonu düzeyinde artışlar olabiliyor. Ada çayı doğal bir östrojen kaynağı. Bence kadınlarda en büyük afrodizyak sevgi ve şevkattir. Kadın cinselliği beyinde başlar, erkek cinselliği daha aşağıda... Kadın için güzel sözler, muhabbet, şevkat, okşanmak duygusal olarak cinselliğe hazırlar. Bir de meyan kökü... Canlandırıcıdır. Yasemin yağı koklamak da iyi gelir.
Sarı kantaron otu doğal bir antidepresandır. Kandaki 'seratorin'i (mutluluk hormonu) doğal olarak yükseltir. Çok gergin olduğunuz zaman sizi doğal yolla rahatlatır. Uykularınız, rüyalarınız, sinir sisteminiz düzelir."

hoşbulduk tatlım ya biz çok geç yatarız sabah geç kalkarız
bide yarın eşim izinli ya bol bol uyuruz sabaha
inşallah karışımlarr işe yarar sanırım yağıda karnına sürüceksin

eşimde kullanıcakmış bu yağdan bakalım tatlım rabbim vesile kılar inşallah bide benim bu iki aydır adetlerim neden böyle oluyo anlamadım hiç karnımda belimde ağrı yok ve iki gündür çok az bir kaç damla geliyo açık çok açık pembe dr amı gitsem acaba sadece sağ yumurtam sanki kalp atışı gibi pıt pıt atıyo offff inşallah kötü birşey yoktur:çok üzgünüm:

kızlar bende de tedaviye başladım doktorum çok iyi adetim bitince gitim baktı herşeye yumurtalıklarda bişey yokmuş gayet iyiymiş amaÇok üzgünüm çoook rahimde az kızarılık varmış enfekson var dedi fitil verdi antibiyotik felan kullandım şimdi
hadi hayırlı olsun canım inşallah rabbim yar ve yardımcın olsun en kısa zamanda nasip etsin bebişini canımm
pof ankar akar var hava cok sogukkkkkkkkkkkkk

aynen burasıyla ankara zaten hemen hemen aynı ayazzzzzz kar ama çok güzel yağıyo dünden beri yağıyo hep

X