Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar bi bakayım dedim size yine kaçmışsınız rabbime emanet olun çoook öptüm hepinizi YAVRU CEYLANIMDA gelmedi bir iki gündür niyekii

hoş geldin canım nasılsın çok çok özür dilerim eşim geldi çıkmam lazım masayı hazırlıycam sonra görüşmek üzere rabbime emanet ol tatlım tekrar özür dilerim opuyorumnanaktan

tamam canım önemli değil canım kolay gelsin afiyet olsun allaha emanet ol.

o bebek icindeki uyku tulumu gibi var ya o cok guzeldi yaaa ama arkasini nail yapicaz arkadasindanda bir resmi varmi bu arada ben daha adet olamdim

seyyy arkadaslar hani su ovulasyon testleri varya ben bir ara onlardan kulanmistim evde vardi birtane daha onunlada hamilelik tetsi yapildigini duymustum yaptim iki cizgi cikti cok heveslendim ama sonradanda acaba dogrumu diye dusunmeye baslkadim sizce dogfrumu cunki arastirdigimda internetten bu mumkunmus ovulasyon testleride hamilelik tatleri gibiymis yani positief veya negatief cikabiliyormus eyer hamileysen veya deyuilsen kizlarrrrrr yarin sabah idrar tahlili yaptircam ev doktoruma esim bugun idrar kutusu almaya gitti yarin sabahda goturcek ama belim agriyor hafif hafif

kizlar cok hevesledimmmm ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy acaba yarin burda hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm diye bagira bilicemmi yoksa gozyaslarimla oturup agliycammi allahim nelolur yaaa yarin ayin 4 ve ben daha olamdim allahim neolur kizim abla olsun ben birdha anne kocisimde baba olsun tekrar evimizin nesesine nese katilsin allahim neolur neolur kizlar cok heycanliyim cookkkkkkkkkk esim bendende beter bir gorseniz onu canim benim kiyamiyor bana esimi ben bu kadar istekli oldugunu bilmiyordum kizlar cok cok istiyorum
neyse yaaa ben fazla heveslenmeyim kursagimda kalirsa ben kotu olurum

kizlar cok hevesledimmmm ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy acaba yarin burda hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm diye bagira bilicemmi yoksa gozyaslarimla oturup agliycammi allahim nelolur yaaa yarin ayin 4 ve ben daha olamdim allahim neolur kizim abla olsun ben birdha anne kocisimde baba olsun tekrar evimizin nesesine nese katilsin allahim neolur neolur kizlar cok heycanliyim cookkkkkkkkkk esim bendende beter bir gorseniz onu canim benim kiyamiyor bana esimi ben bu kadar istekli oldugunu bilmiyordum kizlar cok cok istiyorum

İnşaaaalllaaaah hamilesindir canım benim yaaaaaaa

canım ya hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm demeni bekliorum inşallah hamilesindir ay kıyamam ya hevesiniz kursağınızda kalmasın inşallah. hadi hayırlı haberler ver.

ayşecim karnın çıkarken sen badem yağı kullancanmıı balım.

cnm ben diğerinde bi ara badem yağı kullanmıştım kıllandırıyo dediler
dedikleri doğru çıktı çok az kullanmama rağmen göbeğimde kıllanma oldu
ben anneme çekmişim fazla çatlağım yok karnımda
öle arada sırada vazelin arko falan kullandım
karnımda olmaasada vucudumda var :KK43:

ama doktorun sana zaten eczaneden alabileceğin bi krem veriyo ondan kullanırsın

Son düzenleme:
kizlar bebek yagada i gelir hem catlama olmasin diye yani olsada fazla olmaz. bebek yaga ii gelir vucudunun her yerine sursen ii olur hem bu kis aylarinda ii olur zaten kizlarrrrrrrrrr heycanim yatisti biraz ama belim neden agiriyor yaaaa hamile olsamda dusukmu yapcamki oooffffff yarinda eltim gelcekmis simdi gelme benim isim var doktora gitcem diyemedim mecbur sabah o gelmeden gitmem gerekiyor neyse olan kizimin uykusuna olcak

kizlar bebek yagada i gelir hem catlama olmasin diye yani olsada fazla olmaz. bebek yaga ii gelir vucudunun her yerine sursen ii olur hem bu kis aylarinda ii olur zaten kizlarrrrrrrrrr heycanim yatisti biraz ama belim neden agiriyor yaaaa hamile olsamda dusukmu yapcamki oooffffff yarinda eltim gelcekmis simdi gelme benim isim var doktora gitcem diyemedim mecbur sabah o gelmeden gitmem gerekiyor neyse olan kizimin uykusuna olcak

ayyy canım bende senin kadar heyecanlandım.inşallah hamilesindir bende yarın akşam pc yi açtığımda senin hamileyim yazını görebilirim kaydirigubbakcemile3

kizarrr nerdesiniz yaaaaa uyuyormusunuz yoksa ben artik sabaha kadar uyuyamam allahim blim neden agriyor normalmikiyani 4 gun gecti oofffff deliricem yaaa yarin mecbur yaptircam bu testi nepahasina olursa olsun ama eyer negatif cikarsa ben burda olmam yani moralim acayip bozuk olur canim sikkin olur ooofff allahim neolur yaa ayyyyyyyyyyy kasigima agri girdi gitti simdi allahim neolur yalvariyorum sana

X