Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evin sen bunu yeğenine yapmıştın ya çok hoşuma gitti kız olursa parayla ördürücem birine
ama kime

bak bundan
Resim013.jpg

Resim011-1.jpg

ben bunların ana rengini krem rengi yapıcam bağlantı yerlerini renkli renkli. sarı mavi yeşil pembe turuncu vs.

çok güzelmişş evin kızzzzzzzz

gridsm8.jpg

ÖNCE BOYUNA SONRA ENıNE SARILIYOR.

VE ıPı BıRAZ UZUN BIRAKILARAK KENDı ıĞNESı ıLE BAĞLANTI YERLERıNıN ÜZERLERıNDEN ÇAPRAZ OLARAK BAĞLANILIYOR.

SONRADA YıNE AYNI KALINLIKTA BENıM TERCıHıM 2. BıR RENK ıPLıKLE ÇEVRESıNE OYASINI TIĞLA GEÇıYORUM.

aaaaaa anladım şimdi evin o siyah şeyler motif yapmak için iğneyle doluyosun anladım
lif falan güzel yapılır bundan
nerde satılıyo bu makine
bide o motifleri birleştirerek falan yelek yapılıyomu

çok güzelmiş evin hemde çok pratik öğrenmem lazım bunu çatlarım :)))

aaaaaa anladım şimdi evin o siyah şeyler motif yapmak için iğneyle doluyosun anladım
lif falan güzel yapılır bundan
nerde satılıyo bu makine
bide o motifleri birleştirerek falan yelek yapılıyomu
evet canım herşey oluyo. canım bunu internetten sipariş vardim bitane 10 cm birtane 8 cm lik geliyo bide iğnesi yanıındada öğretim cd si. kapıda teslimattda ödeme yapıyosun. eğer alacaksan dur bulayıms ana sitesini arıyosun yolluyolar ptt kargoyla. ben 35 tl ye almıştım ozmanlar herşey dahil. canım.

evet canım herşey oluyo. canım bunu internetten sipariş vardim bitane 10 cm birtane 8 cm lik geliyo bide iğnesi yanıındada öğretim cd si. kapıda teslimattda ödeme yapıyosun. eğer alacaksan dur bulayıms ana sitesini arıyosun yolluyolar ptt kargoyla. ben 35 tl ye almıştım ozmanlar herşey dahil. canım.

cd'den öğrenebiliyomusun kolaymı ?
35 tl dediğin iki motifmi var içinde
motifin modelini kendinmi uyduruyosun

cd'den öğrenebiliyomusun kolaymı ?
35 tl dediğin iki motifmi var içinde
motifin modelini kendinmi uyduruyosun
orda birkaçtane motif örneği var. içinde kullanım kılavuzuda var evet canım ikitane makina var biri büyük biri az küçük... canım kılavuzun üstünde kadın büyük bi battaniye yapmış eğer çıkartabilirsen çıkartırsın.

he canım youtubeye yazarsan kim örgü şabllonları diye cd de olanı orayada eklemişer görürsün nasıl yapılduığını gerçi sitelerindede olması lazım.

evin gerçekten çok hoş olmuş bunlar
renkli bir klozet takımı yapabilirim
o uyku tulumuda güzel ondanda yapabilirim fakat renk farklı olacak

ben tığ işi şeyleri severim genelde
bide yünlü şeyler rahatsız ediyor beni yapamıyorum hapşurtuyo çok
bakın bu şifon iplikle yapılmış

evin siteye baktım sipariş nerden veriliyo
kocaelindeymiş bu firma
istanbulda elden alacağım bi yer yokmu

evin gerçekten çok hoş olmuş bunlar
renkli bir klozet takımı yapabilirim
o uyku tulumuda güzel ondanda yapabilirim fakat renk farklı olacak

ben tığ işi şeyleri severim genelde
bide yünlü şeyler rahatsız ediyor beni yapamıyorum hapşurtuyo çok
bakın bu şifon iplikle yapılmış

evet canım bende yapmayı düşünüyorum o tulumdan birazdaha büyüğünü.. elbise çok hoş olmuşş kızzzz..

evin siteye baktım sipariş nerden veriliyo
kocaelindeymiş bu firma
istanbulda elden alacağım bi yer yokmu
yok canım sen o iletişim bölümünde numarayı arıyosun adresini veriyosun onlar ptt kargoyla yolluyolar.yani parayıda kargoya veriyosun onlar yolluyolar kadına.. bi kaç gün içinde geliyoo.

X