Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet canım bende yapmayı düşünüyorum o tulumdan birazdaha büyüğünü.. elbise çok hoş olmuşş kızzzz..

ewt elbise çok ttalı ama eteği uzun bunu mini etek gibi yapabiliriz
ben sitesinden arayıp sipariş vericem akşam eşime göstereyimde :)

kızar show tv yi açın sipiker hayvanat bahçesinde
üzerine iguanalar çıkmış içim geçti ayyyyyyyyyyy

kuzucummmm ordamısın hiç sesin çıkmıyo bende işlere daldım biraz

amannn kıslar bu ne ya örgü dantel tamam battaniye olabilir bebek giysileride olabilir ama klozet takımları filan örgü hiç hoş değil annem çeyizime koymuştu dantel vitrin takımı filan ilk serdik onları şimdi hepsini topladım anneme al bunlar senin olsun sen kullan dedim benim işim olmaz ben boncuklu bu hint işi örtülerden aldım iyisinde bol işlemelisinden incili olanından aldım çok sık duruyor ama bi dezavantajı var üzerine bişi koyamıyorum çerçeve vazo mum vs gibi şeyler koyamıyorum

selam kızlar.geçmişe baktım ne ciciler koymuşsunuz öyle.bende elişi yapmayı çok severim.iğne oyası dantel tel kırma tek yapamadığım örgü onuda annem tamamlıyo.daha 1 bucuk yıllık evliyim bebişim olmuyo RABBıM inşallah nasip eder annem çok bilmiyo istiyerek yapmıyoruz sanıyo ve harıl harıl örgü örüyo bebek giysileri içim kan ağlıyo tam 1 hurç doldu.bakmaya bayılıyorum ama insan bakarken öyle kötü oluyoki ağlamak istiyorum ama annem için ağlamıyo içime akıtıyorum....RABBıM kucaklarımızı boş bırakmasın....isteyen dileyen herkese versin.geçen ay olmayınca çok ümitlenmiştim farlutalden sonra adet oldum.ama yine hep isteğim inşallah bende anne olurum....

kız abla ben onu sadece o örgü makinasından ne yapmış kadın onu göstermek için koydum.. bende sevmem pek danteli benimde hazırlarım var bende onları sercemm hatta boncuklu simli ipten yeni yaptım daha sağlam olur diye

kızlar şu şirinliğe bi bakın yaaaa

harbiden bu ne bölee ya pamuk şekeri gibi :):)

slm canımm inş rabbim herkese nasip eder.
Slm kızlar nasılsınız?
iyidir canım sennasılsın )) hoş geldin.

canım inşallah rabbim en kısa zamnda nasip eder bebişini ama stres yaparak bunu geciktirirsin benim gibi biraz başka şeylerle oyala kafanı tatlım

harbiden bu ne bölee ya pamuk şekeri gibi :):)

slm canımm inş rabbim herkese nasip eder.

iyidir canım sennasılsın )) hoş geldin.

evet canım yaaa benim içimden şimdi onun yanaklarından o tombiş kollarından öpmek geliyo offff rabbim nasip eder inşallahh

kızlar ben arkadaşıma gidiyorum kahveye çağırdı dışardada kar yağıyo biraz yürümüş olurum rabbime emanet olun canlarım

kuzucum klozet takımı şu eski modellerden değil çok daha güzel duranları var
modern banyolarada yakışıyo basit ve eski model şeyleri bende sevmem
dantelde çeyizimde çok vardı hiç birini kullanmıyorum yakışmıyo şimdiki evlere
ama yatak odası takımını kullanırım bak o güzel duruyo dantel :)
o hint işi takımlarından çok istiyodum çeyizime ama çok yaygınlaştı
bütün arkadaşlarım aldı,halada almak istiyorum ama
bendede el işlemesi ve kenarı iğne oyası olan takım var şık duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…