Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar herkese günaydın yazdıklarınızı okuyacak kadar vaktim yok hemen yazayım dedim ben dün çok yoğundum akşamda annemlerde kaldım o yüzden gelemedim bugün de yoğunluğum olabilir ama bu günden sonra olmaz görüşürüz yani kıslar aklım sizde

canım biraz yazılanlara göz gezdireyim dedim adetliykende yumurtlama olabilir ama eğer sikluslar çok kısaysa tabi ama eğer ovülasyon testinde 2. çizgi silik çıkıyorsa testi her gün aynı saatte yapmaya devam et yumurtlamaya doğru gidiyorsun demektir her gün aynı saatte ve testi yapmadan önce 4 saat çok sıvı tüketmeden ve idrara çıkmadan sende biliyorsundur zaten ve renk koyulaşınca yumurtladın demektir ve o koyulaştığında akıntınada bakabilirsin

kaydirigubbakcemile3
aynen canım senin gibiyim bende idarar olayıda senden farklı olarak böğürtlen kökü yüzünden çıkıyorum adetim kendiliğinden gelirse benden iyisi yok ama belirti var gibi akıntı birde kasık ağrısı inşallah olurum

evincim merhaba canım neden taze taze uğraşıyorsun ki tarttır bir yerde 400 gr ayarla 6 litre suda benim verdiğim tarife göre hazırla ve sabah akçam aç karnına birer su bardağı iç mide bulandıracak bişi yok ama bunu en baştan ayarlaman lazım korkmadan yudumlarını büyük alarak içeceksin inan ben soğan suyunu bile böyle içiyordum evet rengi demli çay gibi kendini tiksindirme bak bende mesela incir suyunu içemedim bütün gün midem allak bullak oluyordu çok tatlıydı M o şekerliydi ben geçen ay adetimin 5. günü filan başladım heralde ve 23. gününe kadar içip bıraktım sonra işte kendiliğimden adet oldum 43 gün filan sürdü siklusum ama ondan önceki siklusum 52 gündü hemde farlutalla oldum zar zorbu arada böğürtlen kökünün dinçlik verdiğini söylüyorlardı bende bunu görüyorum kendimde şimdi anlatmıyacağım ki kendi kendime nazarım değmesin ama bana güvenebilirsiniz arkadaşlar eskiye nazaran süperim ki bu pko metabolizmayı bozduğundan dolayı halsizlikte yapıyordu ben çok iyiyim o uykuya düşkünlüğüm uykusuzluktan ayılıp bayılmalar kalmadı çok şükür allahıma

Konuyu Toplam 7 Kullanıcı okuyor. (6 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, adalex, ayferrrr, evindarkece+, resimimis, sumeyrat

günaydın kıslar herkes burdaymış ne güzel dün için kusura bakmayın yoğundum bu arada ben bi listeyi güncelleyeyim

evet 21 günde bir adet oluyorum adet sürem de 7 gün adet siklusum 28 gün sürüyor. mesajın için teşekkürler..

21 günde bir adet oluyorum adet sürem de 7 gün adet siklusum 28 gün sürüyor. bugünde ovülasyon testi yaptın 2. çizgi dünkünden daha silik hiçbir anlam veremedim (

buda ateş tablom

1- 36.2
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5
6- 35.9
7- 34.8(regl in son günü)(ovülasyon testinde 2. çizgi çok silik)
8- 36 (ovülasyon testinde 2. çizgi dahada silik )

21 günde bir adet oluyorum adet sürem de 7 gün adet siklusum 28 gün sürüyor. bugünde ovülasyon testi yaptın 2. çizgi dünkünden daha silik hiçbir anlam veremedim (

buda ateş tablom

1- 36.2
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5
6- 35.9
7- 34.8(regl in son günü)(ovülasyon testinde 2. çizgi çok silik)
8- 36 (ovülasyon testinde 2. çizgi dahada silik )[/QUOTE]

canım öncelikle 28 günde bir adet oluyorsan yani siklusun buysa 21 i unut 287 günde bir adet oluyorsun dolayısıyla 28-14=14 üncü gününde yumurtlaman oluyor demektir ama reglin son günü neden ısın öyle düştü çok ilginç bilirsin yumurtlayınca ısı düşer ama silik çizgi çıkmış sen testi yapmaya devam et 13 14 15 inci günlerine çok dikkat et ikinci çizginin koyu olması lazım ve akıntını kontrol et o gün ben yumurtladığımı kasıklarımda hafif ince ağrı gibi hislerle anladım testi yaptım kırmızı çizgi çıktı sonra ıslaklık hissettim wc ye gittim baktım yumurtlama akıntısı gelmişti sen 14 15 13 o günlere dikkat et canım

bu arada günaydın arkadalşlar kendi derdimden günaydın demeyi bile unuttum kusura bakmayın..

abla evde tek değiliz ondan şimdi içerler falan yanlışlıkla suyu yada bu ne derler dökerler o yüzdenn..ama öylede etkili olur dimi abla

canım öncelikle 28 günde bir adet oluyorsan yani siklusun buysa 21 i unut 287 günde bir adet oluyorsun dolayısıyla 28-14=14 üncü gününde yumurtlaman oluyor demektir ama reglin son günü neden ısın öyle düştü çok ilginç bilirsin yumurtlayınca ısı düşer ama silik çizgi çıkmış sen testi yapmaya devam et 13 14 15 inci günlerine çok dikkat et ikinci çizginin koyu olması lazım ve akıntını kontrol et o gün ben yumurtladığımı kasıklarımda hafif ince ağrı gibi hislerle anladım testi yaptım kırmızı çizgi çıktı sonra ıslaklık hissettim wc ye gittim baktım yumurtlama akıntısı gelmişti sen 14 15 13 o günlere dikkat et canım[/QUOTE]

teşekkürlerr.. opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…