Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben akşam 7 ye kadar burdayım kıslar.Ayşe akşam 7 ye kadar anlat şu anıları,meraklanıyoruz ama :eek:klava:

ben akşam 7 ye kadar burdayım kıslar.Ayşe akşam 7 ye kadar anlat şu anıları,meraklanıyoruz ama :eek:klava:

kız herkez burda olsa daha gzl olurr
kuzuda çok yoğun bu günlerde eskisi gibi giremiyo havası söndü :roflol::roflol::roflol:
cnm ben 1.ci bölümü anlatmıştım sen onu okudunmu?

kuzuda çok yoğun bu günlerde eskisi gibi giremiyo havası söndü :roflol::roflol::roflol:

onu okudum ama esas can alıcı bölüm 2. bölümdür mutlaka hihoyyyt

2.
eşim haberi alınca iş yerinden çıkıp geldii arabaya bindim ama sevinçtem eşimin yüzüne bakamıyorum ve dizlerim titriyo
evin çok yakınında bie kadın doğum polikiliniği vardı oraya gittik
ilk aşamadaa bi gözükelim sonra adam akıllı bi doktora gideriz dedik doktora gözüktüm testte pozitiif çıktı dedim kan testi yapmaya gerek görmeden usg'ye aldı
evet işte o an yuvarlak bişey vardı ve doktor onun resmini çıkarttı
eveeeet dedi burda bir keseniz var,daha çok erken 15 günlük dedi
eşimle gözgöze geldik sevinci gözlerinden okunuyordu
doktor 15 gün sonra gelin bakalım kesenin içinde bebek oluşacakmı dedi
içimi bir korku sardı demekki oluşmaması gibi bi ihtimalde vardı boşgebelik dedikleri bu olsa gerek diye düşündüm,cahildim o zamanlar bu konularda çokta bilgim yoktu
eşim beni eve bıraktı müthiş karnım ağrıyordu bunu neden sormamıştım doktora?
içime şüphe düştü,annemi aradım haberi verdim bana kendi doktorunda randevu almasıni istedim çok sevindi karınn ağrısı olması normaldir dedi yat dinlen dedi
1-2 gün sonra asıl doktoruma gittik karın ağrısı normalmiş yerleşme sancısıymış oda baktı kese var 15 gün sonra tekrar gel bakalım bebek oluşacakmı dedi gene içii bi korku sardı o 15 gün nasıl geçti bilmiyorum tekrar
gittik doktora kesenin içinde bir karartı gözüküyordu doktor bebeğimiz oluşmuş dedi 15 gün sonra gel bakalım kalbi atacakmı dedi bu sefer beni yine korku sardı demekki öyle bir ihtimalde vardı bu 15 günde nasıl geçti bilmiyorum :)
tekrar gittim doktora kesenin içindeki karartı dahada belliydi kalp atışı var dedi nasıl sevindim anlatamam doktor sesi dışarı verdi annemle birlikte dinledik muhteşem bir andııı
o sesi duymak dünyalara bedeldiii,
eve geldim sürekli onu düşünüyordum bir an önce büyüsün ve hareket etsin istiyordum...

Son düzenleme:
2.
eşim haberi alınca iş yerinden çıkıp geldii arabaya bindim ama sevinçtem eşimin yüzüne bakamıyorum ve dizlerim titriyo
evin çok yakınında bie kadın doğum polikiliniği vardı oraya gittik
ilk aşamadaa bi gözükelim sonra adam akıllı bi doktora gideriz dedik doktora gözüktüm testte pozitiif çıktı dedim kan testi yapmaya gerek görmeden usg'ye aldı
evet işte o an yuvarlak bişey vardı ve doktor onun resmini çıkarttı
eveeeet dedi burda bir keseniz var,daha çok erken 15 günlük dedi
eşimle gözgöze geldik sevinci gözlerinden okunuyordu
doktor 15 gün sonra gelin bakalım kesenin içinde bebek oluşacakmı dedi
içimi bir korku sardı demekki oluşmaması gibi bi ihtimalde vardı boşgebelik dedikleri bu olsa gerek diye düşündüm,cahildim o zamanlar bu konularda çokta bilgim yoktu
eşim beni eve bıraktı müthiş karnım ağrıyordu bunu neden sormamıştım doktora?
içime şüphe düştü,annemi aradım haberi verdim bana kendi doktorunda randevu almasıni istedim çok sevindi karınn ağrısı olması normaldir dedi yat dinlen dedi
1-2 gün sonra asıl doktoruma gittik karın ağrısı normalmiş yerleşme sancısıymış oda baktı kese var 15 gün sonra tekrar gel bakalım bebek oluşacakmı dedi gene içii bi korku sardı o 15 gün nasıl geçti bilmiyorum tekrar
gittik doktora kesenin içinde bir karartı gözüküyordu doktor bebeğimiz oluşmuş dedi 15 gün sonra gel bakalım kalbi atacakmı dedi bu sefer beni yine korku sardı demekki öyle bir ihtimalde vardı bu 15 günde nasıl geçti bilmiyorum :)
tekrar gittim doktora kesenin içindeki karartı dahada belliydi kalp atışı var dedi nasıl sevindim anlatamam doktor sesi dışarı verdi annemle birlikte dinledik muhteşem bir andııı
o sesi duymak dünyalara bedeldiii,
eve geldim sürekli onu düşünüyordum bir an önce büyüsün ve hareket etsin istiyordum...

canım yazdıklarını okurken sanki kendim yaşamışım gibi oldum,çok güzelll!
İnş Rabbim tez zamanda bu güzel duyguları tekrar tattırır sana ve tüm isteyenlere.
sen tedavi için hangi hastaneye gidiyosun Ayşe?

mrb evincim naaber el işi durumları nasıl gidiyor yaa ben şu elimdeki tülbenti bi bitirseydim bayramdaa giderken götürürdüm kaynanama :)
iyidir canımm. el işi durumlarıdfa iyi gidiyo bi kenarını bitirdim bile. kaynanan nerde oturuyoki canım. ama bayramada çok var daha bee biter:hulya:

canım yazdıklarını okurken sanki kendim yaşamışım gibi oldum,çok güzelll!
Inş rabbim tez zamanda bu güzel duyguları tekrar tattırır sana ve tüm isteyenlere.
Sen tedavi için hangi hastaneye gidiyosun ayşe?

amin canım inşallah sizlerede tatırır
ben BELıRLı bi hastaneye gitmiyorum özel muayenehanelere gidiyorum

iyidir canımm. el işi durumlarıdfa iyi gidiyo bi kenarını bitirdim bile. kaynanan nerde oturuyoki canım. ama bayramada çok var daha bee biter:hulya:
kız kaynanamınki bitmek üzere sırada bi tane ananeme bi tanede bibime aldığım tülbentler bekliyo söz verdim size benden bi tülbent die bol keseden atıyom ama elime aldığımda yok fırsat olmuyo işte

kız kaynanamınki bitmek üzere sırada bi tane ananeme bi tanede bibime aldığım tülbentler bekliyo söz verdim size benden bi tülbent die bol keseden atıyom ama elime aldığımda yok fırsat olmuyo işte
valla ben bi elime alırsam bidaha bırakasım gelmiyo.. o konuda rahatım el işinde acayip hızlıyımdır bakalım bide bebişim olsaa ona neler yapacam aklımda çok şey var kızz. 9 ayda ne yapmamki valla.:hulya:

valla ben bi elime alırsam bidaha bırakasım gelmiyo.. o konuda rahatım el işinde acayip hızlıyımdır bakalım bide bebişim olsaa ona neler yapacam aklımda çok şey var kızz. 9 ayda ne yapmamki valla.:hulya:

valla bende öleyim hayatım neler neler yapmadımki...
ama sanırım çok yaptım biras usandım gibi,fakat bu aralar yine taktımm
abim var onu evlendirirsek bohçaya koyarız die bişiyler başlayayım dedim
görümce olacam dimi ama:)

evet 21 günde bir adet oluyorum adet sürem de 7 gün adet siklusum 28 gün sürüyor. mesajın için teşekkürler..

21 günde bir adet oluyorum adet sürem de 7 gün adet siklusum 28 gün sürüyor. bugünde ovülasyon testi yaptın 2. çizgi dünkünden daha silik hiçbir anlam veremedim :KK43:(

buda ateş tablom

1- 36.2
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5
6- 35.9
7- 34.8(regl in son günü)(ovülasyon testinde 2. çizgi çok silik)
8- 36 (ovülasyon testinde 2. çizgi dahada silik )

Canım ateşe göre 8. günü ya da 6. günü(daha kuvvetle) yumurtlamış görünüyorsun
Ama garip olan şu
canım adet siklusun adetle birlikte 21 gün sürmeli
yani 7 gün adet(ovulual faz) +sonrada 14 gün luteal faz olmalı ki 21 gün etsin
Öteki türlü 28 günse
7 gün adet+ 7 gün ovulual faz+ 14 gün luteal faz toplam 28 eder

Bu yyüzden ateş takibini mutlaka 12 13 14 15 16. günler de takip et
Önce ateşte düşüş sonra yükseliş olcak
ama yükselince iş işten geçmiş oluyor tabiii
bunu biliyorsun değil mi?
Yani ateşin düştüğü gün içeri de sperm olmalı ki yumurtlayınca dölleyebilsin

umarım yardımcı olabilmişimdir

ben bu haftaya çok yoğun başladım oyüzden giremiyorum ama diğer kıslar nerde hiç bi fikrim yok:uhm:

valla yaa topic kaç gündür hiç neşeli değill.. :KK43:

vallaha çok haklısın çok keyifsiz
keyiflensin diye hamilelik hikayemi anlatıyom onuda okuyan yorum yapan pek yok:KK43:
kuzuuuuuuuuu nerdesin sen yokken herşey darmadağın
zekai gibi isyandayım bak :roflol:

ayy belki zekayiyi bilmeyenleriniz vardır geniş aile dizisindeki liseli çocuk
sürekli isyandayım diyo ya :roflol:

Son düzenleme:
OooooooFFFFF

SıKıLdIM nıyE GeLmıyOsUnUz

küstüm bi dahada girmicem hıh:dilcikar:

kızlar geldim buradayım sizi bekliyorum hadiii kusura bakmayın çok yoğundum yani bir dakika girip en azından yoğun olduğumu haber vereyim dedim ama o an başımda biri oluyordu ama şimdi buradayım sizi bekliyorum ayşecim burdayım sensiz olmaz topiğimiz 2 gün neşesiz olabilir ama yeniden neşelendiririz

havası söndü derken :uhm::uhm: biraz alındım bu lafa gerçekten

X