Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar doktora gidicem bi adet olsam çok iyi olucak.belirtileri var amma kendi yok ortalardaCADIARZU

canımcım benim ilk aşılamam olumsuz doktor adet olduktan sonra gel dedi tatile gitmiştik gidemedim şimdi 2 .adette gidiim diyorum artık 2. aşılamayı mı yapar yoksa başka bi tedavi mi uygular bakıcaz.
sen hormon testi sonuçlarını göstericen canım?

canımcım benim ilk aşılamam olumsuz doktor adet olduktan sonra gel dedi tatile gitmiştik gidemedim şimdi 2 .adette gidiim diyorum artık 2. aşılamayı mı yapar yoksa başka bi tedavi mi uygular bakıcaz.
sen hormon testi sonuçlarını göstericen canım?

evet canım hormon testlerimi göstericem tsh bira yüksek çıktı bakalım ne diycek sen özeldemi aşılama yaptırıyosun güzelim

evet canım hormon testlerimi göstericem tsh bira yüksek çıktı bakalım ne diycek sen özeldemi aşılama yaptırıyosun güzelim

evet özelde canım.ama negatif oldu ilki.
açıkcası 2.aşılama konusunda kararsızım aşılama biraz psikolojisini bozuyo insanın ya hele olumsuz sonuç çok zor oluyo atlatmak.sen aşılama yaptırmışmıydın hiç canım?bütün sayfaları okudum ama hatırlamıyorum.

açıkcası 2.aşılama konusunda kararsızım aşılama biraz psikolojisini bozuyo insanın ya hele olumsuz sonuç çok zor oluyo atlatmak.sen aşılama yaptırmışmıydın hiç canım?bütün sayfaları okudum ama hatırlamıyorum.

evet canım bir kere yaptırdım olmadı birdahada o dr a gitmedim ama yaptırırsan mutlaka buna dair bi belge alman gerekebilir umarım gerek kalmaz ama tüp bebek gerekirse biliyosundur 3 aşılama yapıldığında devlet karşılıyoya ondan bi hatırlatayım dedim

bide aşılamanın şansının yüzde kaç olduğunu söyledi dr un canım

bide aşılamanın şansının yüzde kaç olduğunu söyledi dr un canım

herhangi bir oran vermedi ama benim aşılamamın çok başarılı olduğunu söylemişti yani o da çok umutluydu.bazılarında kanama falan olur ama senin gayet başarılı bir aşılama oldu demişti.hatta benimle aynı dönemde yaptıran bir hastasının ilk aşılamada tuttu.
ben aşılamadan sonra bir belge almadım kayra onu da söyliim doktora eğer kalan 2 aşılama da başarısız olursa ben de devlette tüp bebek yaptırmayı istiyorum.çok maliyetli aşılama da çok maliyetli bişey.
ALLLAH hepimizin yardımcısı olsun,ondan ümit kesilmez

''O dilediğine kız çocukları,dilediğine erkek çocukları hibe eder.Yahut dilediğine de hem erkek hem de kız çocuklar olmak üzere çift verir.Dilediğini de kısır kılar.O herşeyi en iyi bilendir.Her şeye kadirdir.(şura suresi 49-50)

abla evde tek değiliz ondan şimdi içerler falan yanlışlıkla suyu yada bu ne derler dökerler o yüzdenn..ama öylede etkili olur dimi abla

evde tek değiliz derken ya senin ailen ya eşinin ailesidir tenbih edersin aslında günlük te demlenebilir ama onun tarifi ayrı ben bu günlerde biraz yoğunum müsait olsam o tarifi bulucam sana ama o günlük demlenen tarifte böğürtlen köklerini küçücük parçalar halinde satıyolar hatırladığım kadarıyla da sallama çaylar gibi demliyorlar ama bu bana göre yanlış bunun özünün çıkması için iyice kaynaması lazım hatta eski kadınlar kaynatır su yarıya iner birdaha üzerine su koyarmış ama şu an her yerde tv de filanda verilen tarif benim size anlattığım gibi canım

sağol ayşe sana da hayırlı günler.
yeni mi uyandın yoksa??:smiley-cool:

12 de uyandım hayatım :tomato:
napim yaa gece çok geç yatıyoruzz onda sabahda çok uyuyorum
sabahda bi haber aldım üzüldüm eltimin kuzeni ölmüş gencecik çocukk

Allah rahmet eylesin canım.
Ben de diyorum ki bu akşam eve gidip hemen yatıcam,eve bi gidiyorum saat 1 i geçmeden yatmamış oluyorum.
Neyse kızlar ben yemeğe gidiyorum.gelince görüşürüz.
muckssss.opuyorumnanaktan

Allah rahmet eylesin canım

bu arda diğer sitede biz başladık sana okumaya haberin yok sanırım haber veriyim dedim:1hug:

evde tek değiliz derken ya senin ailen ya eşinin ailesidir tenbih edersin aslında günlük te demlenebilir ama onun tarifi ayrı ben bu günlerde biraz yoğunum müsait olsam o tarifi bulucam sana ama o günlük demlenen tarifte böğürtlen köklerini küçücük parçalar halinde satıyolar hatırladığım kadarıyla da sallama çaylar gibi demliyorlar ama bu bana göre yanlış bunun özünün çıkması için iyice kaynaması lazım hatta eski kadınlar kaynatır su yarıya iner birdaha üzerine su koyarmış ama şu an her yerde tv de filanda verilen tarif benim size anlattığım gibi canım
bende aynen öyle yaptım abla tencerede iki bardaklık kaynattım. suyu yarıya indikçe üstüne tekrar koydum.2 defa yaptım bunu. sonra akşam içeceğimi bardağa koydum az soğuttum sonra içtim diğer sabah içeceğimide köklerle birliktetencerede sabaha kadar beklettim.

bende aynen öyle yaptım abla tencerede iki bardaklık kaynattım. Suyu yarıya indikçe üstüne tekrar koydum.2 defa yaptım bunu. Sonra akşam içeceğimi bardağa koydum az soğuttum sonra içtim diğer sabah içeceğimide köklerle birliktetencerede sabaha kadar beklettim.

tamam canım ayşecişm merhaba ya çok yoğunum ve üzgünüm canım ya gelemiyorum

Allah razı olsun hanımlar....

aymescim haaberin için saol bi bakayım kendimede okuyayım

mrb evincim naaber el işi durumları nasıl gidiyor yaa ben şu elimdeki tülbenti bi bitirseydim bayramdaa giderken götürürdüm kaynanama :)

X