Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet canımm eşim ve benn düğün resimimiz
çok tatlıymışsın güzelin nikindeki adın gibi rabbim mutluluğunuzu tamamına erdirsin inşallah
cnm kanama devam ediyor hala
progestana 3 ay dolana kadar devam dedi
ama bebeğin gelişimi ilerlemiş
haftasıyla uyumlu hale gelmiş
şekli bebek şeklini almışştı
hareket ediyodu

aysecim gördün demek yeğenimi ayyy yerim ben onu bide hareketlerini gördün demek harika rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

kızlar bi tane resmimi buldum ama hemen silicem alıntı yapmazsanız sevinirim şirineler

Son düzenleme:
teşekkürler balımmm rabbim hepimizi mutlu huzurlu bebişli etsin

maşallahh yiğenime iyi büyüsünnn bariiii bişey olmasında

amin cnm tez vakitte sizde yaşayın bunları inşallah

allahım tamamına erdirir inşallah
sevindim valla
puregesteronu içtikten sonra
allahın izni ile birşey olmaz inşallah

amin canım amin
inşallah bişey olmaz
progestana devam inşallah kanama biterde

aysecim gördün demek yeğenimi ayyy yerim ben onu bide hareketlerini gördün demek harika rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

gördüm kayram gördüm
inşallah sende göreceksin gülüm

kayracım seninde maşallahın var çok cikssin yani :)))))) ben gördüm silebilirsin :))))))))))))))))

amin cnm tez vakitte sizde yaşayın bunları inşallah

amin canım amin
inşallah bişey olmaz
progestana devam inşallah kanama biterde

gördüm kayram gördüm
inşallah sende göreceksin gülüm

inşallah canım inanki içim kıpır kıpır oldu şimdi çok sevindim sen dinlen bol bol yine resmini gördüm çok küçük duruyosun güzelim ama çok tatlısın

inşallah canım inanki içim kıpır kıpır oldu şimdi çok sevindim sen dinlen bol bol yine resmini gördüm çok küçük duruyosun güzelim ama çok tatlısın

Allah razı olsun senden cnm ya çok içtensin
ben çok küçük görünüyom
yanınıza gelsem kardeşiniz gibi dururum
ama şimdi biraz kilo aoldım yaşımı belli ediyorum
bi resim daha koyayım bari
öğrendim ya hoşuma gitti :)

kayracımm seninde yüzün pek belli olmamış ama çok tatlı duruyosun
evet canım ya daha belli olan bulursam koyarım tatlım sağolasın o sizin tatlılığınız
kayracım seninde maşallahın var çok cikssin yani :)))))) ben gördüm silebilirsin :))))))))))))))))
sağol meleğim senin güzelliğin
kızzz kayra çok incesin anam bende ince olabilsem keşke

bide bu resim deki kilom benim hep fittir pek almam pek vermem bünye birazda demekki doğumdan sonra yeğenim seni peşinde koşturunca sende incecik kalırsın balım merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…