Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıs ayşe sen zaten kardeşimiz yaşındasın evinde sende benden 6 yaş küçüksünüz hemen hemen

bide bu resim deki kilom benim hep fittir pek almam pek vermem bünye birazda demekki doğumdan sonra yeğenim seni peşinde koşturunca sende incecik kalırsın balım merak etme

maşallah cnm ne güzel
kimisinin bünyesi öyle işte sabit kalıyor
sende böle kaynana olduğu sürece kilo almazsın :)
inşallah o günleri göreyimde zayıflarım ya önemli değil

kıs ayşe sen zaten kardeşimiz yaşındasın evinde sende benden 6 yaş küçüksünüz hemen hemen

evet gerçektende öyle
ama ben yaşım gibi değilim olgunumdur
kendimden 10-15 yaş büyüklerle arkadaşlık yapabiliyorum abla :)

kıslar alıntı yok ona göre heee :))) burasında eski işyerim daha doğrusu 7 ay kadar çalıştığım bir yer hiç sevmezdim burayı :)))))

Son düzenleme:
evet gerçektende öyle
ama ben yaşım gibi değilim olgunumdur
kendimden 10-15 yaş büyüklerle arkadaşlık yapabiliyorum abla :)

biliyorum ablasıııı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ne ablası kıssssss ama ben valla olgunumdur ama yerine görede çocuğumdur

bu arada kroluğumu görmezden gelin ofis içinde gözlük :)))))) sadece poz vermek amaçlıydı :)))))))

kayra ben göremedim seni yaa banaee yaa bananee bende görcem senii.

kuzunazz ablam yukardaki kırmızılı resimde harika çıkmışsınn valla süperrr

kuzu valla çok tatlısın yaaa ayşecimm senin fotolarda süper yaniiiiiiiiibayanssulusmile

kuzu valla çok tatlısın yaaa ayşecimm senin fotolarda süper yaniiiiiiiiibayanssulusmile

saol canım ya
benim çok fotom varda evimdeki pcmde duruyo
şu an annemdeyim
sen koyamadınmı büyük resmi hala

neyse nmz geçmesin kılayımda döncem yine size
muhabbbet güzel çünkü

kızlarr benim bi hacı teyzem varr bana çocukluğumda çok baktı. hamile olduğumu duymuş annemle bana seviyorum diyee bamya yollamışşş..cokacimcoookcokacimcoook:CüvCüv:

ayşecim seninde maşallahın var canım
ilk resimdeki kıyafetin güzelmiş
şu denize bakıp çekildigin resim
orası samsunmu canım
benzettim ama

cnm ben normalde biraz daha uzun giyerim ama tatile gitmiştik
onu ben mekkeden aldım çok değişik bi kıyafet önden görsen
orası ihlas armutlu cnm duymuştursun belki
samsunu hiç görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…