Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

slm kıslar ben geldim neşeciğim bende 64 kiloyum şu an işe girdiğimde 58 dim benim bütün pantolonlarım elbiselerim filan 38 dir gerçi benim sadece göbeğim varyani en çok göbeğim var sadece demeyeyimde bilemiyorum tatlıkıs benim boum 1,51 canım boyumda yok ama ben boyumdan yana asla şikayetçi değilimde zayıf olmak her zaman sağlıklı olmaktır ben yaşıtlarımdan çok daha küçük görünüyorum ama zayıflarsam da şöle 20 li yaşları bulurum heralde bana inanmıyorsanız size resmimi koyayım isterseniz bizim işyerindede bi arakdaş var 26 yaşında ben onu kendimden çok büyük sanım ilk aşamalkarda yaşını öğrenene kadar samimi olsaydım belkide abla derdim ki o da benim onunla yaşıt olduğumu öğrenince çok şaşırdı seni kendimden küçük görüyordum açıkçası dedi

kuzucum boyuna göre kilolusun canım
10 kiloda senin vermen lazım canım
resmini bi ara bırakmışmıydın
sanki gördüm ben seni
aslında arkadaşlar herkes resmini bıraksa
birbirimizi daha iyi görürüz

evet tatlım acil zayıflamamız lazımm bi resmini koysana çok merak ediyorum senii

kuzucum hadi resmi koy da bakalım kııııızzz
sonra çıkacam
çıkmadan göreyim canım

canım bu pko sayesinde göbek oluyo işte benimde azıcık göbeğim var vede çok zayıfım boyum 1.58 filan kilom 45 azıcık göbüş var işte ama ben kilo almak istemiyorum eğer alacaksamda bu hamilelik kilosu olsun istiyorum

kuzucum boyuna göre kilolusun canım
10 kiloda senin vermen lazım canım
resmini bi ara bırakmışmıydın
sanki gördüm ben seni
aslında arkadaşlar herkes resmini bıraksa
birbirimizi daha iyi görürüz

evet canım ben 58 iken 10 kilo vermek istiyordum şimdi oldu 15 kilo kaydirigubbakcemile3 inşallah veririm bu kiloları benim yazın çekildiğim bi resmim var eskişehirde onu koymuştum şimdide koyayım ama hemen sileyim

canlarım merabalar bugün doktora gittimmmmm
tatlı kız sen kapalımıydın yavrum yaaaa maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…