Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

merhaba kızlar ben yumurtlamayı hızlandıran bişey öğrendim. sütü kaynatıyoruz bunu bildiğimiz leğene koyuyoruz üzerimize bir bsttaniye yada başka bişey alarak onun üzerine çöküyoruz bi ebeden öğrendim adetim bitsin yumurtlama dönemimde hemen yapacamm inşallah faydasını görürüm .........

merhaba kızlar ben yumurtlamayı hızlandıran bişey öğrendim. sütü kaynatıyoruz bunu bildiğimiz leğene koyuyoruz üzerimize bir bsttaniye yada başka bişey alarak onun üzerine çöküyoruz bi ebeden öğrendim adetim bitsin yumurtlama dönemimde hemen yapacamm inşallah faydasını görürüm .........

merhaba canım bunun yumurtlamaya iyi geldiğini bilmiyodum süte maydonoz katıp buharının tüplere iyi geldiğini biliyodum gerçekten deniycekmisin kendini yakma çok yapma bazıları rahimde büzüşme yaptığını söylüyolar ama bu yolla hamile kalanda okudum kafam karıştı yine :uhm:

merhaba canım bunun yumurtlamaya iyi geldiğini bilmiyodum süte maydonoz katıp buharının tüplere iyi geldiğini biliyodum gerçekten deniycekmisin kendini yakma çok yapma bazıları rahimde büzüşme yaptığını söylüyolar ama bu yolla hamile kalanda okudum kafam karıştı yine :uhm:

ayyyyy benimde kafam karıştı canım ya bu yolla hamile kalanları bende duydum bakalım bu ay hem bunu birde kupa tutma varmış onu denicem. inşallah işe yarar. maydonozuda iltihap için söylemişti.

ayyyyy benimde kafam karıştı canım ya bu yolla hamile kalanları bende duydum bakalım bu ay hem bunu birde kupa tutma varmış onu denicem. inşallah işe yarar. maydonozuda iltihap için söylemişti.

burda ona çömlek veya bardak vurma diyorlar bende yaptırmıştım arkasından hemen yakı yapanlar var canım ama iyice araştır kendine zarar verme sakın tatlım bi 10 dk sonra gelirim

burda ona çömlek veya bardak vurma diyorlar bende yaptırmıştım arkasından hemen yakı yapanlar var canım ama iyice araştır kendine zarar verme sakın tatlım bi 10 dk sonra gelirim

bilmiyorum canım ya bende bi topıcte okudum evet arkasından yakı yapıştırılıyormuş valla kafam iyice karıştııııııııııı
tamam tatlım.

bilmiyorum canım ya bende bi topıcte okudum evet arkasından yakı yapıştırılıyormuş valla kafam iyice karıştııııııııııı
tamam tatlım.

çömlek konusunda benim kafam karışmadı yaptırdım ama süt buharı konusunda emin olamıyorum rahim büzülmesi olayı yüzünden tatlım iyice araştır

slm kizlar almanyaya gitmistik bugun geri donduk cok guzel gectu kizim dugunde herkezin gozdesiydi gelini bile unutular masanin uzerine cikip oynadi kameraya falan cektiler babsinla dans etti cok gueldi yaaa gelir gelmezde uyudu arabada hic uyumamaisti neyseki evimizdeyiz sizleride cok ozledim gecmisi okuyamdim cok cooookkk yazmissiniz ben yokken onemli birseyler kacirmamisimdir insallah

gene kimsecikler toook
kıslaaar bu hafta kocişim evde nihayet tatil oldu
ara ara gelir yoklarım sizi çok öpüyooom

slm kızlar bugun ruyamda elımı rahım bolgeme koyuyorum pıt pıt pıt atıo bole kalp gıbı alla alla dıom ıcımden

ınsallah hayırdır yaaaaaaaaaaaaaaa

evin hamileymişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
opuyorumnanaktanhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:dance::dance::dance::dance::dance::teytey::hooray::dance::dance::dance:
zaten ağlıyodum
eniştem gitti uzman oldu
izmire
bide açtım okudum salya
sümük ağlamaya başladım
okadar sevindimki anlatamam
keşke hepinizden bu haberi alsaydım gelince
allah sağlıcakla kucağına almak nasip etsin
allahım nazarlardan saklasın:nazar::nazar:

evet balım hamileyim burdaki herkezz bende dahil olmak üzere çok şaşırdıkk ee bu arada hoş geldinn bidenemm.

bu arada ateşimi bir haftadır ölçemiom
salladım artık bu ay
hiç bişi yapmıommmmmmmm
1haftadırda fikfik yapmıoz:KK43:((( yumurtlama günümüde bilmiom saymıyom artık:KK43:((
çok rahatım sadece allah ne verdiyse fikfik bu ayyyyyyyyyyyy:))))
sadece istediğimden ama bebekten değil:))))))
aynen öyle yap düşünme bilee unut bebeği falan kocişinyanındaykenn balım.

arkadaşlar günaydın herkese henüz geçmişe bakmadım ama sanırım hilalciğim gelmiş kıslar ben bugün diyete başladım bismillahirrahmanirrahim eşim eve yürüyüş bandı alabilir (o gün carrefourda indirimdeydi almadığına pişman oldu) ben de kıslar bbek fikrini artık kafamdan çıkardım rabbim zamanını biliyor ben sağlıklı olmak adına elimden geleni yapacağım ama yani bebek fikrini aklımdan çıkarıyorum derken yine önlemlerimi alıp kendime dikkat edeceğim ama gelirse gelir gelmezse zamanı vardır en azından bu sene hayatımı yaşamak istiyoruum tabi neler yaşayıp göreceğimizi rabbim bilir ama eşimle biz balayı bile yapmamıştık şartlardan dolayı önce yaza kadar güzelce zayıflamak istiyorum sonra yazın güzel bi tatil yapmak istiyorum rabbim inşallah bana hepsini nasip eder

arkadaşlar günaydın herkese henüz geçmişe bakmadım ama sanırım hilalciğim gelmiş kıslar ben bugün diyete başladım bismillahirrahmanirrahim eşim eve yürüyüş bandı alabilir (o gün carrefourda indirimdeydi almadığına pişman oldu) ben de kıslar bbek fikrini artık kafamdan çıkardım rabbim zamanını biliyor ben sağlıklı olmak adına elimden geleni yapacağım ama yani bebek fikrini aklımdan çıkarıyorum derken yine önlemlerimi alıp kendime dikkat edeceğim ama gelirse gelir gelmezse zamanı vardır en azından bu sene hayatımı yaşamak istiyoruum tabi neler yaşayıp göreceğimizi rabbim bilir ama eşimle biz balayı bile yapmamıştık şartlardan dolayı önce yaza kadar güzelce zayıflamak istiyorum sonra yazın güzel bi tatil yapmak istiyorum rabbim inşallah bana hepsini nasip eder
e hadi bismillah abla inş istediğin gibi olur herşey
inşşşşş hahır olurda bebişin habercisidir tatalım
inş canım umarım vardır mız mız ında

bencede tatlım biraz boşvermekte yarar var bende öyle yapıcam çocuk fikrini aklımdan çıkardıma.s
olursa olur ne yapayım bende 60 kiloyum 52 yada 50 olana kadar zayıflayacamm kendime uğraş bulacammm ne yapıyımma.s

X