Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

pko canım zaten bende bu yüzden tanıdım yoksa o antalyada ben ist da

helal yaaa gerçekten bravooo yaniii.

26 yaşındayım canım 1,5 yıllık evliyim.

canım bence eşinin az ilerde sayısının sıfırlanabilemd durumu varsa bence acele etmelisin o zman herşey daha zorlaşır tedbir senden takdir allahtan ben böle düşünüyorum imkanın varsa bekleme canım

26 yaşındayım canım 1,5 yıllık evliyim.

bence yaşın gençç daha ama eşindeki problem gittikçe daha kötü olacaksa zaman kaybetme derim.
kürleri falan da uygula tekrar test yapsın bi değişiklik yoksa çaresine bakın canım.

Kürleri uyguluyor zaten ama en sonki tahlilde değerler düşmüştü. Psikolojik olabilir dedi dr kürleri uygula dedi. Çok saolun arkadaşlar yardımcı olduğunuz için dün moralim çok bozuktu. Bana bi laf söledi o kadar dokundu ki sen kendin doğurma başkalarının çocuklarını sev dedi. Tabiki isteyerek sölemedi Çünkü hiçkimse bilmiyor. Ama yarama dokundu. bilmiyorumkismile

alpyciğim gördüm mesajını canım da ben aşılama olmıcam ya bu ay çok sağol düşündüğün için allah razı olsun sana 2 mesaj yazdım am a2. sini sanırım yollayamadım diyorum ki o elinde kalanları günde 50 veya 25 doz olarak vurunsan eğer adet olursan tutunmazsa ki inşallah bebiş göbiştedirde olmazsın

iyi de sonuçta eşinden kaynaklı da bir problem var öyle demesi yanlış ama o da çok streslidir tabi onu da anlamak lazım.Üstüne gitme canım.

kim söledi bu lafı sana canım

eğer bu lafı eşin söleidyse çok saçma kesinlikle bir an herşeyi unutup şaka yapmak istemiştir bile bile kimse böle bişi demez çünki dediğin gibi sorun kendinde kaynaklı

kuzu ben bu ay bayaa bir ilaç yükledimm biraz ara vermem iyi olur herhalde.hem beni düşük dozlar kesmiyoo doktorumm uzun protokol yapıcaz bundan sonra dedi
ama eşim de pek istemiyo aşılama olayını artıkkk.ihtiyacı olan varmı ki sitede 200 ml (20 ml fazla da olabilir)puregon iğne var

valla canım ne yapsam bilmiyorumki tedavi olmayı düşünmüyorum hem fertilaid kullansam hem bol fikfik yapsam hemde sendeki puregonları günde 50 ml filan 4 gün mü vurunsam kendi kendimede takip yapardım ateş ölçümü ovülasyon testi filan yaparım ne diyorsunuz kıslar denesemmi

bide alpy bi çok kişi diyoki tedabiye ara ver bu ay geçen ayki ilaçların etkisi sürebilir diyolar ne yapsamki ya bana şöle geliyor bu ilaçlarla bizim inci taneleri hızla uyarılıyor o yüzdende kalitesiz büyüyorlar gibi geliyor neşenin yumurtaları 5-6 mm ken benim biri 10 biri 9,5 ml di ilk muayenede tedaviye beraber başlamıştık yani benimki hızla büyüdü ki bu yüzdende kalitesiz olmuş olabilir sonra yavaşladı zor büyüdüler seninde hızlı büyüdü alpyciğim ilk başlarda değilmi ya inşallah tutarda alpy ciğim hiç bir şeye gerek kalmaz bundan sonra dr a sadece bebişini görmek istersin valla sana yorum yapmıcam bu sefer ama güzel şeyler hissediyorum gib inşalalhta olur

kuzu doktoruna bir sorsan aslında iyi olur.
sonuçta sen puregon kullanmamıştın bu kullandığın iğneden farklı olduğu için belki iyi gelir sana.
ama sen yine de doktora sormalısın tabi.ilaçlar buzdolabında duruyor bana söylersin yollarım bu arada adet ol da sen inşş.

canım sen bilirsin ama kist filan olmasında dr kontrolü dışındada nasıl olurki bilemiyorum

evet canım onu ben de duydumm hakkımızda hayırlısı inşş.
evet benim de ilk başlarda hızlı büyüdü ama ben bunu iğneye çok bağlamıyorum yani bizim genelde öyle oluyor bence bu da pkonun bir sonucu.birden birkaç ml büyüyüp sabitleniyor sonra çok yavaş büyüyor.ben iğne olmasam ondan sonra büyüme duracaktı bu defa incilerim dizilecekti yine.

zaten bizim inci taneleri belli bir büyüklüğe ulaşmış durumda yani yarım kalan foliküller uyarılıyor dr öle dedi alpy ben sana bişi diyimmi bak şimdi bizdeki bu inci taneleri var ya hani şu gelişmeye çalışıpta yeterli büyüklüğe ulaşmayan yumoşlar bence önce onlar temizlenmeli yani kistler temizlenmeli bence onlar uyarılsada kalitesiz oluyolar çünki hiç drilling olmayı düşündünmü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…