Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

alpy sen ne zamn açmıştın puregonları onların 28 gün vadesi var canım

selam kızlar nasılsınız özledm sizleri İşten vakit bulup giremedim. Evindarkeçe hamileymişsin ne güzell çok sevindim. Hayırlısıyla Allah kucağına almayı da nasip etsin canım sağlıklı hayırlı evlat olması dileğiyle :CüvCüv: Cumanız mübarek olsun.
"Hayat sana arka arkaya dikenlerini gösteriyorsa sakın üzülme,aksine sevin...Çünkü çok yakında gülü de gönderecektir...........Hz.Mevlana "
Evindarkeçe ve aycanisanın gülleri yolda inşallah bizim de güllerimiz olacak Allahın izniyle. alkisalkisalkis
sağol canım allah razı olsunn alllah aynı duyguları sizede yaşatsın greçekten çok güzel bişeyy..

zaten bizim inci taneleri belli bir büyüklüğe ulaşmış durumda yani yarım kalan foliküller uyarılıyor dr öle dedi alpy ben sana bişi diyimmi bak şimdi bizdeki bu inci taneleri var ya hani şu gelişmeye çalışıpta yeterli büyüklüğe ulaşmayan yumoşlar bence önce onlar temizlenmeli yani kistler temizlenmeli bence onlar uyarılsada kalitesiz oluyolar çünki hiç drilling olmayı düşündünmü

ilk defa duyuyorum canım nasıl yapıyolar bunu :uhm:

bendede çatlaam iğnesi var aslında mayıs 2010 tarihli bana lazım olurmu ki yoksa birine mi versem

kim söledi bu lafı sana canım

Bunu bir tanıdığım söledi Yeni evliyiz sonuçta herkes bizden bebek bekliyor. Biz de daha düşünmüyoruz dediğim için onlar da istesinler diye söylüyor sanırım bu arada hiçkimse bilmiyor bizde problem olduğunu eşim abim ve de ben biliyoruz. Yani sözü söyleyen kiişi bunlardan haberi bile yok böyle bir durumum olduğunu bilse kesinlikle söylemezdi ama çok ağladım. Şu an Allah şükür iyiyim.mirmirmirmir

ilk defa duyuyorum canım nasıl yapıyolar bunu :uhm:

bilmiyormuydun delerek yani drilling sen bilirsin delmek demek ya o şekilde ameilat edip kistleri alıyolar bundan sonra kendiliğinden hamile kalanları duydum bi araştır istersen kağan kocatepenin polikistikover sitesinde de var ona sormak lazım aslıonda iyi bir dr o

alpy sen ne zamn açmıştın puregonları onların 28 gün vadesi var canım

içinde 150 olanı 10 gün olmadı daha (bunun içinde fazladan da 20 ml falan oluyomuş)
diğerini de 18 gün falandır ama diğeri zaten bitmişti ama fazladan da koyuyolar ya onu da atmadım 20 ml falan vardır belki de daha fazla.çünkü baya fazla koyuyolar içine.

bilmiyormuydun delerek yani drilling sen bilirsin delmek demek ya o şekilde ameilat edip kistleri alıyolar bundan sonra kendiliğinden hamile kalanları duydum bi araştır istersen kağan kocatepenin polikistikover sitesinde de var ona sormak lazım aslıonda iyi bir dr o

hımm böyle bir yöntemi ilk defa duydum ama bence bu riskli bişeydir geri dönüşü olmayan bişey kuzu bir müddet bu şekilde devam edelim çok da operasyon geçirmek iyi bişey değil,heleki çok yaygın olmayan uygulamaysa boşuna riske girmeyelim kuzu.
Ben yine de araştırıcam ama fertilaid.im gelsin bir kullanayımm ondan sonra artık bakıcaz başka yollara.

Bunu bir tanıdığım söledi Yeni evliyiz sonuçta herkes bizden bebek bekliyor. Biz de daha düşünmüyoruz dediğim için onlar da istesinler diye söylüyor sanırım bu arada hiçkimse bilmiyor bizde problem olduğunu eşim abim ve de ben biliyoruz. Yani sözü söyleyen kiişi bunlardan haberi bile yok böyle bir durumum olduğunu bilse kesinlikle söylemezdi ama çok ağladım. Şu an Allah şükür iyiyim.mirmirmirmir

ama buna üzülmemelisin canım bilmiyormuş benim eltim var o bile bana bazen aynı kelimeyi söler bile bile hemde ama ben alınmam zoruna gidecek bi laf ssölerlersede o korksun benden çünki elimden çekeceği vardır :eek:klava: cadıyım ben cadı :eek:

kuzucum canım sen çatlatma iğneni sakla dolaptaa o sana lazım olur belkii daha zamanı da varmış zaten.

benim geçen tedaviden pregesteron fitillerim vardı şimdi lazım oldu kullanıyorum.

hımm böyle bir yöntemi ilk defa duydum ama bence bu riskli bişeydir geri dönüşü olmayan bişey kuzu bir müddet bu şekilde devam edelim çok da operasyon geçirmek iyi bişey değil,heleki çok yaygın olmayan uygulamaysa boşuna riske girmeyelim kuzu.
Ben yine de araştırıcam ama fertilaid.im gelsin bir kullanayımm ondan sonra artık bakıcaz başka yollara.

alpyciğim bak bi dr a dururmu yazmıştım hatta umuttan başka bir dr a yazdım bunu bana cevap yazmış

Bence en iyisi doktorunuzla irtibata gecip tekrar degerlendirilmenizde fayda var. PKOS hastasi oldugunuz icin adet gorememeniz normal sayilabilir

inşallah adet olurum da dr ların elime kalmam en az bizim kadar bilgililer onlarda zaten kaydirigubbakcemile3 bi, elinde usg cihazları var başkada bişi leri yok onlar bile bazen tıbbın şaşırdığı olaylara şahit oluyorlar o yüzden her ihtimalde hamilelik olasılığını düşünüyolar

kızlar şu anda eti kaymaklı bisküviyle yanında da yeşil zeytin yiyorum çok alakasız şeyle ama tadı müthiş oldu.cokacimcoook

eee kayracığım yazmıyorsun hiç canım ne yapıcaz bacım böle biz ya hep aynı konular dimi adet hamilelik yumurta gına geldi bize hele bi yeniden gücümü toplayayım ben burda cici cici hamişlikler paylaşırız yine senle süslenir çarşı pazar gezeriz hamişlikleirmizle

kızlar şu anda eti kaymaklı bisküviyle yanında da yeşil zeytin yiyorum çok alakasız şeyle ama tadı müthiş oldu.cokacimcoook

valal olabilir canım bazı insanlar baklavayla yoğurt yerler artı benim eşimde künefeyle ayran içer bayılır

alpyciğim bak bi dr a dururmu yazmıştım hatta umuttan başka bir dr a yazdım bunu bana cevap yazmış

inşallah adet olurum da dr ların elime kalmam en az bizim kadar bilgililer onlarda zaten kaydirigubbakcemile3 bi, elinde usg cihazları var başkada bişi leri yok onlar bile bazen tıbbın şaşırdığı olaylara şahit oluyorlar o yüzden her ihtimalde hamilelik olasılığını düşünüyolar

benim dayımın hanımının bir çocuğu olduktan sonra 2.çocuğu olmadı adetlerini de normal görüyodu.doktorlara gide gele hap içe içe kadını adetten kestiler genç yaşta.o nedenle der hep çok doktora gitmeyin kendiliğine bırakın diye.
Ben güvenmiyorumm çoğuna aldıkları para bizden daha önemlii bir çoğu için.Allah doktorların da vicdan sahibi olanlarıyla karşılaştırsın. :Saruboceq:

valla ben pkos da olsa mkos da olsa çatlamaya rağmen adet olamayanı görmedim yani görmemiştim ilk kendimi gördüm ben anormalim ben anooooorrrrrmaaaaalliiim

X