Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

[[/url] bakalım izleyebilirmisiniz arkadaşın bebeği çok tatlı yaa
kuzucum bebiş çok tatlı ama sen linki kaldır yoksa herkes adresini öğrenicek resminde var tatlım

hoş geldin canım inşallah

çatlatma iğnesini ben 23 ünde vuruldum kuzu
ama çatlatma iğnesinden 2 gün önce de fikfik yaptık.
kuzu inan hiç ihtimal vermiyorum,ama göğsümün ucunun o kadar ağrımasını adet belirtisi diyorum acaba yumurta çatladıktan sonra en erken ne zaman adet olunuyo.:uhm:

rahmimi dikecekler diyordu erken doğumu düşüğü filan önlemek için ama ayın 29 u filan diyordu bu günlerde yani ama bu kıs ta 20 gündür yok nerdeyse

bu rahmi içten mi dikiyolar yaa merak ediyorum yani bu da bir nevi ameliyat mı oluyo ki

çok tatlı canımm senin de olsa böyle olur galiba.tabi eşin de esmerse.

ben esmer değilim aslında canım beyazım ama saçım kaşım siyah eşimde öle bizim ikimizinde gözü eladır aslında yani kahve gibi görünür bazende yeşil öle kardeşimin gözleri bal rengi ablamın mavi anneminde bal rengi babamın benimki gibi kardeşim ve ablam sarışınlar yani kumral desem daha iyi oğlan dayıya kıs halaya derler ya o misal yani erkek çocuğu anne tarafına benziyor kıs çocuğuda baba tarafına ki ben bundan eminim mesela ben babamın kopyasıyım ablamın biride halalarıma benziyor kardeşim anneme benziyor erkek kardeşim dayılarıma filan eltimin çocuklarıda öle mesela eltimin oğlu kendisine benziyor diğeri aynı baba ve diğer eltiminde öle zaten hepsinin bi kızı birde oğlu var

evet kayra canım haklısın sildimde alpyciğim ya özür dilerim ama sende alıntından silebnilirmnisin canım edıt yap yani :))

valla neşe çatlama iğnesinden 12 gün sonra oluyorum diyordu ki en fazla 14 gün sonra olunur diye biliyorum bende canım

bu rahmi içten mi dikiyolar yaa merak ediyorum yani bu da bir nevi ameliyat mı oluyo ki

ya rahim ağzını dikiyolar aslında hamile kalınca ilk belirti akıntı olur ya çok akıntı o rahim ağzını tıkayan mukus oluştuğu içindir ama işte ikiz gebelikler zor

KUZUNAZ LıNKE tıkladım çok tatlı bu bebiş ya maşallah Allah nazarlardan saklasın.

KUZUNAZ LİNKE tıkladım çok tatlı bu bebiş ya maşallah Allah nazarlardan saklasın.

bu kadın kendi kendine klomen kullandı gitti 14.gününde kendi kendine çatlama iğnesini oldu ve sonucunda bu güzel şey çıktı ortaya kaydirigubbakcemile3

kızlarr gazetede bir haber okudumm.şok oldum istanbulda bir kadın aynı gün hem kocası hem de sevgilisiyle fikfik yapıyo ve ikiz bebeklere hamile kalıyo bebeklerin 1 tanesi eşinden 1 tanesi sevgilisinden.Çocuklar doğduktan sonra birbirine benzemediği için koca şüpheleniyo dna testinde dananın kuyruğu kopuyo.
Kağan kocatepe de açıklama yapmışş böyle olaylar olabilir demiş bir de alıntı yapıyımm bakın şöyle demiş
''Op.Dr. Kağan Kocatepe ise bu durumun çok sık olmamakla birlikte rastlanılacak bir durum olduğunu söylüyor. Çok ender görülen bu durum için, “Bir kadın ayda sadece 1 yumurta oluşur fakat bazen 2 yumurta da oluşabilir. Çift yumurta oluşması eğer ek bir tedavi görülmüyorsa çok nadirdi. Bu 2 yumurta ayrı spermler tarafından döllendiğinde ikizlerden biri farklı diğeri de farklı kişiden olabilir” dedi. ''
ALINTIDIR.

bu kadın kendi kendine klomen kullandı gitti 14.gününde kendi kendine çatlama iğnesini oldu ve sonucunda bu güzel şey çıktı ortaya kaydirigubbakcemile3

nasıl yani dr kontrolü olmadanmı rabbim ne büyük kızda baya cesaretliymiş yumoşların büyüyüp büyümediğini nasıl anladıki :uhm:

:uhm::uhm::uhm::uhm::uhm:

kuzucum işin yoksa senden adet tarihimi değiştirmeni rica edebilirmiyim ocak 12 beklenen adet tarihimde 10 şubat canım bide listedeki adımı değiştirirsen çok şeymi istedim işin varsa sonra yaparsın canım

kuzucum gözünden kaçmıştır belki diye taşıdım tatlım

arkadaşlar ben önümüzdeki ay Tüp bebek tedavisine başlayacağım ama fikrim değişiyor.
Mümin dua edince, Allahü teâlâ, Cebraile, “Ben onu seviyorum, isteğini hemen yerine getirme!” Facir, [günahkâr] dua edince de “Ben onun sesini sevmiyorum. ısteğini hemen yerine getir" buyurur. diyor.
Bundan çok etkilendim. Sanırım kendime çektirmek istiyorum biraz. Doktor da sperm sayısı az ileri de sıfır da olabilir dedi. Eşim bana bıraktı sen ne zaman istersen gidelim dedi. Sizce ne yapayım çok kararsız kaldım?

çok şaşırdım . Vayy bee

canım bu karar yaşınla da alakalı eğer yaşın gençse acele etme ama bizim gibi 29 ları bulduysan artıkk daha çabuk olman ve tedavi imkanlarını da araştırman iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…