Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar ben çıkıyorum akşam belki giremem ama müsait ara bulunca sonuu bildirmeye çalışırım size.
kendinize iyi bakın.benim için dua edin nolur.öpüyorum hepinizi nanaklarınızdan
güzel haberlerini bekliyoz inş canım....

ya kızlar benimm midem ekşiyoo. ha böle oluyom sonra-tatlicadiarzu-

kızlar ben çıkıyorum akşam belki giremem ama müsait ara bulunca sonuu bildirmeye çalışırım size.
kendinize iyi bakın.benim için dua edin nolur.öpüyorum hepinizi nanaklarınızdan

canım bize haber vermeyi unutma tatlım rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah hayırlı sonuçlarla dönersin inşallah

kızllllaaaaaaaaaaarrrrrr..
çok şükür galiba adet oluyorum..
gelmeye başladı..ohh be bu belirsizlik bitsin yeni dönem yeni umutlar.
valla nisana kadar izin veriyorum kendime gün falan saymıycam..

kızllllaaaaaaaaaaarrrrrr..
çok şükür galiba adet oluyorum..
gelmeye başladı..ohh be bu belirsizlik bitsin yeni dönem yeni umutlar.
valla nisana kadar izin veriyorum kendime gün falan saymıycam..
hadi gözün aydın cnaım en azından adet oldun. kafan rahatladı

arkadaşlar benimde son adetim 12 aralıktaydı ocağın 18 oldu bişeyyok evde test yaptım negatif.18 ocakta doktora kan hahlili ve ultrasonda baktırdım temiz gebelik yok.doktor farlutal verdi kullandım gecen ctesi sabahı sonunu içtim ve kaç güdür olamamıştım.dün aradım dr.gel tekrarlayalım tahlilleri lutenyl yazarız bu defa olursun dedi.amaaaa sabah kırmızıları gördüm...kuzucum son adet tarihi ocak 29 gelmesi beklenen adet tarihimide şubat 28 olarak değiştirimisin canım....

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar| Durumu
1|kuzunaz|26| 17.12.2009 |polikistikover |bu ay sadece arısütü bal polen kullanıcak | belirsiz|glucophageve aşılama için gerekli ilaçlar| düzensiz (aşılama için takip edilecek) | 4444 tefriciye bitmedi -tesbihler
2|evindarkece| 19|05.12..2009|3 aylık doğum kontrol iğnesi |1 ay eşiyle birlikte keçi boynuzu pekmezi yedi |9 ay sonra :))|farlutal-cyclo progynova| belirsiz |belirtilmedi|hamiş :CüvCüv::nazar:
3|alpy| 28|09.01.2010|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|purefon |aşılama yapılacak|meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|20.10.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| 17.11.2009|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak | hamiş :CüvCüv::nazar::nazar:

alpyciğim bak bak listedeki yerine bak canım o aradaki boşluğu dolduracaksın yoksa karışmam heee

:1shok::1shok:
aaaah ahhh nerdee kuzucummm bu pkoo bizim anne olmamızı istemiyyooooo :eek:klava::eek:klava:
adalex den başka pkolu olup hamile kalan yok topikte.inşşş birimiz kalırız da diğer pkolulara moral olur.:Saruboceq:

arkadaşlar benimde son adetim 12 aralıktaydı ocağın 18 oldu bişeyyok evde test yaptım negatif.18 ocakta doktora kan hahlili ve ultrasonda baktırdım temiz gebelik yok.doktor farlutal verdi kullandım gecen ctesi sabahı sonunu içtim ve kaç güdür olamamıştım.dün aradım dr.gel tekrarlayalım tahlilleri lutenyl yazarız bu defa olursun dedi.amaaaa sabah kırmızıları gördüm...kuzucum son adet tarihi ocak 29 gelmesi beklenen adet tarihimide şubat 28 olarak değiştirimisin canım....

tamam canım değiştiriyorum bi ben kaldım kırmızıları görmeyen bizim pfisteli kıslar benden sonra ikinci kes adet oluyolar ben hala olmadım ama bende gelir gibi geliyor az kaldı karnımda bi hisler var bakalım hayırlısı
:1shok::1shok:
aaaah ahhh nerdee kuzucummm bu pkoo bizim anne olmamızı istemiyyooooo :eek:klava::eek:klava:
adalex den başka pkolu olup hamile kalan yok topikte.inşşş birimiz kalırız da diğer pkolulara moral olur.:Saruboceq:

pko bir dirençtir canım bi o direnci kıracağız neden olmasınki senağlama olacak bu arada pko lu bir arkadaş vardı oğluşunun adını sirenç koymuştu çokta tatlı bi bebek dur un bi videosu vardı bulursam koyayım

alpy senin test günün ne zaman kuşum birde bişi diyimmi adalex varya ne msn e geliyor ne face o çalışıyordu eczanede ama iştnmi çıktı acaba

kuzucum işin yoksa senden adet tarihimi değiştirmeni rica edebilirmiyim ocak 12 beklenen adet tarihimde 10 şubat canım bide listedeki adımı değiştirirsen çok şeymi istedim işin varsa sonra yaparsın canım

alpy senin test günün ne zaman kuşum birde bişi diyimmi adalex varya ne msn e geliyor ne face o çalışıyordu eczanede ama iştnmi çıktı acaba

kuzucum ben en son ayın 9 unda olmuştum.
9 una kadar olmazsam mı test yapıcam acaba.
dr 15 güne kadar adet olmazsan test yaptır dedi.
ama olurum ben kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
Bu defa kan testi yaptırmıycam bekliycem sonuna kadar
belki 1 hafta sonra hala olmamış olursam idrar testi yaparım ama kan testinde 0.01 görünce kafayı yiyecek gibi oluyorummm.Baksen 1.60 lı değerler eçıktın sen aşama kaydettin kuzucum. a.s.

bakalım izleyebilirmisiniz arkadaşın bebeği çok tatlı yaa

Son düzenleme:
selam kızlar nasılsınız özledm sizleri ışten vakit bulup giremedim. Evindarkeçe hamileymişsin ne güzell çok sevindim. Hayırlısıyla Allah kucağına almayı da nasip etsin canım sağlıklı hayırlı evlat olması dileğiyle :CüvCüv: Cumanız mübarek olsun.
"Hayat sana arka arkaya dikenlerini gösteriyorsa sakın üzülme,aksine sevin...Çünkü çok yakında gülü de gönderecektir...........Hz.Mevlana "
Evindarkeçe ve aycanisanın gülleri yolda inşallah bizim de güllerimiz olacak Allahın izniyle. alkisalkisalkis

kuzu adalex ikiz bekliyodu yaa ondan işten çıkmış olabilir.Tek çocukk bile zorken 2 çocuk çalışan biri için çoooookkk zorrr.

kuzucum ben en son ayın 9 unda olmuştum.
9 una kadar olmazsam mı test yapıcam acaba.
dr 15 güne kadar adet olmazsan test yaptır dedi.
ama olurum ben kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
Bu defa kan testi yaptırmıycam bekliycem sonuna kadar
belki 1 hafta sonra hala olmamış olursam idrar testi yaparım ama kan testinde 0.01 görünce kafayı yiyecek gibi oluyorummm.Baksen 1.60 lı değerler eçıktın sen aşama kaydettin kuzucum. a.s.

canım çatlama iğnesinden sonra 12-14 gün diyolar sen çatlama iğnesişnden sonra eğer yoksa adet olursun bugün 5. günün haftaya cuma 12 gün oluyor allah alalh adet olacak olsan şimdiden belirti vermez belkide kıs bebişin dölleniyor o yüzden erkenden belirtilerle birlikte başladı döllenme

kuzu adalex ikiz bekliyodu yaa ondan işten çıkmış olabilir.Tek çocukk bile zorken 2 çocuk çalışan biri için çoooookkk zorrr.

rahmimi dikecekler diyordu erken doğumu düşüğü filan önlemek için ama ayın 29 u filan diyordu bu günlerde yani ama bu kıs ta 20 gündür yok nerdeyse

çok tatlı canımm senin de olsa böyle olur galiba.tabi eşin de esmerse.

Son düzenleme:
selam kızlar nasılsınız özledm sizleri İşten vakit bulup giremedim. Evindarkeçe hamileymişsin ne güzell çok sevindim. Hayırlısıyla Allah kucağına almayı da nasip etsin canım sağlıklı hayırlı evlat olması dileğiyle :CüvCüv: Cumanız mübarek olsun.
"Hayat sana arka arkaya dikenlerini gösteriyorsa sakın üzülme,aksine sevin...Çünkü çok yakında gülü de gönderecektir...........Hz.Mevlana "
Evindarkeçe ve aycanisanın gülleri yolda inşallah bizim de güllerimiz olacak Allahın izniyle. alkisalkisalkis

hoşgeldin ecem evet bu söz işte bu söz ben bazen bunu anlatmaya çalışıyorum ama işte bu sözü hatırlayamıyordum çok inanıyorum buna mutluluk yakın değilmi hepimize

X