Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

nefret ediyorum adetliyken dra gitmekten
Bide çatalda bakıyı usgye zaten iyice beter bi durum yanii

bende aynı şeyi düşünüyorum tatlım acaba taşınsammı diye ama önce eşimin ikna olması sonra evi satmamız ve yeni ev almamız lazım keşke kiracı olsaydık kiracının 1000 evi var derlerya takılı kaldım bu evde off off hem kayınvalidelerdende uzaklaşmış olurduk:çok üzgünüm:

aslında kaynananlardan uzak olsan stresin de azalır
daa az temizlik yapacağıniçin daha az yorulmuş olursun
her yönden hamile kalma şansın arttar canımm :))

amaaan kayraaam
bu moralle ne gezmesi hiç tadım yok
mahkeme duvarı gibi suratım :çok üzgünüm:

niyeki tatlım benim çok sükür halimize boşver takma bak yarın yine gelicek benimkiler ama yapıcak bişey yok işte şükret kayınvalidenler bide böyle gelip dursalardı gül birazcık dünürümmkaydirigubbakcemile3

niyeki tatlım benim çok sükür halimize boşver takma bak yarın yine gelicek benimkiler ama yapıcak bişey yok işte şükret kayınvalidenler bide böyle gelip dursalardı gül birazcık dünürümmkaydirigubbakcemile3

böyle giderse onlaarda başlayacaklar dırdıra
hadi artık diye
Burda selalar veriliyooor
Rabbim hakkımızda hayırlı ise zorlaştırmadan kolaylaştırarak bizlere eşlerimizden hayırlı sağlıklı akıllı imanlı evlatlar nasip etsiiiin

nefret ediyorum adetliyken dra gitmekten
Bide çatalda bakıyı usgye zaten iyice beter bi durum yanii

ıyyyy çok kötü yaa normal karından baksalar olmuyomu
aslında kaynananlardan uzak olsan stresin de azalır
daa az temizlik yapacağıniçin daha az yorulmuş olursun
her yönden hamile kalma şansın arttar canımm :))

evet canım ya stresimde azalır işimde rabbime havale ediyorum hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah bitanem

bişi sormak ıstıyorum sıze aranızda esının spermı az olupta yukselen varmı?vede dogal yolla hamıle kalan

ben gideyim de hazırlanayım kızlar drla görüşmem saat 12 de
Rabbime emanet olun hepiniz
Çok öptüüüm opuyorumnanaktan

böyle giderse onlaarda başlayacaklar dırdıra
hadi artık diye
Burda selalar veriliyooor
Rabbim hakkımızda hayırlı ise zorlaştırmadan kolaylaştırarak bizlere eşlerimizden hayırlı sağlıklı akıllı imanlı evlatlar nasip etsiiiin

sen hiiç muhattap olma zaten çyle birşey olursa bırak eşin sustursun onları hiiiç kafaya takma

Kıslar sıze bıŞı sÖlıcem ben ya Şımdı ben bugÜn adet olacakmıŞım gıbı bı hıs var karnımda farrlutalı da hep dÜzensız kullandım unuttum hep aÇıkÇası ıÇmeyı farlutal progesteran salgıladıĞı ıÇın ıÇersem hemen adet olamam ÇÜnkı Önce progesteran endometrıumu kalınlaŞtırrı progesteran gerılemeye baŞlayınca adet olunur acaba farlutalı kullansammı kullanmasammı

günaydınnn hanımlarrrrrr
hayırlı cumalarınız olsun inşallahhhh
ben dün geece tümayı teselli etmek için bazı kon ulardan bahsettim
cnm neşecimde dün gündüz aynı konudan bahsetmiş
şimdi farkettim
okuyunca gülümsedim
ben ne zaman bişiy geçirsem aklımda bi bakıyom topikte konuşulmuş yada bahsi geçmiş
çok enteresan,gönlümü okuyosunuz kızlar

eeeee ne alemdesiniz,adet olanlar olmayanlar ?

Kıslar sİze bİŞİ sÖlİcem ben ya Şİmdİ ben bugÜn adet olacakmıŞım gİbİ bİ hİs var karnımda farrlutalı da hep dÜzensİz kullandım unuttum hep aÇıkÇası İÇmeyİ farlutal progesteran salgıladıĞı İÇİn İÇersem hemen adet olamam ÇÜnkİ Önce progesteran endometrİumu kalınlaŞtırrı progesteran gerİlemeye baŞlayınca adet olunur acaba farlutalı kullansammı kullanmasammı

cnm valla bende kararsız kaldım
bence adet olacakmışsın gibi his varsa
bugün bekle olmazsan devam et

cnm valla bende kararsız kaldım
bence adet olacakmışsın gibi his varsa
bugün bekle olmazsan devam et

ayşecim hoşgeldin kıslar kusura bakmayın biras işlerim var bu arada kıslar benim evde modem bozuldu servise vereceğim bugün aynı zamanda pc yide veriyorum servise oda pervanesi ses çıkarıyor o yüzden evde bir süre pc kullanamayacağım yani

günaydınnn hanımlarrrrrr
hayırlı cumalarınız olsun inşallahhhh
ben dün geece tümayı teselli etmek için bazı kon ulardan bahsettim
cnm neşecimde dün gündüz aynı konudan bahsetmiş
şimdi farkettim
okuyunca gülümsedim
ben ne zaman bişiy geçirsem aklımda bi bakıyom topikte konuşulmuş yada bahsi geçmiş
çok enteresan,gönlümü okuyosunuz kızlar

eeeee ne alemdesiniz,adet olanlar olmayanlar ?

hoşgeldin canım hayırlı cumalar rabbim seni bebişini eşini aileni korusun her kötülükten canım

Kıslar sİze bİŞİ sÖlİcem ben ya Şİmdİ ben bugÜn adet olacakmıŞım gİbİ bİ hİs var karnımda farrlutalı da hep dÜzensİz kullandım unuttum hep aÇıkÇası İÇmeyİ farlutal progesteran salgıladıĞı İÇİn İÇersem hemen adet olamam ÇÜnkİ Önce progesteran endometrİumu kalınlaŞtırrı progesteran gerİlemeye baŞlayınca adet olunur acaba farlutalı kullansammı kullanmasammı

canım bilemiyorumki keşke bi kan testi yaptırıp sonuca göre hareket etsen böyle hep bi şüpheyle nereye kadar tatlım ben o ilacı hiç içmedim o yüzdende bilemiyorum :1no2:

ayşecim hoşgeldin kıslar kusura bakmayın biras işlerim var bu arada kıslar benim evde modem bozuldu servise vereceğim bugün aynı zamanda pc yide veriyorum servise oda pervanesi ses çıkarıyor o yüzden evde bir süre pc kullanamayacağım yani

hoşbulduk ama bende gidiyom hemen :)
kahvaltı yapayım bide ugün cuuma ya fazla durmayalım

hoşgeldin canım hayırlı cumalar rabbim seni bebişini eşini aileni korusun her kötülükten canım
Bugün 14:02

amin cnm aminnn
cemi cümlemizi korusun inşallah
Allah tüm sıkıntılarınız gidersin...

X