Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

selam kıslar
kuzunaz canım benim regl tarihimi 13 şubat olarak değiştirebilirisin canım zahmet olmazsa

bu arada kıslar aranızda süt maynoz buharı yapan oldumu???

ben yapıyorum bakalım birde bal tarçını yapıyorum bu ay inşlh vesile olurlar:ecrin_bebek::Saruboceq:

günaydın alpycım nasılsın canım

kayraaa cım iyiyim ama adet olucakmışım gibi hissediyorum kasıklarımda öyle bir hareketlenme var ve çok enteresan ama göğüs uçlarım çok acıyo bugün aşılama sonrası 5.günüm hamilelik belirtisi olamayacağına göre adet belirtisi galiba diyorum.

bu arada kıslar aranızda süt maynoz buharı yapan oldumu???

ben yapıyorum bakalım birde bal tarçını yapıyorum bu ay inşlh vesile olurlar:ecrin_bebek::Saruboceq:

yapan bir arkadaşımız şu an hamile adı ayçanisa canım.
Bal tarçını ben de 2 aydır yapıyorum çok faydası oluyo.

ay inşlh bizimde vesilemiz olur canım
ben çörek otunu aktardan öğüttürerek aldım çiğneyemem die bu yüzden etkisi olmazmı acaba die düşünüyorum bi de regl gecikmesi yapmış çoğu arkadaşda okuduğum kadarıyla inşlh yapmaz tedirginim aslında bilmiyorumkismile

işte cnm bu arada kalma durumu ağlatıyor insanı.
kan testi için bekliycem biraz daha. çünkü ara sıra karnıma ağrı giriyor. hah diyorum tamam birazdan olucam diyorum.
sonra geçiyor. onun için tam bir haftalık gecikme bitsin ondan sonra
hem bu arada sana bişey anlatayım.
hani bahsetmiştim üniversitedeki ev arkadaşım cok yakın arkadasım önceki gün aradı hamileyim diye 5.5 haftalıkmış
ilk şoku atlatınca dün daha ayrıntılı konuştuk. eşi önceki ay apandisti patlamıştı ameliyat falan derken arkadasım hiç gününü falan takip etmemiş.
tam net olarak kaç gün geciktiğini bile bilmiyor.
ama 1 haftadan fazla dr kan testi bile almadan direk ultrasona almış
kese görünmüş kalp atışı duyulmuş. ve öncesinde evde idrar testi yapmış diyoki belli belirsiz cok silik çıktı dedi
düşünsene kese görünüp kalp atışı duyulacak kadar olamsına rağmen testte silik çıkıyor yani eğer bizimde varsa ki senin var zaten :) testte cıkmaması normal sanki
hiç kalbini bozma arkadasım allah nasip ettiyse o bi şekilde gelir sana..:nazar:
öyle canım çok sağol.hem biliyomusun benimde arasıra karnıma kasıklarıma ağrı giriyoo canım inşş seninde vardır bişeylerr hee inşş.. kırklarımız karışır belkii.. :):) ne güsel olur yaa.
gnydın kızlar ben aranıza yenı geldım
günaydınvereliniortak hoşgeldin balım

ALINTIDIR

kızlar gerçekten Allahtan ümit kesilmez.ben de 7 yıllık evliyim.2,5 yıl boyunca tüp bebek dışında herşeyi denedik hamıle kalmam için ama sonuç hep negatifti.en sonaşılama yaptırdım tutmadı o sıra yenı eve taşındık.ve ben yeni evimde daha hiç adet görmedim:) taşındığımız hafta hamıle kalmışım şu an 35.haftamdayım.yani dıyeceğim şu gerçekten o ay taşınma telaşına hiç düşünmemıştım zaten hamıle de kalamıyorum ya:) velhasıl Allahım ol deyınce oluyor gerisi boş.allah hepinize nasip etsin inşallah.

canım bende taşındığımız ay hamile kalmıştım
taşınma telaşından hiçdikkat edmemiştimm
acaba bi daa mı taşınsam :)))

kayraaa cım iyiyim ama adet olucakmışım gibi hissediyorum kasıklarımda öyle bir hareketlenme var ve çok enteresan ama göğüs uçlarım çok acıyo bugün aşılama sonrası 5.günüm hamilelik belirtisi olamayacağına göre adet belirtisi galiba diyorum.

ama güzeelim adet içinde erken belirti olabilir o zaman sabırla bekleyeliim inşallah hayırlı bir sonuç olur sen sakın kendini strese sokma tatlım
kayracım ben daha hiç doktora gitmedim galiba korkudan hep hamile kalırım sonra giderim diyodum

canım korkma sen dedinya dr a gidicem adetten sonra diye sana adetinin 2 veya 3 günü gel kan testi diycek dr bir ay daha bekliyceksin bu yüzden korkacak bişey yok tatlım belkide herşey temiz çıkacak ama sen stres yaparsan hormon dengenide bozarsın canım benim

ay inşlh bizimde vesilemiz olur canım
ben çörek otunu aktardan öğüttürerek aldım çiğneyemem die bu yüzden etkisi olmazmı acaba die düşünüyorum bi de regl gecikmesi yapmış çoğu arkadaşda okuduğum kadarıyla inşlh yapmaz tedirginim aslında bilmiyorumkismile

canım zaten çörekotunu öğüterek katman gerekiyo ancak öğüttükten hemen sonra balla karıştırmalısın,çünkü çörek otunun içinde uçucu bir etkin madde var ve faydalı olması için öğüttükten sonra bekletmeden hemen balla karıştırmalısın.
çörek otu adeti düzenli olanlarda bazen gecikme yapabiliyor ama bıraktıktan sonra düzelir diye düşünüyorum.Regl geciktirmesinin sebebi de hormonlar üzerinde çok etkili olması galiba.

çok geçmiş olsun cnm
her şerde bi hayır vardır sen şimdi ayağınla uğrasırken aklın oaray takılacagından belki bu ay gelir bebişin..

silverdin krem kullan cnm cok cabuk ıyılesıyor.:nazar:

evt canımm eşim silverdin almış bi de anestol
anestol ağrı kesici gibi şeymiş sürdükten 3-4 dk sonra uyuşturuyomuş yanık yeriama bizikikere falan sürdük anca etki etti
Rabbim beterinden saklasınn

canım bende taşındığımız ay hamile kalmıştım
taşınma telaşından hiçdikkat edmemiştimm
acaba bi daa mı taşınsam :)))

bende aynı şeyi düşünüyorum tatlım acaba taşınsammı diye ama önce eşimin ikna olması sonra evi satmamız ve yeni ev almamız lazım keşke kiracı olsaydık kiracının 1000 evi var derlerya takılı kaldım bu evde off off hem kayınvalidelerdende uzaklaşmış olurduk:çok üzgünüm:

yeni arkadaşlar gelmiş
hoşgelmişleeer a.s.
ya ben bu gün dr gidicem
sonra anneme arkadaşlarım gelecek ona gidicem

TıryakcıĞım geldınmı Çok geÇmıŞ olsun kusura bakma yenı gırebıldım

kayracım sağol bu arada eşini ikna edersin inşallah kayınvalide ne kadar iyi olsa kaynanadır uzaklaşmak daha iyi benide hep kayınvalidem strese soktu bebek ne zaman diye diye uzaklaşmak iyidir çok etkileyeceğini düşünüyorum

kalkın hep birlikte tşınalım iyi gelir belkiii
bu arada ben sabaha kadar uyuyamadım
oturdum ağladım
selalar verilip ezanlar okunurken bolca dua ettim hepimize
anca ondan sonra uyudum

sağol alpy cim valla ben hemen karıştırmadım malesef ki :gitme:
bakalım inşlh gecikmede yapmaz zaten geçen ay gecikeceği kadar gecikti sters yaptı iice hayal kırıklığıda cabası
hayırlısı bakalım
şu mübarek cuma saatinin yüzü suyu hürmetine rabbim bizler içinde ol desin inşlhhhh
bizlerinde yüzlerini güldürsün inşlhhhhhhh
kucaklarımızı boş bırakmasın boynu bükük bırakmasın bizleri inşlhh :Saruboceq::Saruboceq:

yeni arkadaşlar gelmiş
hoşgelmişleeer a.s.
ya ben bu gün dr gidicem
sonra anneme arkadaşlarım gelecek ona gidicem

ceylanım hoş geldin dr dan inşallah hayırlı haberlerle dönersin ohhh hep iş yapıcak değilsinya gez eğlen canım sefan olsun

X