Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

biras işim var kıslar 10 daka sonra burdayım alpy ciğim kayracım günaydın

ya deli olacam bizim modemi servise göndereceğim kargo ile ee paketlemek için bant yok işyerinde ya

ALINTIDIR

canım benim ne güzelde yazmıssın.benimde amcamların cocuğu olmuyordu.doktora gittiler.sorun yengemdeydi.doktor ameliyat olmadan ve ilaç tedavisine başlamadan bebek sahibi olmanız mucize demiş.onlarında sağlık karneleri ve durumları pek musait olmadığı için tedavi olamadı yengem.aradan 8 sene gecti.bu arada yengemde 6 ayda 1 adet olur.neyse yengem bana diyor cok şişim bende neden ki diyorum söktürücü aldım içtim ama hala olamadım biliyuosun hiç adet olmuyorumm.bana sıkıntı yaptı diyor.bende hamile olmayasın dedim yok be canım ne olcam dedi doktor mevlana mucizesi mi bekliyosunuz demiş.sabah oldu ben onu saglık ocagına götürdüm zorla.orda baktılar pozitif.özele gittik.4 aylık 1 haftalık hamileymiş.haberi yok bide çok kilolu anlamıyor tabi..çok sasırmıstık.yani kadın neler yapmıs adetim gelsin diye ne ilaçlar içmiş ama düşmemiş.allahın mucizesi bu işte dediğin gibi allah bi vakit bi zman vermiş o geldiğinde kimse tutamaz bu misafiri.şimdi kızları oldu 4 yasında ama suan ikinci için uğrasıyorlar olmuyor.demek stediğim ümidiniizi hiç bi zaman kesmeyin.doktorun dediği mevlana mucizesi oldu.allahım herkese nasip etsin inşallah...

ALINTIDIR

aynına benzer bı hıkayede annemın basından gecmıs ya. 12. yıl ben dogmusum..

ve annem bana hamıle oldugunu 5. ayında ögrenmıs..

sısmamıs ve adetı duzenlı degılmıs.. karnıda buyuyunce eskıye göre herkes ur var karnındademış..

5. ayın sonunda dra muayene gıtmısler.. dr. bebegı aldırmayamı geldınız demıs.. ama buyuk bebek alamam..

annem hala aglar anlatırken.. allahım herkesler hayırlı evlatlar verir insallah..

ALINTIDIR

canım benim ne güzelde yazmıssın.benimde amcamların cocuğu olmuyordu.doktora gittiler.sorun yengemdeydi.doktor ameliyat olmadan ve ilaç tedavisine başlamadan bebek sahibi olmanız mucize demiş.onlarında sağlık karneleri ve durumları pek musait olmadığı için tedavi olamadı yengem.aradan 8 sene gecti.bu arada yengemde 6 ayda 1 adet olur.neyse yengem bana diyor cok şişim bende neden ki diyorum söktürücü aldım içtim ama hala olamadım biliyuosun hiç adet olmuyorumm.bana sıkıntı yaptı diyor.bende hamile olmayasın dedim yok be canım ne olcam dedi doktor mevlana mucizesi mi bekliyosunuz demiş.sabah oldu ben onu saglık ocagına götürdüm zorla.orda baktılar pozitif.özele gittik.4 aylık 1 haftalık hamileymiş.haberi yok bide çok kilolu anlamıyor tabi..çok sasırmıstık.yani kadın neler yapmıs adetim gelsin diye ne ilaçlar içmiş ama düşmemiş.allahın mucizesi bu işte dediğin gibi allah bi vakit bi zman vermiş o geldiğinde kimse tutamaz bu misafiri.şimdi kızları oldu 4 yasında ama suan ikinci için uğrasıyorlar olmuyor.demek stediğim ümidiniizi hiç bi zaman kesmeyin.doktorun dediği mevlana mucizesi oldu.allahım herkese nasip etsin inşallah...

buda umudumuzu hiç bir zaman kaybetmememiz gerektiğini söylüyor rabbim ne zaman isterse o zamn verir

kızlar ben yeni katıldım moralim çokkkkkkkkkkkkkkkbozuk 6 aydır korunmuyoruz bugün adet oldum moralimi bozmıcam diyorum eşim işe gitti.ağlamaktak helak oldum eşimin yanındada ağlayamıyom morali bozulmasın diye ama ben çok kötüyüm sizin yazılarınız biraz iyi geldi

kızlar ben yeni katıldım moralim çokkkkkkkkkkkkkkkbozuk 6 aydır korunmuyoruz bugün adet oldum moralimi bozmıcam diyorum eşim işe gitti.ağlamaktak helak oldum eşimin yanındada ağlayamıyom morali bozulmasın diye ama ben çok kötüyüm sizin yazılarınız biraz iyi geldi

hoşgeldiiiiiiin a.s.

kontrollerinizi oldunuz mu canım??

BUDA ALINTI

arkadaşlar benim de bir arkadaşıma doktorlar tüp bebek bile çok zor demişti. onlar da kafalarından söktüler attılar. genç oldukları için bekleyelim biraz dediler. amaa ne oldu arkadaşım gayet normal yollardan hamlile kaldı şimdi bebeğini bekliyor

ikinci olarak benim eltim evlenir evlenmez hemen 1 cocuğu olmuş. birkaç sene sonra tekrar denemişler, olmamış olmamış olmamış. tammm 15 senee. tabi doktorlara gitmişler vsvs. ikisinde de bir sorun yokmuş. sonra eltimin annesi ölmüş. o ay tabi cocuk mocuk düşünecek durumda değilken hamile kalmış, şimdi 8 yaşında çok güzel bir kızı var

yani Allah veriyor, sadece sıralarını bekliyolar

günaydın kızlarr
işe gidemedim evdeyimm
tam sağayağımın bileği yandı
ilaç aldı eşim iki tane ama gece 3e kadar gözümü kırpmadım
şimdi daha iyimçok şükürr
yatak soğuk oluyo diesıcak su torbasını doldurup koyuyoduk ayaklarıma
eşim yine doldurdu yattık
ayaklarımı koydum üstüne nasıl oldu anlamadan acısına fırladım eşimin aklı çıktı
yorganı açıım derken birazderisi yüzüldü :KK43:(( soğuk su falan tuttuk hemen eşimnöbetçi eczane bulup gitti
verilmiş sadakamız vamış yumurtlama dönemimde olduğumdan fik fikyapmıştık bi ara aklımdan torbayı beliminaltına koysam die geçirmiştim iyiki koymamaışım yoksa sırtım belim hepyanardıı :KK43:(((

sizde ne var ne yok kızlarrr

X