Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sağo canım,hayır biraz deneyip öyle doktara gidelim dedik adetim bitsin gidecem insan cok korkuyo bişey cıkar diye

günaydın kıslaaaaar

çok çok geçmiş olsun canım dr a bi gitseyd,iniz pansuman yapardı

günaydınnnn kızlar,
anca bitirdim geçmişi,ne çok dertlenmişsiniz yaa.
Kuzucum da çok stres yapmışş canım benim.
Ben dün izinliydim misafirim vardı çok kalabalıktık.onlar 6 gibi gitti sonra evi temizledim falan baya yoruldum.

Tiryakcım çooookkk geçmiş olsun canım.
Rabbim böyle kazalardan korusun herkesi :Saruboceq:

işte cnm bu arada kalma durumu ağlatıyor insanı.
kan testi için bekliycem biraz daha. çünkü ara sıra karnıma ağrı giriyor. hah diyorum tamam birazdan olucam diyorum.
sonra geçiyor. onun için tam bir haftalık gecikme bitsin ondan sonra
hem bu arada sana bişey anlatayım.
hani bahsetmiştim üniversitedeki ev arkadaşım cok yakın arkadasım önceki gün aradı hamileyim diye 5.5 haftalıkmış
ilk şoku atlatınca dün daha ayrıntılı konuştuk. eşi önceki ay apandisti patlamıştı ameliyat falan derken arkadasım hiç gününü falan takip etmemiş.
tam net olarak kaç gün geciktiğini bile bilmiyor.
ama 1 haftadan fazla dr kan testi bile almadan direk ultrasona almış
kese görünmüş kalp atışı duyulmuş. ve öncesinde evde idrar testi yapmış diyoki belli belirsiz cok silik çıktı dedi
düşünsene kese görünüp kalp atışı duyulacak kadar olamsına rağmen testte silik çıkıyor yani eğer bizimde varsa ki senin var zaten :) testte cıkmaması normal sanki
hiç kalbini bozma arkadasım allah nasip ettiyse o bi şekilde gelir sana..

kızlar ya şu kürleri deneyen varmı ben bu ay inçir kürü kullandım ama işe yaramadı birde kaçıncı ayda doktara gittiniz ay kafam cok karışık bu ay bekliyodum çok moralim bozuldu beklenti içine girmim diyom ama ....

ALINTIDIR

kızlar gerçekten Allahtan ümit kesilmez.ben de 7 yıllık evliyim.2,5 yıl boyunca tüp bebek dışında herşeyi denedik hamıle kalmam için ama sonuç hep negatifti.en sonaşılama yaptırdım tutmadı o sıra yenı eve taşındık.ve ben yeni evimde daha hiç adet görmedim:) taşındığımız hafta hamıle kalmışım şu an 35.haftamdayım.yani dıyeceğim şu gerçekten o ay taşınma telaşına hiç düşünmemıştım zaten hamıle de kalamıyorum ya:) velhasıl Allahım ol deyınce oluyor gerisi boş.allah hepinize nasip etsin inşallah.

çok geçmiş olsun cnm
her şerde bi hayır vardır sen şimdi ayağınla uğrasırken aklın oaray takılacagından belki bu ay gelir bebişin..

silverdin krem kullan cnm cok cabuk ıyılesıyor.

ALINTIDIR

Ben yaklaşık 1 yıldır bitkisel tedavi görüyoum , bitkisel kürleri uzmana sormadan denemeyin derim uzman gözetimi altında daha etkin sonuç alırsınız . bende rahimde yapısal bozukluk ve küçüktü ayrıca tüplerde kapalı idi, bu tedavi sonucunda rahimde %20 oranında büyüme oldu sağ tüp açıldı, jinekologlar şaşırıyor bu duruma

canım daha çok erken yeni evlilerin ya ilk 3 ayda ya6 ayda yada 9 ay ,1 senede oluyormuş stres yapma ben 9 senedir bekliyorum tatlım

günaydın alpycım nasılsın canım

günaydın arkadaşlar...ben sabah kırmızıları gördüm......farlutal işe yaradı....nasıl sancım var anlatamam kıvranıyorum .....şükürler olsun ama bunlara razıyım.......

allah herkese bebiş versin canım ister istemez beklenti içinde olunca bu gözyaşlarını tutamıyoruz işte bende 2 yıllık evliyim ama farklı şehirlerde görev yapıyoduk eşimle şimdi bir aradayız ama calışmalar sonuç vermiyo gün geçtikçe insan korkuyo acaba neden olmuyo diye allahım herkese versin

sağo canım,hayır biraz deneyip öyle doktara gidelim dedik adetim bitsin gidecem insan cok korkuyo bişey cıkar diye

hiç doktora gitmedinizmi tatlımm bende senin gibi yeni evliyim ve bekliyorum
biraz sabır biraz duayla olacağına bütün kalbimle inanıyorum sakın umudunu kaybetme rabbim elbet bir gün bizede gösterecek meleklerimizi buarada hoşgeldin aramızaa.s.

ALINTIDIR

Merhaba arkadaşlar, ben 4,5 yıllık evliyim.1,5 yıl yasmin adlı doğum kontrol hapını kullandım. Bebek yapmaya karar verince ilacı bırakmadan dr.gittim.kilolu olduğum için kilo vermem gerektiğini başka bir sorunum olmadığını söyledi. Aslında adet görmeye başladığımdan beri düzensizlik yaşıyordum, kilo ve tüylenme sorunum vardı.1 yıl da öyle geçti sonra araştırma yapmaya başladım ve glucophage buldum, biraz kullandım ama kendi başıma almaya korktuğum için bıraktım.Başka bir dr gittim pko lu olduğumu ve glucophage içmemi önerince almaya başladım.yaklaşık 6 ay içtim. Bu arada eşimde varikosel şüphesi olduğu söylendi ama hemen inanmayın dr.lara .başka 2 dr.daha gitti ve değerleri normal çıktı.Ümidinizi kaybetmeyin. Sabredin ve allaha bıraktık deyin.ınanın kalbinize göre oluyor.Şu an hamileyim.Darısı sizlerin başına...

günaydın arkadaşlar...ben sabah kırmızıları gördüm......farlutal işe yaradı....nasıl sancım var anlatamam kıvranıyorum .....şükürler olsun ama bunlara razıyım.......

ağrıların için geçmiş olsun canım daha fazla gecikmediği içinde gözün aydın yeni ay yeni umut hakkında hayırlısı inşallahhh canım

haklısın bitanem dr a adetinin 2 veya üçüncü günü gidip kan testi yaptır bence ama kendini strese sokma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…