Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kısşar bakıyorumda gündemdeki sorunlar adet olamamak bende aynı dertteyim baya bi ağladım ama açılamadım en iyisi biraz daha ağlayayaım :) ay espri yaoıyorum ama kendim bile gülemiyorum espriye öle kötüyümki senağlamasenağlama

hayırdır canım.....

slm herkese canım hayırdır

ya nolsun kızlar benim kaynana dedemlere(eşimin) nereye gitti bilmiyorum demiş arkadaşıyla konuştu gidiyorum dedi gitti demiş.dedem de beni aradı noldu annene(kaynanaya) bişey demeden çıkmışsın diye aradı mı?
az önce eve geldim tartıştık.arkadaşımla konuşurken yanımdaydın kulaklarını mı tıkadın da duymadın dedemlere bilmiyorum demişsin ne yapmaya çalışıyon dedim sesimi yükselterek.ne bu böyle dedim istemiyorsan çıkarız böyle yaparak nereye varmya çalışıyon dedim.
sen beni anne yerine koymuyon saygın yok bana....diye sıraladı.gidiyorum deyip çıktın gittin nereye gittiğini nerden bileyim?ya kızlar arkadaşım aradığında yanımdaydı ismini zikrettim duyacağını duyuyo duymak istemediğini duymuyor.çok sinirliyim ya. :kızgın:

kısşar bakıyorumda gündemdeki sorunlar adet olamamak bende aynı dertteyim baya bi ağladım ama açılamadım en iyisi biraz daha ağlayayaım :) ay espri yaoıyorum ama kendim bile gülemiyorum espriye öle kötüyümki senağlamasenağlama

kuzucum ya benim gelen adet kanaması değil sanırım normale göre az geliyo ve rengi değişik. :uhm: :uhm: CADIARZU

ya nolsun kızlar benim kaynana dedemlere(eşimin) nereye gitti bilmiyorum demiş arkadaşıyla konuştu gidiyorum dedi gitti demiş.dedem de beni aradı noldu annene(kaynanaya) bişey demeden çıkmışsın diye aradı mı?
az önce eve geldim tartıştık.arkadaşımla konuşurken yanımdaydın kulaklarını mı tıkadın da duymadın dedemlere bilmiyorum demişsin ne yapmaya çalışıyon dedim sesimi yükselterek.ne bu böyle dedim istemiyorsan çıkarız böyle yaparak nereye varmya çalışıyon dedim.
sen beni anne yerine koymuyon saygın yok bana....diye sıraladı.gidiyorum deyip çıktın gittin nereye gittiğini nerden bileyim?ya kızlar arkadaşım aradığında yanımdaydı ismini zikrettim duyacağını duyuyo duymak istemediğini duymuyor.çok sinirliyim ya. :kızgın:
ay canımm yaa üzüldümm ıyy ne cadı kaynana be budaa..

neşeciğim naber kıslar en iyisimi hep beraber ağlayalım valla açılırız hergün teselli edip edip duruyoruz kendimizi birbirimizi bu yünden gözyaşlarımız da içimize akıp boğuyor sanırım bizi biraz da dıaşrı aksında varsın sel olsun senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

günaydın evinciğim inan dün gece yatarken aklımda sen vardın ya canım benim bak yanlış anlama ama en son adet tarihini 5 aralık olarak düşünürsek kan değerin çok düşük sen bu kan testini tekrarlamalısın bence yükseliyormu değerin bakmalısın kan değerler gebeliğin sağlıklı olup olmadığını bile gösterir her gün 2 ye katlamalı değerler diye biliyorum sonra üzülmeni istemem evinciğim sen bi kan testi daha yaptır

iyi akşamlar arkadaşlar
evincim banada degerin düşük gibi geldi
kuzunun dedigi gibi tahlilini tekrarla
ve niye idrar testinde çıkmamış
azıcık silikte olsa çıkması lazım canım
yani benim bile kafam karışık

neşeciğim naber kıslar en iyisimi hep beraber ağlayalım valla açılırız hergün teselli edip edip duruyoruz kendimizi birbirimizi bu yünden gözyaşlarımız da içimize akıp boğuyor sanırım bizi biraz da dıaşrı aksında varsın sel olsun senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
yaa yok öylee ağlama yaa stress yokk . senağlama

ayyy nasıl insanlar var yaa :eek:lmaz:

insanı zorla deli ediyorlar.beraber yaşamak çok zor.Allah sana sabır versin canım...

kuzucum aglamayalım yaaaaa
niye böyle sıkıntılısın gülüm yaaaaa
adet olamadın onamı canını sıkıyorsun canım
anlat bakalım

adet ol bi dert.adet olma ayrı dert...

beş ayda bir adet olduğum için ne kadar çok insanın canının yandığını biliyorum.birde hadi belki hamileyimdir diyorsun ama ortada o da yok.her test negatif...

çok zor bi durum.neyse.buna şükür daha da kötü olabilirdi bare bi umudumuz var...bir gün olur diye :))

iyi akşamlar arkadaşlar
evincim banada degerin düşük gibi geldi
kuzunun dedigi gibi tahlilini tekrarla
ve niye idrar testinde çıkmamış
azıcık silikte olsa çıkması lazım canım
yani benim bile kafam karışık
canım dedim ya sonradanaklıma geldide. ben aralıkda eşimle hiç ilişkiye girmedim. ne olduysa ocakda oldu.yani aslında çok yenii... o yüzden bekliycem canım.ama düşündüün için çok sağol. burda zaten bizi bizden başka düşünen yok.senağlama

X