Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aaa bi dakka kıslar ya size bir hamiş haberide ben vereyim listede yok am abir ara geliyordu pulsargulsen diye nicki vardı hatırladınız mı gülşen yani oda hamile 3 tane emriyo transfer etmişlerdi dün test yapmıştı sonuç 180 çıkmış nasıl ama valal 2010 bereketiyle geldi inşallah bizede nasip olur bu arada nüfus sayımız açıklandı ya kıslar 72 milyonmuşuz çoğunluktada gençler varmış hala genç bir ülkeymişiz yani ama sanırım bazılarının hiç çocuğu yokken bazıları 3-4 tane birden doğuruyor bu yüzden bu nüfus artışı sanırım

Ya kuzuuu
buluta baktımda listeden acaba bi hata mı yaptın adet tarihi 26.09. 2009 gözüküyooo
beklenen sat bu gün
Garip değil mi??

aaa bi dakka kıslar ya size bir hamiş haberide ben vereyim listede yok am abir ara geliyordu pulsargulsen diye nicki vardı hatırladınız mı gülşen yani oda hamile 3 tane emriyo transfer etmişlerdi dün test yapmıştı sonuç 180 çıkmış nasıl ama valal 2010 bereketiyle geldi inşallah bizede nasip olur bu arada nüfus sayımız açıklandı ya kıslar 72 milyonmuşuz çoğunluktada gençler varmış hala genç bir ülkeymişiz yani ama sanırım bazılarının hiç çocuğu yokken bazıları 3-4 tane birden doğuruyor bu yüzden bu nüfus artışı sanırım

Aaaa
ne güsel hatırlıyorum bi ara sohbet etmiştik
Rabbim sğsalim kucağına almayı nasip etsin

İnşaaalllah canım hepbirliktee hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
Kırklarımız karışır inşalllah
baksana öyle olacak gibi
Tam adales dedik ki aycasina geldi
Tam onunsevinci bitti Ayşacim geldi
Yine onun sevinci biterken evin ve bulut geldi
İnşalllah bööööle hep kırklarımız karışır canım

inşallah yavruceylan sen bir öğretmensin öğrencilerine hayattanda dersler veriyorsun eminim kişilikleri karekterlerinin oturması içinde bişiler öğretiyorsundur mesela ben ilkokul öğretmenimin bize anlattığı bazı şeyleri hiç unutmuyorum o yüzden sen öğrettiğin gibi de sabırlı ve metanetli olmayıda biliyorsundur yani uzun lafın kısası ben senden ümitliyim gerçekten ama benim yüzümden umuda kapılıpta hayal kırıklığına uğramanı asla istemem yani canım ama senin herşeye hazırlıklı olabileceğine sabredeceğinede eminim ama ümidim var

Ya kuzuuu
buluta baktımda listeden acaba bi hata mı yaptın adet tarihi 26.09. 2009 gözüküyooo
beklenen sat bu gün
Garip değil mi??

alla canım hata yapmak değilde bulut ne zamandır girmiyordu adet tarihini belirtmediyse yazmamışımdır bilmiyorumki adet tarihini ve beklenen tarihini SAT ı bana bildirdiği gibidir kesin ama beklenen tarihinde hata yapmış olabilirim burdamı bulutbi sorsak

inşallah yavruceylan sen bir öğretmensin öğrencilerine hayattanda dersler veriyorsun eminim kişilikleri karekterlerinin oturması içinde bişiler öğretiyorsundur mesela ben ilkokul öğretmenimin bize anlattığı bazı şeyleri hiç unutmuyorum o yüzden sen öğrettiğin gibi de sabırlı ve metanetli olmayıda biliyorsundur yani uzun lafın kısası ben senden ümitliyim gerçekten ama benim yüzümden umuda kapılıpta hayal kırıklığına uğramanı asla istemem yani canım ama senin herşeye hazırlıklı olabileceğine sabredeceğinede eminim ama ümidim var

İnşaaalllaaah canım hepbirlikte
Ama ağrımda var bi taraftan belimde ve karnımda
Aslında öğretmen olmama rağmen özel yaşamımda hiç sbırlı değilimdir
Okulda ise tam aksidir orda çok sabırlıyım
Bende diyorum ki rabbim bana sabırlı olmayı öğretiyooo

benden de farklı bir fikir
Dr la görüş
sonra eve gel karnına bi gülen bebek yüzü çiz
Eşini ara karnının çok ağrıdığını seni hastaneye götürmesini istee
sonrada bak şurda bi şişlik var karnım da de ve bebişi gösteeer
canımm ne yazıkki eşim çalışıyoo taa samandrada.
hııımmmm bi fikir daha alacağın biberonu sofrada üçüncü bir tabağın içine koy
eşini akşam erken eve çağır
süpriz misafirimiz var de
sofra hazır olsun o gelince mutfakta
eşin eve gelince de sofrada tabak içindeki misafiri göster
ah evde tek olsak bende öle yapacaktım ama evde tek değiliz canım ben hep evimize taşınınca hamile kalırsam böle bişey yaparım diyodum ama bizim sıpış erken geldi :):)

kıslar bende yemeğe çıkıyorum schatze_32 hoşgeldin canım ama yemeğpe çıkmak zorundayım ama çabuk gelirim görüüşürüz

ohh ohh maşaallahhh
bi sürü hamiş haberi aldık bugünn
Rabbim bereketini artırsın bizi de peşlerinden yollasın inşaallahhh

İnşaaalllaaah canım hepbirlikte
Ama ağrımda var bi taraftan belimde ve karnımda
Aslında öğretmen olmama rağmen özel yaşamımda hiç sbırlı değilimdir
Okulda ise tam aksidir orda çok sabırlıyım
Bende diyorum ki rabbim bana sabırlı olmayı öğretiyooo
inş canım inşş.sendede vardır. benim bel kemiğim yanlarım falan kopacak gibi ağrıyo. bi bilsen varyaa.
mrb kızlarrr ben geldim
hoş geldin canım

kıslar bende yemeğe çıkıyorum schatze_32 hoşgeldin canım ama yemeğpe çıkmak zorundayım ama çabuk gelirim görüüşürüz
afiyet olsun canımm
ohh ohh maşaallahhh
inş canım allah herkese nasip etsin herkesee

tamam canım bende namaz kılayım sen gelene kadar
ohh ohh maşaallahhh

inşallah canım inşallah.

X