Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet canıms abırla bekle inşalalh bereketi arttı bak listenin inşallah senin adının yanınada yazarız hamiş :cüvcüv:

Evet kayra ya bugün çok mutluyum bu yüzden inşallah bizde yazarız bir gün burdan hamileyiiiiiimmmmmmmmm diye senağlamasenağlama

inşallah canım ya inşallah bugün anneme gidicem gitmeden harika haberler aldım kendimi şimdi iyi hissediyorum inşallah sende en kısa zamanda verirsin müjdeyi uzak değil inşallah

valla nasıl vereceğimi daha tam kaararlaştıramadıkk . Sende bi fikir ver hadi canım

kim yazmıştı hatırlamıyorum ama bi bebek ayakkabısı al idrar testi yap ikisinide hediye paketi yapıp ver gözlerine bakarak hamileyim baba oluyosun de ben öyle yapardım inşallah bi gün bizede nasip olur

bubuşş kızz yap bi test de 3 leyelimmmm hamişleriiii
ne süper olurrrrrrrr :teytey:

evet canıms abırla bekle inşalalh bereketi arttı bak listenin inşallah senin adının yanınada yazarız hamiş :CüvCüv:

evet kayra ya bugün çok mutluyum bu yüzden inşallah bizde yazarız bir gün burdan HAMİLEYİİİİİİMMMMMMMMM diye senağlamasenağlama

yaa evet güzel olurdu ama bu sefer sabretcem valla kendime söz verdim.
her seferinde beklemeden test yaptım negatif oldu. bu sfer içimden gelmedi inş. pozitif olur.
inşallah kuzum inş. başkalarına ettiğimiz dualar daha makbulmüş inş. dualarımız birbirimize kabul olur.
hadi sana kolay gelsin yemekten sonra görüşelim kızlar. öptm:1hug:

alpy cım inşallah sıradaki sen ve ceylanım dır inşallah sizde sev,indirin bizi

Kayracımm ben senin de süpriz yapacağını düşünüyorumm.Sen tedavi de olmuyorsun şu anda ve sen hepimizi şaşırtıcann bana öyle geliyoooo.inşşşşşş :Saruboceq:

kim yazmıştı hatırlamıyorum ama bi bebek ayakkabısı al idrar testi yap ikisinide hediye paketi yapıp ver gözlerine bakarak hamileyim baba oluyosun de ben öyle yapardım inşallah bi gün bizede nasip olur

idrar testi ve ayakkabı fikri bana ait çünkü allah ksımet ederse ben öyle yapmayı düşünüyorum.

kızlarrrrrr evin hamileymiş kuuz söyledi yaaaaa
ayy nasıl sevindim anlatamammmmm
sonunda bi haber geldi yaaaaaa Allaha şükür
halay zamanı geldimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

evett canımmm ya sabhatan beriii sonuca bakıp bakıp gülüyorum .. bu nasıl bişymiş bölee nekadar mutluyum anlatamam allahımm herkese nasip etsinn.:):):)

eşine nasıl söyleyeceğininmi düşünüyosun testle biir çift bebek çorabını banyo aynasına as iişten gelip elini yıkayınca görsün...
yada yatağının içine koy
ben yapamadım ya bunlarıı içimde kaldı
tekrar tebrik ediyorum Allah hayırlı uğurlu etsin evladıını

evett canımmm ya sabhatan beriii sonuca bakıp bakıp gülüyorum .. bu nasıl bişymiş bölee nekadar mutluyum anlatamam allahımm herkese nasip etsinn.:):):)

ay cnm ya nasıl oldu bu adetin geciyordu dimi herzamanki gibi ihtimal vermedin sende benimki gibi.... :)
ben o testi hala saklıyorum :roflol:

aaa hemen bidaha çekerizzz halayıı ayşeeee
:teytey::teytey::teytey::teytey:
hamileler fazla kıpraşmasınnn
:teytey::teytey::teytey:

valal süper olur he bu arada ben dışarı çıkmak zorundayım ksılar bankaya gideceğim sonrada yemek faslı olur heralde

meleğim rabbime emanet ol anneme gidicem akşamada misafirim var yarın girebilirim anca hoşçakal canım
kayracımm ben senin de süpriz yapacağını düşünüyorumm.sen tedavi de olmuyorsun şu anda ve sen hepimizi şaşırtıcann bana öyle geliyoooo.inşşşşşş :saruboceq:

inşallah canım inşallah ama benim hiç ümidim yok inşallah sen de yakında vericeksin bize müjdeyi tatlım bende senden ümitliyim

eşine nasıl söyleyeceğininmi düşünüyosun testle biir çift bebek çorabını banyo aynasına as iişten gelip elini yıkayınca görsün...
yada yatağının içine koy
ben yapamadım ya bunlarıı içimde kaldı
tekrar tebrik ediyorum Allah hayırlı uğurlu etsin evladıını
sağol canım allah razı olsun..

ay cnm ya nasıl oldu bu adetin geciyordu dimi herzamanki gibi ihtimal vermedin sende benimki gibi.... :)
ben o testi hala saklıyorum :roflol:
ya canım hani geçen ay gitmiştim ya dr dr bana ilaç vermediş tekrar bakalım bidahaki ay nasıl olcaksın diye.. bende bekledim bu ayda adet olmadım annemde menepoza giriyodu dedi birlikte gidelim dedii. dün gittik dr dediki biz her ihtimale karşı gebelik testi yapalım dedi ama ben içimden diyorum ki ahh hocam ahh boşuna yapıyonuz falan..... verdim kan testini sonucuna bakmak içinde sabah erkenden işe geldim bi baktım internetten sonucaa 117 ml yanlışş gördüm sandım sonraa ağlamaya başladım.. sonra bide bi baktım gülüyorum ağzım kulaklarımda :):)

aaa hemen bidaha çekerizzz halayıı ayşeeee
:teytey::teytey::teytey::teytey:
hamileler fazla kıpraşmasınnn
:teytey::teytey::teytey:
ayşe bu taş bizee biz fazla kıpraşmıycakmışızz ama benimm neler yaptığımı bilseniz.. geçen hafta annemlere gittiğimde yiğenlerimin 3 ünüde sırtıma bindişler at yaptılar beni şimdii olsa yaptırmam valla :):) ay bide 3 ünü biri 6 yaşında bi 2 diğeri9 aylık siz düşününü artık :):) nerden biliyim böle olacağınıı :):)

idrar testi ve ayakkabı fikri bana ait çünkü allah ksımet ederse ben öyle yapmayı düşünüyorum.

ÇOK GÜZEL BİR FİKİR CANIM BENİM BİRAZ ZOR AMA BELKİ BİR GÜN BENDE YAPABİLİRİM BU SÜPRİZİ AŞKIMA SANADA RABBİM EN KISA ZAMANDA NASİP EDER İNŞALLH
sağol canım allah razı olsun..

ya canım hani geçen ay gitmiştim ya dr dr bana ilaç vermediş tekrar bakalım bidahaki ay nasıl olcaksın diye.. bende bekledim bu ayda adet olmadım annemde menepoza giriyodu dedi birlikte gidelim dedii. dün gittik dr dediki biz her ihtimale karşı gebelik testi yapalım dedi ama ben içimden diyorum ki ahh hocam ahh boşuna yapıyonuz falan..... verdim kan testini sonucuna bakmak içinde sabah erkenden işe geldim bi baktım internetten sonucaa 117 ml yanlışş gördüm sandım sonraa ağlamaya başladım.. sonra bide bi baktım gülüyorum ağzım kulaklarımda :):)

YAAA ÇOK GÜZEL HARİKA BİDAHA HALAY ÇEKELİM :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:a.s.a.s.a.s.a.s.

Maşşşşaaaaallllaaaaaaaa
Evincim bu senin için

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Bulutcum bu da senin için

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

KLızlar bu ikiniz için

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ya var ya iki gün önce neşeyi sorarken aklımdan da diyordum ki evin yok kaç gündür nerelerde diye??
Burda ezanlar okunuyooo
Rabbim hepimize nasip etsin inşaalllaaah

kızlar mausem bozuldu bi süre yazmadım size deli oldum ya
mauseyi aldım yere fırlattım masaya yumruk atmaktan elim ağrıdı :roflol:

eeeeeeeee evin neye karar verdin ne yapacaksın kocişine nasıl haber vereceksin

X