Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evincim herhalde şimdi doktora gitmeye hazırlanıyorsun
hayırlı haberlerle dönersin inşalah
rabbim kucagına almayı nasip eder inşallah canım benim

kuzucum geçenlerde kaynanasıyla arası biraz kötü olan arkadaşımız hangisiydi
bian evin sandım ama hangisiydi canım

bende mi gitsem acaba?ultrasonla bakar en azından bi de.olmazsa yarın gideyim ben?

canım git bence geçiktirmeninde manası yok.zaten varsa şüpheli durum doktor bekle der.eğerki beklemek anlamsız sada tedaviye başlamak en güzeli....zaman çok önemli malum çalışmalara tam gaz devam.hazırda teze hamişler var hırs yapalım bizde koyvermeyelim demi kendimizi.

kıııııııııııııııııııııııızzzzzzzzzzzz kuzu çikolata yemekten yazamıyon belliki
anacım canımızı çektirdin
şimdi bana kim alacak hıııııııııııı
kocişimin poposuna uffffffff olmuş zaten

bulut arkadaşımızda hamileymiş
hayırlı olsun canım
valla ben hamile olsam
bu topigi patlatırım ayol

canım git bence geçiktirmeninde manası yok.zaten varsa şüpheli durum doktor bekle der.eğerki beklemek anlamsız sada tedaviye başlamak en güzeli....zaman çok önemli malum çalışmalara tam gaz devam.hazırda teze hamişler var hırs yapalım bizde koyvermeyelim demi kendimizi.

yok biz bekleyeceğiz zaten.rapor için evliliğimizin 3yılını doldurması gerekiyor.oda temmuzda.bakalım artık ozamana kadar eşim ve ben kafamızı dinleyeceğiz.

ayyyyyyyyyy canım benim seni üzmek ismemem vallaha
ama ben bi an evin sandım kııızzzz
şimdi aranız nasıl
birazcıkta olsun düzeldimi canım

yok canım üzülmedim.beni üzen için üzülmeye değmez.kalbim kara onun için konuşuyorum ama içim kara ona.eşimle arama girmeye kalktı.boşanma falan işte....ömrüm oldukça onu affetmeyeceğim.

evincim yoksun şimdi
hayırlı olsun canım benim
hiç beklemiyodum dedim geçmişi okuyayım
amaaaaaaaaaaaaaaaaaaan bi baktım
valla şok oldum inanki
çooooooooooooooookta sevindim
ne güzel allah bizlerede nasip etsin ama
burada en son hamile kalacak kişi benim gibi hissettim şimdide
birazda dur senin için halay çekeyim
amaaaaaaaaaaaaaaaaan yandan yandan ohhhhhhhhhhhhhh ohhhhhhhhhhhh
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt
ohhhhhh ohhhhhhhdelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

neşeciğim bende nasıl hissettim biliyormusun listede ilk sıradayım ya o ilk sırada herkesin yanı hamiş dolacak ama benimki boş kalacak gibi geliyor bana öle hissettim inanki
kuzucum nasılsın canım
günün birinde bizde buraya yazacazmı acaba
ben kendim için hiç zannetmiyorum valla

neşeciğim ahhh ahhh bilmemki üzülüyorum bende inanki

Prensesim
klomen dr tarafından yazılan ve dr takibinde kullanılması gereken bir yumurtayı büyütücü bir ilaç
Arkadaşların bahsettiği fertialid ise bir bitkisel çeşit vitamin
ama pkoluılara tavsiye ediliyor hormaonları dengelediği için
Fartual adet olmayı sağlayan bir söktürücü canım

tesekur ederim gerci doktor bana tam olarak bebegimin neden olmadigini soyleyemedi cunki birkere gitim henuz kan aldirdim ve haftaya tekrar aldirmam gerekiyor. amaaaaaa ilk muaynede sa yumurtaligimda yumurta gordu ama kucuk kcucuk dedi sol tarafimdada hic yoktu. bende bir arkadas tavsiyesi gravitamon kulaniyorum vitamin amayumurtlamana yardimci oluyormus oofffff ne biliyim yaaaa simdi olsaydi birtanede aglasydi aciksaydi emzirseydim uyutsaydim

kuzucum ben ve kızım nasıl
evin araya girince kimse resmime bakmamış

canım kusura bakma ya kızın pamuk şekeri gibi valla yüüznüz çok net değil canım allahım tekrar nasip eder umarım uzun ömürlü bir evlat nasip eder size hayırlı ve sağlıklı

hilalbebik vardi yaa nerelerdeki koye gidicekti gittimiki. gelince anatacaklari bence coooookkk seyler olucak. cumartesi gunu adet olmam gerekiyor allahim neolur neolur olmasin karnimda suan bebegim olsun

kuzucum özelden attığın mesajda kaynananla birlikte mi oturuyorsun diye sormuşsun evet canım MAALESEF evet.

Son düzenleme:
en güzel öğretmen hz.muhammettir
eminim ceylancım onu örnek alıyodur
çünkü ümmetine karşı çok sabırlıydı

nesecim sana birsey sormak istiyorum sen kizini zaturiyeden kaybettin demi. peki bu zamanda benim bildigim kadarliyla zaturiye o kadar cok agir bir hastalik deyil yani tedavisi falan var muhakkak iylesirdi yani yanlis tedavi falanmi oldu.

seni uzduysem beni affet.

X