Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

İŞTE GELDİM PAYLAŞIYORUM ARTIK BENDE HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MAŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHSÜBHANNALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

sağol canımm rabbim isteyen herkese versinn..

Abla adet tarihimi yanlış yazmışsınn 05.12.2009 yada ben yanlış yazdım heycandan bilmiyorum valla.

inşallah canım ya inşallah darısı bizim başımıza rabbim inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip eder ve uzun mutlu bir hayat nasip etsin inşallah

İŞTE GELDİM PAYLAŞIYORUM ARTIK BENDE HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MAŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHSÜBHANNALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

:roflol::roflol::roflol::roflol: SÜPER BİR HABER DAHA YAAAA SÜPER LİSTEMİZDE BEREKET ARTTI OHHH MAŞALLAH MAŞALLAH SÜPER YA

kayracığımda gelmiş kayra bak cnaım hamişimiz var evin hamile canım bubuş canım sende hoşgeldin senden ne haber adet oldunmu

hosbuldum cnm gerçekten hosbuldum cok sevindim yaaa
cnm ben henüz adet olmadım. bakalım henüz testde yapmadım. biraz daha bekleyim diyorum.
cnm yaa benim yaş bölümümde bos kalmıs yazmıstım ama gözden kaçmış snaırım yaşım 28 beklenen adet tarihim 24.01.2010 inş. olmamda bi bombada ben patlatırım size.
cnm belirtileride takip etmek istemiyorum cok kaptırmayım kendimi diye karnımda ağrı var gibi ama hangisinin ağrısı bilemedim.:1hug:

AAAA TOPİK GÜMBÜR GÜMBÜR HAMİLE ÇIKARTIYO 2000 Lİ SAYFALAR UĞURLU GELDİ RABBİM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH CANIM

:teytey::teytey:

inşallah canım ya inşallah darısı bizim başımıza rabbim inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip eder ve uzun mutlu bir hayat nasip etsin inşallah
sağoll canımmm bundan sonra bol bol dua edicem sizin içinn.. zaten kendime nezman etsem sizide sölüyodum ama bu sefer artık sırf sizin için edicem..:CüvCüv::CüvCüv:

ohhhh süperrr haberler peş peşe geliyooo hayırlı olsun canım sağlıcakla kucağına alırsın inşşşş:dance:

sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun canım peki

cnm testi çekmeceye koydum duruyo valla elim gitmiyor bir türlü perşembeye kadar beklemeyi düşünüyorum. gecikme olduysa zaten olurum o zamana kadar.
bi türlü içimden gelmiyor.
ne yapacağımı sasırdım. allah hayırlısını versin.:1hug:

ne bereketlii bir haftaaa yaaaa :teytey::teytey::teytey:
ohhh yaaa kızlarr walla moral oldunuz bizeee kafamdaki umutsuzlukk gitti
Rabbim istedikten sonraa biz de olucazz inşşşş :Saruboceq:
hihoyyythihoyyyt
bulut83 Allah hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin canımm. :Saruboceq:

sağoll canımmm bundan sonra bol bol dua edicem sizin içinn.. Zaten kendime nezman etsem sizide sölüyodum ama bu sefer artık sırf sizin için edicem..:cüvcüv::cüvcüv:

sağol canım duaların için eşinide tebrik ediyorum çok özel çok güzel bir şekilde ver müjdeyi unutulmaz olsun

bubuşş kızz yap bi test de 3 leyelimmmm hamişleriiii
ne süper olurrrrrrrr :teytey:

evet canıms abırla bekle inşalalh bereketi arttı bak listenin inşallah senin adının yanınada yazarız hamiş :CüvCüv:

kuzucum topik coştu 2000 li sayfaları bekliyomuş inşallah arkası sökülür bitanem

evet kayra ya bugün çok mutluyum bu yüzden inşallah bizde yazarız bir gün burdan HAMİLEYİİİİİİMMMMMMMMM diye senağlamasenağlama

canımm rabbim ol derse oluyo düşün ben hiç adet olmadım 9 aydır sadece geçen ay çamur gibi lekelenme geldi okadarr.. he genelde kahverengi akıntıyaa adet demiyolardı ya demekkii adet miş :):)

alpy cım inşallah sıradaki sen ve ceylanım dır inşallah sizde sev,indirin bizi

masallllaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhh yaaaaaaaaaaaaaa
bugün ne bu bereket allahım nazar değmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…