Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben olsam bende şokkk olurdum heralde canımm

KESİN FERTİLAİDLE İLGİLİ BİŞİDİ YİNE Bİ SİTEDE Bİ YAZI BULMUŞTUM SANIRIM AMA NERESİYDDİ BİLMİYORUM ŞU AN kaydirigubbakcemile3

tamam kuzucum bugün bakıcam ben de sen de bak bulduklarını yolla canımm zemuszemus

kayracığımda gelmiş kayra bak cnaım hamişimiz var evin hamile canım bubuş canım sende hoşgeldin senden ne haber adet oldunmu

evinnn yaa nasıl oluyoo sen hiç adet olmadan nasıl yumurtlamış oluyosun.sen ezberlerimizi bozdun tıp dünyasına bir çığır açtın anacımmmmm şoktayımmm yaaa CADIARZUCADIARZU
valla canımmm bi biz değil tıp dünyasıı duysa onlarda şok geçirirler acaba biz nerde yanlış yaptık diyee :):):) şaka bi yanaa bende şoktayımm canımm.
valla
son adet tarihim
05.12.2009
sorun :3 aylık doğum kontrol iğnesi
uyguladığım kürler: son 1 aydır eşimle birlikte sabah akşam keçiboynuzu pekmezi.
beklenen adet tarihi : 9 ya sonra :)
kullandığım ilaçlar farlutal-cyclo-prognova (bence bu yaradı)
ovulasyon : belirsizdii valla

valla benim aklımdada onun gibi bişey vardı canmm o ilk geldiği zman direk odaya gider montunu çıkarır...
bimde bi ara bebek battaniyesi gelmişti onu almıştım... bazı firmalardanda numune bebek bezii gelmiştii vee böle birsürüde çarıklı çorabı var bebişinn.. aklımdan şöle geçiriyodum battaniyeyi yatağımın üzerine sereyim diğerlerinide üstüne koyayımmm bide zıbın alıp. onuda üstüne koyayımm..üstünede not yazayım 9 ay sonraa annemin göbüşünden çıkıp bunun içinde olucam falann giibii.

bu hediyenin paketi hediyenin kendisini 9 ay sonra göreceksin diyeceği için zıbın daha uygun olur değilmi kuşum
evett
evet tatlım öyle olsun ne farder sonuçta mutlu olacaklarya
kızlar harikasınız yaa gerçektenn inşş hepimiz içinn bölee gene buluruzz kocişlerimize yapacağımız süprizi hep birlikte böle düşünelim olurmu..

evin canım senin adını benim ismimin hemen altına yazdım gerçi orada yasemin 66 diye bir arkadaş vardı ama gelmiyor du hiç onun adını sildim seninkini yazdım bu arada alpy sende 2 hamiş arasında kaldın inşallah onlar san göbişlerini sürtüyor şu an 2 haftaya kadarda senin adını yazacağım inşallah canım sonra sırayla hamilelerimiz dizilecek bu arada listeye uzun zamandır gelip adını adet tarihini takip etmeyenler var o yüzden listeye adını eklemek isteyenleri onların yerine yazacağım ki liste gereksiz yere uzayıp gidiyor adet tarihini takip edenleri yani kısacası topikte devamlı bulunanların ismi kalsın sizce doğru değilmi bölesi

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa süüüüüüüüpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr
cnm çok sevindim ilk son sayfadan girince algılayamadım önce sonra okuya okuyagittim taa 2000. sayfaya ayyyy cnnmmm okuyorum okuyorum hızlı hızlı bi türlü bitirip yazmaya gecemedim.
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
cnm darısı bizlere olsun inşallah
bu ara topikte bi durgunluk vardı çok iyi geldi valla umut oldu çok şükür..

akşama bence bi gebelik testi al bide pantiflerden al bir çift testi yap artık çıkar testtede nasıl olsa pantiflerle testi paket yap içinede not yaz ben yola çıktım geliyorum babacım 9. ayınız kutlu olsun diye. hediye paketi yap zaten özel gün hediyeyi görünce şaşırmaz ama içini görünce düşünemiyorum suratını..:teytey::teytey::teytey::teytey::sm_cool::sm_cool::1hug::1hug:

sağol ablacım tamamm.. bencede öle olsa daha iyi devamlı online olanlar olursaa karışıklık olmaz..
canmmmm çok sağol valla bende düşünemiyorum hele o anı ölümsüzleştirmek istiyorum... fotoğraf makinası olsaydı. hemen o anda çekmek isterdim..allah herkese nasip etsinn yarabbimm.

evet tatlım doğru söylüyosun boş yere yer işgal ediyolar canım benim tarihimi 22 şubat olarak değiştirirmisin 22.02.2010

evet doğru cnm haklısın. benim beklediğim adet tarihim 24 ocaktı biliyosun olmadım en son onu yazarsan cnm inşallah bizlerde sonuclarımıza ulaşırız.:1hug:

kayracığımda gelmiş kayra bak cnaım hamişimiz var evin hamile canım bubuş canım sende hoşgeldin senden ne haber adet oldunmu

aaaaaa harika çok sevindim inanamıyorum bende geçmişi okuyup geliyim dedim asıl haber sondaymış rabbim analı babalı sağlıklı bir ömür nasip etsin inşallah EVİNCİMMM

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:teytey::teytey::teytey::teytey:sositosositosositososito

ayyy süperr kuzucumm yaaa inşşş inci gibi diziliriz hepimiz hamişşş olarakk.
bence de çok iyi düşünmüşsün kuzucumm hiç uğramayanlar var buraya belki de hamiş kalmış bile olabilirler.Listenin uzaması moralimizi de bozar sayı artıyo ama hamişler az görünüyo en azından topiğe gelenler olursa daha iyi olurr.

EVİNCİĞİM DR A GİTTİĞİNDE GEBELİK HAFTASI NETLİK KAZANDIĞINDA CANIM HEMEN ÇİZELGENİ HAMİŞ ÇİZELGESİ YAPIYORSUN ONA GÖRE :roflol:

Kuzunaz canım hatırlıyormusun benı ılk sayfada 8. Sıradakı bulut83 ....veeeeeee oda rabbımın mucızesı ıle artık hamıle...etıpuf arkadaŞımızda hamıle....rabbım ol dedı ıkımızede kendılıĞınden oldu bebeklerımız...sızlerle paylaŞmak ıstedım...canlarım ...darısı sızlerın baŞına ...

EVET AYNEN ÖLE :enbuyukkk: kaydirigubbakcemile3

sağol canımm rabbim isteyen herkese versinn..

abla adet tarihimi yanlış yazmışsınn 05.12.2009 yada ben yanlış yazdım heycandan bilmiyorum valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…