Bır cevap lutfen!!

C

cananyasin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cananyasin
kızlar sıteye yenı uye oldum benım bı problemım var ve nedenını cozebılmıs deılım yardımcı olursanız sevınırım bebek ıstedıgım ıcın korunmuyorum gectımız ay umudum vardı yalnız adet oldum ama kanamam camur gıbıydı ve 3 gun surdu bıtelı 10 gun oldu sımdılerde goguslerım cok sıstı ve dokunulmuyacak derecede agrıyo kasıklarımda da sancı oluyo sızce nedendır yumurtlama belırtılerı olabılırmı yoksa baska bısey mı? tskler

• Konu Sahibi cananyasin
canım bir gebelik testi yaptırsana..

• Konu Sahibi cananyasin
hemen bir gebelik testi yaptır canım.. adetin yeni geçmiş, göğüslerinin şişliği sanırım başka birşeydenCADIARZU.... üstüne görmüş olma ihtimalin var kanımca:jeyyar:...sevgiler...a.s.

• Konu Sahibi cananyasin
Canım bencede kesin üstüne görmüşsün gibi:)) gögüs ağrısı hamilelik belirtilerinin en önemlisi. çamur gibi gelmeside üstüne görme ihtimalini artırıyo. Yani normal adet gibi olmazmış zaten. Hayırlısı bakalım bence hemen bir test al:)) hayırlı haberlerini bekliyoruz hep birlikte. Benim iki hamileliğimdede gögüslerime dokunamazdım ağrıdan. Birde özellikle uçları acıyosa tamamdır yani:)

• Konu Sahibi cananyasin
tsk ederım kızlar bu aksam bı denesem fena olmucak sanırım ılk kez test yapcam umarım hayırlısı olur

• Konu Sahibi cananyasin
umarım hamilesindir canım cevabını bekliyoruz

• Konu Sahibi cananyasin
slm kızlar laboratuvarda yapılan testlerın daha hassa oldunu dumustum bu yuzden testı saglık ocagında doktor kontrolunde yaptırdım maalesefkı negatıf cıktı pek takılmadım cunku daha cok yenı basladım korunmamaya rabbım bırgun elbet nasıp edecek tum ısteyenlere benı uzen sey ıse doktorun cok ılgısız olusuydu rahatsızlıgımın neden kaynaklandıgını sordugumda ultrasyonda bakmıs olmasına ragmen bana verdıgı cvp hersey olabılır bılmıyorum... varmı böle bı durum ya en azından bı muayeneydı ıstedıgım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…