Aile Planlaması bir ben mi varım böyle korunan

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ortmenim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2012
731
150
arkadaşlar yasminle korunuyorum 4. kutuya başladım evleneli 2 ay oldu ancak söylemesi ayıp mıdır bilemiyorum hiç eşime içimde boşalması için izin vermedim hap içiyorum ama psikopatlık derecesinde hemen hamile kalacakmışım gibi hissediyorum ne yapmalıyım sizce

ya biz bu ilacı içiyoruz peki bu işi yaparken içe boşalıyo mu boşlamıyo mu onu mrak ediyorum :/

arkadaşlar yasminle korunuyorum 4. kutuya başladım evleneli 2 ay oldu ancak söylemesi ayıp mıdır bilemiyorum hiç eşime içimde boşalması için izin vermedim hap içiyorum ama psikopatlık derecesinde hemen hamile kalacakmışım gibi hissediyorum ne yapmalıyım sizce

Ben de evlenmeden önce bu ilacı kullanmaya başladım...
İlk zamanlar ben de öyle düşünüyordum ama izin vermemezlik yapmadım hiç...
Sonuçta hamile kalacaksak bu ilacı neden kullanalım dimi?
Yanlış yapıyorsun. Eğer ilacı olması gerektiği gibi kullanıyorsan hiçbir sorun olmayacaktır...

arkadasımm bunca zaman buna ızın vermedıgın ıcın yazık olmuşş bu ilacı zaten eşin içine rahat boşalabılsın dıye içiyoruzz suandan ıtıbaren bu tatkınıtında vazgec emın ol eşin için cok ıyı olacak

doğru söylüyorsunuzda arkadaşlar ilacı bir gün 9 da içiyorsam bir gün 11 de bir gün 12 de içiyorum yani her akşam 9 ila 1 arkasında aklıma gelince içiyorum koruması konusunda güvenebilir miyim ki

canım 3-4 saat farkdan bişey olmaz yaa bende sanki hergun aynı saatemı ıcıyorum aklıma geldıkce ıcıyorum ama hergun yakın saatlerde ıcmeyı alışkanlık halıne getırmeye calıs ne bılım hatırlatmana koy yada yatagınıın kenarına koy her gece yatarken ıc kendıne gore bı yontem gelıstırebılrsın kocanı bu konuda sıkmana hıc gerek yok yanı

doğru söylüyorsunuzda arkadaşlar ilacı bir gün 9 da içiyorsam bir gün 11 de bir gün 12 de içiyorum yani her akşam 9 ila 1 arkasında aklıma gelince içiyorum koruması konusunda güvenebilir miyim ki

O kadardan birşey olmaz ki...
Ben de sürekli unuttuğumdan telefon alarmını ayarladım her akşam 8'de alarmla birlikte içiyorum...
Endişeleniyorsan böyle yapabilirsin...

tam 1 yıldır hap kullanıyorum ve 1 yıldır içime boşalıyor hamile kalmadım zaten koruyuculuğu yüksek bence eziyet etme rahat oll

yorumlardan sonra artık eşime rahat olmasını istediği gibi hareket etmesini söyledim şimdide o yok sen huzursuz oluyorsun diyor ya içne boşalması ile boşalmaması arasında fark var mı boşalırsa daha mı çok hisseder mutlu olur

yorumlardan sonra artık eşime rahat olmasını istediği gibi hareket etmesini söyledim şimdide o yok sen huzursuz oluyorsun diyor ya içne boşalması ile boşalmaması arasında fark var mı boşalırsa daha mı çok hisseder mutlu olur

canımm tabiki daha rahat olacaktır en azında artık içine kacırıp kacırmama psikolojısınden kurtulacak bır kere denedıkten sonra zaten hep oyle olmasını ıster emın ol :KK1::KK1: ama senın ıcın bıraz tuhaf olabılır ayaga kalkarken fılan dıkkat et :KK17::KK17:

Ben de 5 aylık evliyim, hem hap hem de geri çekilme yöntemini kullanıyorum. Ama okuduklarım rahatlattı beni biraz, sanırım bundan sonra sadece hap yeterli olacak.. Eğer kısmetimizde varsa hapla da hamile kalıp bebişimi kucağıma alırım :)

''sakınan göze çöp batar''mış canım.
zaten korunuyormuşsun
ne gerek var ki, böyle takıntılı durumlara:26:

kızlar ya tamda dün bu durumu atıyordum ki üstümden eşim tam boşalacağı sırada engelledim eşim bir daha asla böyle bir şeye kalkışmam diye trip attı sanırsam olaydan 3 saat sonra falanda adet oldum zaten keşke izin verseydim ya doktora bile gittim bu korkuyu atmak için ama olmuyor ya yapamıyorum 3 yıl falanda çocuk istemiyorum 3 yıl bu böyle nasıl geçecek merak içindeyim

telefonuna alarm kur=) ben öyle yapıyodum=))

bence çook fark var hem sen de daha mutlu olursun ilişkide stres olmaz bu zamana kadar boşuna eziyet çekmişsin.

ben 2 yıl kullanmıştım hiç korkma eşin rahat hareket etsin zaten o ilaçla hormon alıyorsun bari bu zahmete değsin kullandığın yöntem çok güvenilir sakın endişelenme her gün ilaçları içmek için azami dikkat harcıyorsun..üstüne üstlük hormon alıyorsun...bari cinsellikten yeterince zevk alın üstelik geri çekilme erkekler için çok gerilim yaratan bir durum bak keyfine korkma

İlacı içmenizin ne anlamı var eşinizin geri çekme yöntemini kullandıktan sonra ?
Elbette eşiniz korunmayacak rahat olun ilacınızı almayı unutursanız kalabilirsiniz.

X