Aile Planlaması bir ben mi varım böyle korunan

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
arkadaşlar yasminle korunuyorum 4. kutuya başladım evleneli 2 ay oldu ancak söylemesi ayıp mıdır bilemiyorum hiç eşime içimde için izin vermedim hap içiyorum ama psikopatlık derecesinde hemen hamile kalacakmışım gibi hissediyorum ne yapmalıyım sizce[/QUO kull

kullandıgın ilacı tavsiye etmıyorum canım korumasındakı guvensızlıkten degılde sonradan anne -baba olmak ıstedıgınızde sızı çok ugraştırabılıyor hatta uzun bır zaman dılımı kullanımında hormanları bozabılıyor ve tekrar düzene girmesı uzun zaman alıyor bende bır yıllık evlıyım bence en guzel saglıklı korunacak kişi eşindir eşine güvenıyorsan ilaç kullanmana gerek yok ben öyle yapıyorum yasmin kullanan 2 arkadaşım bırde yengem daha sonra anne olmak ıstedıklerınde çok ugraştılar ordan oraya bır suru tedavı surecıne gırıldı gerekız yere ..... lafın kısası sana tavsıyem hıçbır dogum kontrol hapını tavsıye etmıyorum hormanlrımızla oynammaız saçma başka çözümlere yönelmenı tavsıye ederım
ayrıca unutmuşum hapı kullanırken hiç birşekılde korkmana gerek yoktur hamıle kalma rıskın yasmınle hıç yoktur ...

Son düzenleme:
X