Premature Bebekler Bir avuç mutluluğum

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

svlzm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
2
0
Arkadaşlar merhaba benimde yaklaşk 4 ay önce 26+6 haftalık bir prematüre bebeğim dünyaya geldi. 2 buçuk ay kuvezde kaldı bu süreç gerçekten çok zordu çok şükür ki benim savaşcı miniğim bu zorlu savaşı kazandı ve şimdi bizimle birlikte evimizde bu aralar akşamları sürekli ağlama krizlerine giriyor her akşam hastaneye gidiyoruz neredeyse ama hep aynı seyi söylüyorlar gaz sancısı aptamil comformil aldık o dahada kötü yaptı dünden beri evolvia ar mama kullanıyoruz daha iyi gibi bana bu konuda tavsiye edebileceğiniź şeyler varsa sevinirim bebeğimi ağlama krizleri başladığnda nasıl sakinlestirebilirim ??

Allah bağaşlasin evladınızı maasallaahh subhaanaallahhh ona benim de 2 çocugum erken dogdu biri 36+3 de sınırda premature şuan 3.5 yaşını bitirdi.Digeri 35+5 de 10 gün önce dogdu ilk oğluma neler yaptiysam gaz sancisina iyi gelmedi ne damlalar ne bitki cayları yalnız bize yogun bakim dr.u biogaia damla vermisti o barsak florasını düzenliyo demisti size vermediler mi.Çok ağladıgı için acaba doymuyo mu diye de düşünmüştüm hipp combiotik kullandim ondan çook memnun kaldim ne kabız ne ishal yapmıştı oğlumu kof şişman da yapmiyo dilerseniz bi deneyin.3 ay maalesef gaz sanciları sürüyo oglum 3,ayını doldurmasina 1 hafta kala sakinleşmisti insallaahhh bian evvel biter gaz sıkıntısı.

Çok Teşekkür ederim amin sizinkileride Allah bağışlasın maşallah onlara biogaia verdi ama bizde o da bir işe yaramadı şimdi metsil verdi bu da çocuk kafasını kaldıramıyor uykudan bir de kusmasın diye evolvia ar mama aldk yine kusmaya devam ediyor bizde şaşırdık ne yapacağımızı valla bir an önce geçse şu sıkıntılarıda yavrum biraz rahat etse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…