Bir anda uzaklaşan adam

ya arkadaşlar zor falan olmayacak silinir engellenir bunun bir önemi yok ama size yaşanan garip şeyi hakikaten anlatamıyorum. Ben adamı sonsuzluğa her türlü uğurlayacağım ondan şüpheniz olmasın. Sadece keşke bu kareleri size izletme imkanım olsaydı… Neyse hadi ayağı göl başı pınar olsun arkadaşımızın. Yorumlarınız için teşekkürler

bu cinsellik onun açısından çok da iyi geçmemiş gibi" ay yok bu kacmadan once tipik -bir bahane lazim tuymek icin- hazirligi. Cok klassik bir numara. Cok manipulatif bir hareket, ardinda biraktigi kadinin kendini sorgulayip "eksik miyim?" duygusunu yasattiran asagilik bir hareket. Adam yedigi halti acikca demiyor ya, bir kulp bulacak. Buram buram narsizm kokan orta yas tekesi seni, elbet sen de yaslanacaksin ve sirf ucagi degil, kaldiramadigin baska şeyler de olacak.

Konu sahibi: Eger guclu durmayi basaririm diyorsan, git bulusmaya, soyle saglam bir tokat cak ve sonra topuklu ayakkabi ve Mini eteginle kirita kirita don ve git. Ama zayifim yapamam dersen de, bulusma ayarla ve ek onu. Ama asla ama asla birdaha Kontakt kurma. He yok bu hayatin dersi olmayacak ona. O birtarafi dusene dek devam edecek

Pilot, orta yaş, bekar... Bence bu üçü her seyi açıklamaya yetiyor. Ayrica kabul edemiyorsunuz ama adamin size yaşattıkları öyle cok da abartılı bir sey degil herkes telefondan yapar bunlari. Belki başlarına da yapıyordu...

Çok arabeskçe yazmışsınız
Adam sizi istemiyor artık anlamanız için daha ne yapmasını bekliyorsunuz günlerdir aramamış istemediği belli bide aramış hal hatır sormuşsunuz
Üffff ortamlarda ota boka ağlayanlar gelmiş burda ahkam kesiyor neyi arabeskce acabaaaa…kadın acı cekiyor …
Biri kahkaha attım diyor biri oroboskceee diyor mal mısınız oğlum siz

Ah adil yıldırım.. tüm kalbi kırık kadınların YouTube izlenenlerinde üste çıkar bir ara… sonra sen unuttukça videoları düşmez olur önüne..

Sizin adınıza gerçekten çok üzüldüm. Ama inanın erkeklerin çoğu böyle. Elde ettiklerini düşündükleri an gidiyorlar. Kadınlar onlar için sadece bir skor.
Ben olsan buluşurdum onunla. Kendimi kullanılmış gibi hissettiğimi söyler neden diye sorardım. Ama herkesin mizacı-kişiliği çok farklı. Bence buluşun onunla. Yurtdışına çıkması bile planlı. Sizin ona yapışacağınızı düşünüp kaçmıştır (Kanaatim kesinlikle bu. İş güç bahanedir)

Bence ten uyumu olmadı. Tek sebep bu. Yabancı erkeklerde sevişince kaçma durumu pek olmuyor. Türklerde var bu. Bastırılmış cinsellik sebebiyle.

Hangi insan Allah aşkına kıta değiştirir ya sevgilisinden kaçmak için.

Ay aklıma geldi. Buluşmayın sakın. Düşündükçe manası yok deyin hatta. Bir daha da cevap vermeyin. Ne derse desin sizin ruhunuz acı çekecek. Zaten tam emin olamayacaksınız. Acaba gerçek mi? Diye. O yazmadan iletişime geçmeyin. Geçerse anlamsız bence sana hayatında mutluluklar deyin ve bir daha asla iletişim kurmayın. Bu O na dokunacaktır.

Yaşanan cinsellikten memnun kalmamış bu kadar basit. Genç ve güzelsiniz diye büyük bir beklenti içine girmiş, bu beklentinin oluşturduğu hormonlarla size yaklaşmış ve sonuç: Hüsran. Beklentisini karşılayamamış, umduğunu bulamamış, hayal kırıklığına uğramış bir erkek davranışı. Sadece genç ve güzel olmak yeterli olmuyor bu tür durumlarda.

Bu tür durumlar yüzünden insan cinsellikten de, erkeklerden de soğuyor gerçekten.

Amaan üç günlük dünya zaten uğraşmaya değmez

Kesinlikle katılıyorum adam bir çakal .ona göre heyecan bitti şimdi başka arayışlara geçti.iate bu tür insan tipi en tehlikelisi.en gereksizi.bu ilişkiden size iş çıkmaz bırakın Sizde önünü ze bakin

Harika yorum sonuna kahkaha attim

ben sadece kadın listesinin sayısını artırmaya çalışan adam diye düşündüm . yatağa atana kadar yatağa attımı eyvelllahhh

Benim bir erkek arkadaşım da aynısını söyledi
Özellikle çok partner değiştiren , duygusal ilişki yaşamayan kişilerde olağan bir durum diye de ekledi.

Konu sahibi adamla aynı frekansta değilmişsiniz.
Siz olaya duygusal bakmışsınız o tensel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…