Bir anda uzaklaşan adam

Size bağlanmamış hiçbir zaman . Kibar centilmen davranışı varmış bunlarla da sizi çekmiş kendine . Sosyopat olabilir toplumda pek farkedilmeyen ilişki sorunları olan narsistlige yakın birşey bu da. Sizin en çok anladığım nokta suanki durumu hazmedemeyis .... Sizinde ilişkilerden beklentiniz önemli burda belki yedi ay emek verdi kısmına takilmisinizdir

Bir gece once bırlıktelık yasadınız.uyudunuz uyandınız adam uzaklaşti..allah allah.. acaba ne oldu.bi gece once de bırlıkteydınız .hmm. Ne olmus olabılır kı ya.bı gece once xe bırlıktelık yasamısken.sorun ne acaba. Boyle yazınca belkı aklınızda bir seyler canlanır

Klasik adam istediğini almış alınca da soğumuş amacına ulaşmış hikayesi. Yapacak birsey yok sizde yol verin gitsin.. erkek milleti bu evlilik olmadan yatıp kalkma olunca bi seferde de heves gider 10 sefer de de gidebilir çünkü amaç orda zaten bu.

Valla ne olduğunu adamın ne düşünerek böyle davrandığını anlayamadım yorum yapamıyorum.
Sadece 4 yıldır yurtdışında yaşayan biri olarak bir yorum yapmak istedim, eski erkek arkadaşım, flörtlerim date lerim falan yep yabancı uyruklu oldu son yıllarda. Bir adamın bir geceliğine sadece yatağa atmak için bir kadının peşinden böyle koştuğunu - hele hele de 1 hafta 2 hafta bile değil - 7 ay boyunca bu amaç uğruna ilgi gösterdiğini ne deneyimledim nede etrafımdan duydum. Cinsellik bir tabu olmadığından, ve de tek gecelik ilişkiler bekar kadın için sıradan birşey olduğundan, erkeklerin böyle bir çekincesi olmuyor sanki, ne istedikleri baştan belli oluyor. Ve adam bir kadının peşinden 2-3 haftadan fazla cinsellik olmadığı halde gidiyorsa altında mutlaka ciddi bir hissiyat vardır diye düşünürüm ben (en azından buralarda). Bir bar çıkışı bile çok rahatlıkla sex yapacak birini rahatlıkla bulabilir.

Ha türk erkekleri ne yapıyordu; bir gecelik sex uğruna herşey mübahtır diyerek tüm enerjisini o kadını ikna etmeye harcayabiliyor. Ama cidden yabancılarda ne duydum ne gördüm. Bence 7 aylık iletişiminiz süresince amacı bu değildi diyorum o yüzden. Başka da ne olabilir bilmiyorum inanın :/ , yetişkin bir insan ilk gecede ten uyumunun mükemmel olamayabileceğini bilir diye düşünüyorum. Taraflardan biri gergin olur vs.. Ama sonra düzene binebiliyor. O yüzden bu soğukluk nedeni olmaz bence. Gece onu gerebilecek birşey söylemediğinizden emin misiniz? Belki alkollü yada uykuluyduysanız hatırlamıyor olabilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…