Sosyal medyadsn tanışılan kişi ile ilgili fikirlerinizi söyleyebilir misiniz?

Teşekkür ederim 🙏🏻 Haklısınız son bir şey daha danışabilir miyim? Bu adam devamlı çevrim içi yani günün her dakikasını bu platformda geçiriyor. Kendi dediği gibi düzgün dürüst biri olma veya sadece benimle konuşuyor olma ihtimali yoktur değil mi?
Diyelim ki sadece sizinle konuşuyor. Bir haftada size methiyeler duzmesi hiç gerçekçi ve samimi değil. Dikkatli olun.

Geçen hafta sosyal medya üzerinden bir adamla tanıştım. Bana çok kısa sürede çok fazla duygusal şeyler söyledi daha önce hiç hissetmediğim bir şey hissediyorum aşka inanmıyorum ama aşık oldum gibi şeyler. Her sabah bana şiir yazıyor geceleri romantik şeyler gönderiyor. Ama bir taraftan çok yakın kankam dediği 3-4 kızla sürekli lay lay lom boş muhabbetler ediyor şakalar kahkahalar filan var bir taraftan bana seninle ciddi düşünüyorum diyor ama benim olduğum şehre gelmeyi teklif dahi etmiyor. Saçma olduğunu biliyorum inanmamam lazım ama kafam çok karışık bu adamın sizce düzgün biri olma veya olmasa bile yüz yüze görüşebilirsek bağlanma ya da düzelme ihtimali var mı? Fikirleriniz için teşekkür ederim.
Yüzde doksan evli. Kimse 1 haftada şiirler yazacak seviyeye gelmez. Sil.engelle sakin sakin hayatının herhangi bir köşesine bile dahil etme. Buluşma falan sakin. İllla dayanamiyorum dersen AVM tarzı bir yerde buluş, evini adresini vs verme. Bak geçen trol ya da değil bir genç kız böyle biriyle tanışıp arabasına binmiş tecavüzden son anda kurtulmustu.

X