Bir anda gelen kaygılar ve her şeyden bıkma hissi ?

Valla güzel hayallermiş sevdim Kaygılı düşünmekten hep negatif şeyleri düşünmüşüm ben. Her şeyin kolayı ve olumlusu da var dediğiniz gibi. Inşallah siz de sınavınızda başarılı olursunuz. Verimli motivasyonlu çalışmak önemli

Başka yönlerden sorun yoksa bunu sevimli bi tuhaflık olarak diş sıkılır. Ne güzel çok seveni var demek ki bebeğinizin

Bende An da kalmayı tavsiye edeceğim. Tam senin yaşlarındayken ve senin durumundayken aynı şeyleri yaşadığım geldi aklıma aradan 15 yıla yakın geçmiş şimdi gülümsüyorum.

Kaygılarınız bıle guzel .Şükretmenız gereken cok sey var .Terapı alabılırsınız .

Evlilik konusunu düşünmeyin. Zamanla korkunuz azalır. Aynısı bende de vardı. Otuzumun başlarında geçti ama arada lafı geçinve yine geriliyorum kaygı desen zaten var. Sınavı verince azalır ama başka durumlarda da artarsa terapi alın. Ben vaktinde almadım, şimdi kaygı efendi gelince ölecek gibi oluyorum. Çıktı raydan hazretleri. Geldiğinde şutlamaya çalışıyorum

Bende An da kalmayı tavsiye edeceğim. Tam senin yaşlarındayken ve senin durumundayken aynı şeyleri yaşadığım geldi aklıma aradan 15 yıla yakın geçmiş şimdi gülümsüyorum.
İlerde dönüp baktığımda gülümseyeceksem iyi bari çünkü devam eden kaygılar zorlayıcı olur

Kaygılarınız bıle guzel .Şükretmenız gereken cok sey var .Terapı alabılırsınız .
Bu konularla ilgili paylaşımları olan birkaç uzmanı takip ediyorum. Bilinçaltımı dönüştürmek daha iyi. Bilinçaltında bu konuları dönüştürmedigimde terapi de kesin çözüm olmuyor

Hayat işte böyle gariptir. Hatta planladığın gibi de gitmez bazen. Henüz yolun başındasınız. Güzel şeyler düşünün..

Yine de bağışıklık kazanmışsınız kaygılara

Hangi uzmanları ızlıosun
Evrim Balıkçı, Beyhan Budak. İzzet Güllü'nün de konuyu farklı bir bakış açısı var.o da çok yararlı oluyor. Bedenimizin besine ihtiyacı olduğu gibi ruhumuzun da enerji için beslenmeye ihtiyacı var. Terapi seansları aslında insanım ruhuna iyi geliyor ama sürekli bir şeye bağımlı kalmak yerine kendi uygulayabileceğim seylere yöneliyorum meditasyon, sakinleştirici bitki çayları gibi.bunlar da etkili oluyor

Bu tarz kaygılarla boğuştuğunuzda kendinize şunları söyleyebilirsiniz:
"Şu anda evlenme veya çocuk sahibi olma durumum yok. Bunlar gelecekte olacak mı olmayacak mı belli değil. Olacaksa da şimdiden müdahale etme şansım yok. Bu yüzden şimdiden bunun için kendimi strese sokmam yararsız ve mantıksız. Bununla ilgili şeyleri evlenme veya çocuk sahibi olma gibi bir durumum olursa düşünürüm. Şimdi bu düşünceler bir köşede sırasını beklesin, ben şu anda yaşadığım hayata devam edeceğim."

Ben de her şeyi planlı yaşayan biriydim. En az 2 sene gezip tozmadan evlenilmez diyordum. 30umdan önce evlenmem diyordum. Eşimle şubatta tanışıp eylülde evlendim. Siz istediğiniz kadar kafanızda plan yapın kader mi başka bir şey mi bilmiyorum ama kafanızda düşündüğünüz şeyleri kesin uygulayacaksınız diye bir şey yok. Daha yaşınız çok küçük. Evlilikle ilgili çekinceleriniz olması doğal. Anladığım kadarıyla bir eş adayı da yok şu an hayatınızda. Akışına bırakın bir gün biriyle tanışırsanız bunları o zaman düşünürsünüz

Güzel bir yöntem teşekkür ederim. Uygulayacağım düzenli olarak

Evet haklısınız

bebeklinick bu konuda da benzerliğimiz vardır bence. benden yaş olarak büyüksün galiba. Geçmişsindir bu dönemleri Şu konuda da bir aydınlatır mısın beni çok hayra geçer valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…