Saç Uzatma Yöntemleri bioblas sarmaşık özlü kullanmaya başlayanlar buraya :)

ben de kullanıyorum saçlarım sarı olduğu için daha rahat farkedebiliyrum gerçekten çabuk çıktı dipleri bence de biraz sabretmek gerekiyo.çok işlem görmüş olmayan bi saçta belki daha fazla etkili.sinamekili kür de başladım bakalım sonuçlar nasıl olcak

şmpuanın içine sarımsağı nasıl koyuyorsunuz...ben şimdilik bunu yapabilirim sadece....

Aynen öylemiş cnm sağol, ben saç kremi kullanmayı bıraktım onun yerine saç bakım maskesi kullansam uyarmı acep??? KIZLARRR
daha bile iyi olur canım maskeyi diplere yapmadığın için daha iyi olur
şmpuanın içine sarımsağı nasıl koyuyorsunuz...ben şimdilik bunu yapabilirim sadece....

sarımsağı bikaç parçaya bölüp içine atıyoruz direk canım faydasını göreceğine eminim

daha bile iyi olur canım maskeyi diplere yapmadığın için daha iyi olur

sarımsağı bikaç parçaya bölüp içine atıyoruz direk canım faydasını göreceğine eminim

cnm ben kremi saclarımın uclarına dogru suruyorum ama şu elidorun turuncu saç maskesi çok iyi tavsiye edenzii

cnm ben kremi saclarımın uclarına dogru suruyorum ama şu elidorun turuncu saç maskesi çok iyi tavsiye edenzii

evet yaa çok duydum onu herkesten ama
şimdi glissin maskesi var bitince denicem inşallah sırayla aklımda canım sağol bakalım nasıl bişimiş

ben de çok aradm bunu buldum nihayet bi kozmetikçide kaptım deli gibi 3-4 yıkamadan fazla oldu sanırım pek bi fark yok şuanlık ama banyo sırasında dipleri kaşındırıyor benim baya

Aynen bende kullanıyorum bu ara kaşınmaya başladı ilk kutumu bitirdim suan bi uzama yok

kızlar şampuan arkadaşımın saçlarını uzattı fakat ben sinameki kürü yaptığım için sinamekinin uzattığını düşünüyorun kür haftada 1 cm kadar uzatıyor saçımı fazladan bir uzama olmadığı için şampuanın bir etkisi olduğunu düşünmüyorum bende kaşınmada yaptı biraz =))

canım bende ikisini birarada kullanıyorum ve ikisi birbirini harika destekliyor
bioblası sakın bırakma ben bıraktım ve sinamekinin etkileri yavaşladı ordan biliyorum
o kaşınma durumu da bitkisel olduğu için saç köklerini uyarıyor muhtemelen uzamadandır diye düşünüyorum
bende de aynı durum var

ne yalan söyliyeyim bırakmayı düşünüyordum tavsiyen için sağol bırakmam artık =)

bi süre daha devam et en azından canım
ben bi ara bitirip değişmiştim şampuanımı şimdi gene başladım
hemencecikde gördüm etkisini..aralarda değişiklik yaparım ama devamlı bioblası kullanıcam
kolay gelsin :)

Kızlarrr ben de sinamekiyi uyguluyordum ara zamanım bitti ama eczaneye gitmeye üşeniyorum o yüzden bu ara hint,susam,zeytin ve hindistancevizi yağını karıştırarak bakım yapıyorum 3-4 günde 1 çok çok iyi geldi.saçlarımı kestirdiğimi söylediğim zamandan bu zamana kadar eski haline geldi saçlarım ve daha bakımlı olarak sinamekiye de tekrar başlayacağım en kısa zamanda ama saçları yormamak adına kür malzemelerimi aldıktan bir hafta sonra:) bioblasa gelince 3. kutuyu bitirmek üzereyim ben 2.si bittiğinde farklı bir şampuan denedim hemencecik yağlandırdı saçlarımı ben de hemen geri döndüm bioblasa:)) saçıma bu kadar iyi gelen başka bir şampuan hatırlamıyorum,dolgunluk yumuşaklık ne ararsan var,uzatmaya etkisini pek anlayamıyorum başka kürler uyguladığımdan ama..:)) içine de çamterebentin esansı koyuyorum ben.Bir de saç uçlarında kırık olan arkadaşlarıma en faydalı gelecek şey "BAL". saçlarımın uçları parça parçaydı bal zeytin ve susam yağıyla uçlara bakım yaptım kestirdikten sonra,hem kırılması durdu hem de onarmaya başladı saçlarımı hemen.sadece kendi aynada gördüğümden ibaret olsa tereddütte kalıp bunları paylaşmazdım ancak herkes farkında değişimin:) umarım faydasını görürsünüz:))

Yaklaşık 1 senedir bioblas şampuan kullanıyorum. tabi arada bir değiştirdiğim oldu ama özellikle yazdan itibaren kullanıyorum ve gerçekten taradığımda dokulen saçlarımın şimdi dökülmesinin ciddi oranda azaldığını gördüm ayrıca içinde krem olmadığı için saçın erken yağlanmamasını sağlıyor. ayrıca buyuk butun marketlerde bulabılırsınız bıraz slogan gıbı oldu

kızlarr bende başladım yaklaşık 3 haftadır sarmaşık özlü bioblasa
nedense sadece bununla yıkayınca temizlenmiş hissetmiyorum saçlarımı
bi de yanında ufak şişede saç kremi vardı onu da kullanıyorum ama bildiğimiz saç kremlerine hiç benzemiyor sanki şampuan köpürüyor de köpürüyor
sizde de böylemi oldu
bu arada bahsettiğim yeşil renk olanı her ikiside kremli mi kremsiz mi bilmiyorum artık umarım faydasını görürüm
daha geçen hafta boyamama rağmen saçlarımı dipleri çıkmaya başlamış bile

canım nerelerdesin yaa sen
senin kullandığın kremsiz olanı canım diğeri kahvereni oluyo çünkü
biraz daha devam et mümkün değil kötü olması :26:
ben epeydir kullandım bi ara değişim yaptım ama gene buna döndüm
sinameki kürüyle muhteşem gidiyor birbirlerini destekliyorlar aklında bulunsun
ben şimdi sarımsak da attım içine bi süre bööle kullanıcam bakalım

geldim canım yine maratona başlıyorum

saçlarım su ve hava değişiminden olsa gerek yine keçeleşti ama bakalım toparlar en kısa zamanda
bioblasa sarımsak koymadım ben ama elidor vardı ballı bephantenli sarımsaklı onunla da yıkıyorum
canım sinamekiye başlayacağım tekrar ama hava soğuk hastalıktan başımı kaldıramadım tatil boyunca saçlarım ıslak dolaşırsam yine tekrarlar diye biraz boşverdim açıkcası bi kaç saat sonra yeni foto koyarım bakalım ne diyeceksin :26:
gerçi çok sabrettim kesmedim saçımı ama geçen hafta kırıklar oluşmaya başlayınca 2-3 cm kadar yine dayanamadım kestim uçlarını

tamam canım bekliyorum foto
saçlarının son hali güzeldi bakalım gelişmeler nasıl

haklısın balın onarım gucu var ben sampuana kpyuyorum bakım yapınca cok yapısıyor sac sevmıyorum o halını sen nasıl uygyuladın

tamam canım bekliyorum foto
saçlarının son hali güzeldi bakalım gelişmeler nasıl

yeni yıkandığı için düzgün çıkmadı foto canım ama pek bi gelişme yok gibi üstelik yamulmuş saçlarım

yeni yıkandığı için düzgün çıkmadı foto canım ama pek bi gelişme yok gibi üstelik yamulmuş saçlarım
Eki Görüntüle 640916

yok canım olsun bak boydan uzaması var ama kestiğin için ööle duruyo
bide kuruyken kesmişsin sanırım ondan ööle ama
aslında hiç moralini bozma çünkü şimdi sinamekiye başlarsan çok iyi uzatacak özellikle şu katlı kısımları canım

inşallah canım yaa o katla mahvetti saçlarımı zaten ama katsız da kullanmam mümkün değil yanık uçları çokk
katları bi uzasa zaten boyunu belli edicek ama uzamıyo ki :2:
sinamekiye başlayayım bari bu hafta bephantene almam lazım ama yanıkları ancak o düzeltir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…